• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آموزش خودآرایی

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #21
RE: آموزش خودآرایی
من دکتر رفتم ضدافتاب پودری داد که دیگه پنکک نزنم....ضد افتاب الارو بگیرین خیلی خوبه....رنگیش. یه کانسیلرهم بگیرین برا زیر چشاتون سفیدوباکلاس میکنه

خداجونم فقط ارامش و صبر ازت میخوام
نقل قول
 سپاس شده توسط versteckt ، zitana ، رها 92 ، nafasiojojo ، nasibe_603
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ عصر توسط دختر پـــاییز.)
ارسال: #22
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ صبح)peghvak نوشته است:  دقیقا بین دو چشم اندازه یه چشم فاصله س که فکر میکنم باید استاندارد باشه
ابروهامم تقریبا پرپشته و خدا رو شکر ازشون راضی امRolleyes
اره دقیقا چهرهم و حالت صورتم شبیه ادل هستش تقریبا بینی و لب هم همونطوره و حالت گونه
اما فقط من سبزه ترم البته تیره نیست رنگ پوستم با موهای همونطور البته پرتره اما خب رفتم ارایشگاه از میون موهام کم کرد الان دقیقا همون حالتی شده اما مشکی و خب رنگ چشمم تقریبا مشکیه
فقط حس میکنم چشمای ادل از من درشت تره یه خورده Sad

مرسی گلم راهنماییت بی نظیر بود خیلی کمکم کردNew1New1New1

فقط موندم چشمامو چیکار کنمHuh
ریزی چشمام و حالت ابروهام تقریبا شبیه سلنا گومزه فقط ابروهای من یه خورده پهن تره همینSad

فاصله ابرو و چشم منظورمه. اگه فاصلشون کم باشه سایه نزنی بهتره. دوست من هم چشماش ریزه و هم فاصله ش تا ابروش کمه. فقط هم خط چشم میکشه. بیشتر هم گوشه چشمش رو و دنباله چشمش. خیلی ناز میشه.

توی آپارات بزن آرایش به سبک ادله برات میاره. آرایش چشمش هم کاری نداره و خیلی هم نازهNew1

الانم یه سایت برات فرستادم که ویدیو داره. تصویری یاد میده آرایش کنی Smile

یه اتفاق ِ خوب داره میوفته... عاشقتم خُدااااااا Angel
به لُطف ِ خُدا من هر روز به همسر ِ دلخواهم نزدیک تر میشم 3>
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، رها 92 ، nasibe_603
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #23
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ صبح)lilia1367 نوشته است:  اقا من یه سوال احمقانه دارم . این عکسایی که یاد می ده بعد یه جاش روشنه یه جاش تیره یعنی دو رنگ کرم پودر باید بزنیم ؟؟

با دو رنگم میشه ولی اصلش سه تاستNew1

نقل قول
 سپاس شده توسط lilia1367 ، xSaMiRax ، سهله ، رها 92
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ صبح توسط ziba_pashneh_tala.)
ارسال: #24
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ صبح)ماهنی نوشته است:  عزیزم این که گفتی شامپو بچه پوستو خراب می کنه در موردش کاملا مطمئنی؟ من خیل اهل ارایشم کرم پودرامم تو طول روز معمولا مک و استی لودره و برای مهمونی ها هم فوندیشن شنل.از ارتدکو اصلا راضی نیستم به نظرم خوبه اما خب اصلا به پای مثلا مک نمیرسه. ولی به محض این که خونه میرسم ارایشمو اول با شامپو بچه و بعد با ژل ارایش میشورم. نمی دونم چرا اگر شامپو بچه نزنم نمیتونم هیچ چیز دیگه ای استفاده کنم. اول بهم بگو اینایی که گفتم واسه روزانه خوبه و بعد جای شامپو بچه چی استفاده کنم؟ ژل به نظرم تاثیر شامپو رو نداره!

ماهی جان شامپو بچه پوست رو خشک میکنه . من چشامو که با شامپو بچه میشستن قرمز میشد و زیرش خشکه میزد . پوست صورت رو که داغون میکنه . چربی مفید پوست رو از بین میره . همچنین صابون

شما برای پاک کردن صورتتون از محلول پاک کننده با پنبه استفاده کنید راحت .بعد از 2 مین با آب بشورید

بایودرما-اون-ایوروشه یا برندهای اسی لادر اگه هزینه بالا می کنید خوبن.

برای پاک کردن آرایش چشمتون هم از پاک کننده مخصوص چشم استفاده کنید بدون قرمزی چشم -ایوروشه گیاهی خوبه -ساسکین

عزیزم مک و اسی لادر و شنل که عالین . ارتدکو نسبت به قیمتش و کیفیتش نسبت به مارکای دیگه خیلی خوبه . گیاهی و ضد حساسیتن . مک و اس لادر گرونن همه نمی تونن هزینه کنن. من دوستانی دیدم که از مارکای ترکی و چینی و مای استفاده میکنن و به این مووضع اهمیت نیمدن که لوازم آرایشی باید برند خوب آلمانی یا فرانسوی باشه . در حال حاضر برند قیمت متوسط و با کیفیت در ایران ارتد کو هستش . مهمتر اینکه دوستان خیلی راضی بودن

(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ صبح)ziba_pashneh_tala نوشته است:  
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ صبح)ماهنی نوشته است:  عزیزم این که گفتی شامپو بچه پوستو خراب می کنه در موردش کاملا مطمئنی؟ من خیل اهل ارایشم کرم پودرامم تو طول روز معمولا مک و استی لودره و برای مهمونی ها هم فوندیشن شنل.از ارتدکو اصلا راضی نیستم به نظرم خوبه اما خب اصلا به پای مثلا مک نمیرسه. ولی به محض این که خونه میرسم ارایشمو اول با شامپو بچه و بعد با ژل ارایش میشورم. نمی دونم چرا اگر شامپو بچه نزنم نمیتونم هیچ چیز دیگه ای استفاده کنم. اول بهم بگو اینایی که گفتم واسه روزانه خوبه و بعد جای شامپو بچه چی استفاده کنم؟ ژل به نظرم تاثیر شامپو رو نداره!

ماهی جان شامپو بچه پوست رو خشک میکنه . من چشامو که با شامپو بچه میشستن قرمز میشد و زیرش خشکه میزد . پوست صورت رو که داغون میکنه . چربی مفید پوست رو از بین میره . همچنین صابون

شما برای پاک کردن صورتتون از محلول پاک کننده با پنبه استفاده کنید راحت .بعد از 2 مین با آب بشورید

بایودرما-اون-ایوروشه یا برندهای اسی لادر اگه هزینه بالا می کنید خوبن.

برای پاک کردن آرایش چشمتون هم از پاک کننده مخصوص چشم استفاده کنید بدون قرمزی چشم -ایوروشه گیاهی خوبه -ساسکین

عزیزم مک و اسی لادر و شنل که عالین . ارتدکو نسبت به قیمتش و کیفیتش نسبت به مارکای دیگه خیلی خوبه . گیاهی و ضد حساسیتن . مک و اس لادر گرونن همه نمی تونن هزینه کنن. من دوستانی دیدم که از مارکای ترکی و چینی و مای استفاده میکنن و به این مووضع اهمیت نیمدن که لوازم آرایشی باید برند خوب آلمانی یا فرانسوی باشه . در حال حاضر برند قیمت متوسط و با کیفیت در ایران ارتد کو هستش . مهمتر اینکه دوستان خیلی راضی بودن

عزیزم اسی لادر و مک و شنل و دیور که سبکن و با کیفیتن. اس لادر بهتر از مک هستش . خیلی خوبه برند لوازم آرایشیت عالیه . عزیزم این برندها رو اروپایی ها و آمریکاییها میزنن .دوستانی بودن که گفتن سالها استفاده میکنن و پوستشون خراب نشده .

برای داشتن پوست خوب باید به تغدیه و مراقبت ازش هم توجه کرد
شما ارایشتون رو موقع خواب حتمن با پاک کننده یا ژل شستشو بشورید . تغذیه خوب . آب میوه طبیعی و آب سبزیجات ه ر روز بخورید - میوه و آب میوه هم میخوری کمی به پوستتون بزنید . آب هویج و آب کرفس ه رر روز بخورید واسه پوست عالیه

ضد آفتاب بدون رنگ با اس پی اف 50 و مناسب پوست هم زیر کرم آرایشیتون بزن . با فاصله نیم ساعتی بزن برای جذب ضد افتاب به پوست

ژل شستشو که خوب پاک میکنه وسواس نشون نده. دیگه برای اینکه مطمین شی بعد از ژل شستشو با پنبه محلول پاک کننده بزن . ببین رو پنبه چی میاد.

دوستان خوبم .. ضد افتا ب هم از توع کرم پودریش ، توش کرم پودر داره پوست رو هم خراب میکنه . هر چی مواد شیمیایی از لایه بردار گرفته تا ضا آفتاب که کاملن شیمیایی پوست رو خراب میکنه.. نمونه واضحشم هم این همه کرم و ضئ جوش و لایه بردار میزنیم ولی اثری از پوست شفاف و صاف میست موقتی .. ولی 1 هفته همش میوه و آب میوه طبیغعی ، آب کرفس و سبزیجات و آب هویج بخورید چه شفافیتو نرمی و صای به پوست میده
آفتاب هم برای بدن برای ویتامین دی هم لازمه.. فقط سعی کنید تا می تونید از زوشهای طییعی برای جلوگیری از آفتاب استفاده کنید مثل کلاه و غیره.
من اینو از کارشناس پوست از استرلیا شنیدم . ایشون میگفتن ضد آفتاب فاقد رنگ رو بزنید بعد از نیم ساعت روش کرم پودر مناسب پوستتون رو بزنید . از مارکایه خوب

اینطور که خیلی خوبه واسه آرایش ..کرم ضد افتاب های پودری که پوشش ندارن . واسه ارایش خوب نیستن

دوستان از مارک خوب استفاده کنن . آرایششون رو با پاک کننده مناسب بشورن . تعذیه ، ورزش ، مثبا اندیشی و نداشتن بیماری همه و همه رو پوست اثر میذران .. تنها لوازم ا=آرایش نیست..
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهنی ، miss hani ، desire ، سهله ، رها 92 ، sepidehrad ، مامان گل دخترا ، shiva.29
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ عصر توسط almaas4.)
ارسال: #25
بچه ها اگه حتی روزانه از کرم پودر و لوازم آرایشی استفاده کنید به شرط اینکه در پایان روز کاملا پوستتون رو تمیز کنید و بشورید و مرطوب کننده بزنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.البته کرم پودرتون رو برای استفاده روزانه سبک و spf دار انتخاب کنید.کرم پودرای سنگین رو بذارید برای مواقع خاص. آخه نمیشه که مثلا ضدآفتاب کرم پودری و کرم پودر و ... رو بذاریم کنار بعد به جاش یه ضدآفتاب ساده بزنیم که چی پوستمون خراب میشه.خوب اون ظاهر پوستم مهمه که با ضدآفتاب بی رنگ واقعا حالت زیبایی نداره.مخصوصا بخوایم رژلب و رژگونه هم بزنیم!
نقل قول
 سپاس شده توسط ziba_pashneh_tala ، versteckt ، nila1360 ، رها 92 ، ندای آسمانی
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ عصر توسط زن باران (مهتاب65).)
ارسال: #26

بچه ها من یه نکته ای به ذهنم رسید بگم
یه دکتر پوست بهم گفت برا مواقع عادی از ضد افتاب استفاده نکن!
اخه ضد افتاب خاصیتش اینه که منافذ پوست رو باز میکنه و جذب پوست میشه
برا همینه میگن باید 45 دقیقه قبل از خروج از خونه ضد افتاب بزنین
گفتش که مخصوصا اگه ضد افتاب میزنین چیزی روش نزنین چون مثلا پنکیک قاطی ضد افتاب میشه و میره زیر پوست و مستعد جوش میکنه پوست رو
..........................

بچه ها دقت کردین تو این عکسایی که میزارید چقد همه ابروهای زشتی دارن!!!!
اصولا هیچ مردمی مثل ما ایرانیها زیبایی طلب نیستن

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
 سپاس شده توسط jine ، versteckt ، yasiyari ، (نوشین) ، دخترشيرازي70 ، *z.a.h.r.a* ، icegirl ، رها 92 ، هایدی** ، nafasiojojo ، ندای آسمانی ، sepidehrad
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #27
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ عصر)lilia1367 نوشته است:  یعنی 3 نوع کرم پودر ؟؟ می شه بگی چه رنگایی؟؟

من تا حالا سه رنگه استفاده نکردم. من یه کرم دارم که کمی از پوستم روشن تره و یکی دیگه که برنزه س ولی نه خیلی زیاد. فقط هم مماخو گونه هامو گریم می کنم. خوب میشه.

بچه هایی که تخصصی بلدن بیان بگنBig Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #28
منم چند نکته رو بگم

اول اینکه قبل آرایش صورت با شیر پا ک کن یا شامپو بچه بشورید
کسای که میگن شامپو صورت خشک میکنه باید بگم یک قاشق روغن زیتون توش بریزید موقع استفاده خوب تکون بدید بعد استفاده کنید صورت به شدت نرم و صاف میشه

دو که خیلی مهمه استفاده از آندر بیس یا پرایمر هست
باید وقتی پوست خشک شد بزنید بیرنگ هست مثل نرم کننده پوست نرم و آماده میکنه تا آرایش انجام بدید نکته ریر آندر بیس نباید مرطوب کننده بزنید خودش به تنهایی باید زده بشه وقتی زدید یک 5-10 دقیقه صبر کنید بعد آریش کنید

بعد میرسیم به لکه گیری و گریم

یعنی با یک قلم کانسیلر یا میتونیم از پالت درماکالر استفاده کنیم قسمتهای تیره رو روشن میکنیم تو تمام مدلهای صورت باید زیر چشم تا برچستگی گونه روشن کار بشه تابرجسته بشه

تمام لکه های صورت با قلم میپوشونیم بعد کرم پودر اصلی میزنیم

و رو کل صورت پودر فیکس میزنیم

این یک خلاصه کامل از آرایش صورت بود

کسانی که صورت کشیده دارن باید زیر خط گونه رو روشن کار کنن

کسانی هم که صورت پر دارن برعکس باید زیر خط گونه رو هم تیره کار کنن

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط desire ، versteckt ، فرنوش جون :) ، nazgol22 ، شیلا65 ، Mahisa.Mohammad ، محیا سادات ، رها 92 ، 136383 ، shiva.29
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #29
(۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ عصر)topol نوشته است:  سلام من صورتم کشیدست چشم و ابروم مشکیه میشه بگید چطوری ارایش کنم

چند نکته درآرایش صورت های کشیده

مه شو: برخی مجلات و مقالات آنلاین سعی می کنند چهره ای ایده ال از مدل های خود را به نمایش گذارند و بسیاری ازافرادی که صورت های کشیده یا گرد دارند،همواره این چهره ها را الگویی برای آرایش خود انتخاب می کنند. کسانی که صورت های کشیده ای دارند، بر خلاف تصور خود، می توانند از مزایای فوق العاده فرم صورت خود لذت ببرند.

چهره افراد در اشکال و اندازه های مختلفی دیده می شود، اما معمولا می توان انواع چهره را به سه دسته اصلی؛گرد،بیضی و کشیده تقسیم بندی کرد.

افرادی که چهره ای کشیده دارند،زمانیکه موها را صاف و لخت می کنند،اینطور به نظر می رسد که چشم ها در فاصله نزدیک تری به هم قرار دارند.البته هیچ گونه اشکالی در هیچ فرمی از صورت وجود ندارد،اما چون صورت های کشیده نسبت به انواع صورت های بیضی کمتر هستند،کمی زمان بیشتری لازم است تا بتوان فوت و فن آرایش این فرم چهره را به درستی آموخت.

کشیدگی صورت خود را پنهان نکنید

اشتباهی که بسیاری از خانم ها مرتکب می شوند این است که سعی می کنند به طرق مختلف ،کشیدگی صورت خود را پنهان سازند.در حقیقت اینکار باعث می شود افرادی که چهره ای کشیده دارند ،همواره آرزو کنند که ای کاش فرم صورت آنها به گونه ای دیگر بود.در صورتیکه این یکی از زیباترین فرم های صورت می باشد.

به خاطر داشته باشید یکی از رموز زیبایی،پذیرش آنچه هستید و برجسته ساختن برتری های چهره و انتخاب سبک صحیحی و مناسبی برای آرایش آن می باشد.

بسیاری از مجلات مد و منابع آنلاین ، روش های آرایش این مدل چهره را آموزش می دهند،طوریکه در صورت تمایل ،صورت آنها همچنان زیبا و نزدیک به فرم بیضی نمایش داده شود.حتی برخی مقالات پیشنهاد می کنند که با استفاده از دو فوندیشن مختلف و ایجاد سایه ای زیبا ،می توان این فرم صورت را حتی کمی گردتر نشان داد.

صورت های کشیده ،زیبا و جذابند

به جای اینکه دائما سعی کنید روی فرم صورت خود دست بگذارید و زیبایی های آن را نادیده بگیرید،سعی کنید با ایجاد حس زیبایی در وجود خود و آموختن اینکه این چهره زیبا چه تاثیری بر دیگر ابعاد زیبایی شما خواهد گذاشت،عاشق چهره خود باشیدو از خود بپرسیدکه چهره شما چه مزایایی دارد ؟

افرادی که صورتی گرد دارند،همواره بانمک و جذاب هستند و آنهایی که چهره ای بیضی شکل دارند،می توانند زاویه کلاسیک زیبایی را از چهره خود به نمایش بگذارندو البته صورتهای کشیده هم شانس بسیار زیادی برای جذابیت و تاکید بر این جنبه منحصر به فرد خود خواهند داشت.

از رنگ های خیلی روشن پرهیز کنید

در خصوص آرایش ،آن را انتخاب کنید که حس بهتری به شما بخشیده و اعتماد به نفس شما را بالاتر ببرد.از آنجاییکه تون تیره جذابیت خاصی دارد،معمولا خانم هایی که صورت های کشیده دارند، ممکن است سایه های تیره و خنثی را به رنگ های روشن ترجیح دهند.

در ضمن فراموش نکنید اگر چنین فرم صورتی دارید، چهره شما از هر بعد که به آن نگاه کنید،تاثیر زیبا و خیره کننده خود را حفظ خواهد کرد و این مزیت بسیار مهمی در زیبایی تلقی می شود.

البته راههای زیادی برای نمایش چهره در ابعاد و جهت های مختلف وجود دارد،مثلا همه تارهای قسمت خارجی ابرو را برندارید،اینکار علاوه بر جذابیت بیشتر چهره ،مانع از نزدیکی چشم ها به هم نیز خواهد شد.

توجه به کناره های صورت

نکته مهم دیگر این است که سایه چشم را کمی بیشتر به سمت کناره های صورت ادامه داده و ریمل کمتری را برای مژه های گوشه داخلی چشم ها استفاده کنید.چنین سایه ای ،جذابیت بیشتری به صورت شما می بخشد.

شاید مقالات زیادی خوانده باشید که در آنها به شما پیشنهاد شده از فوندیشن شیمر یا سایه روشن و نیز رژگونه ای سرخ تر ، در آرایش خود استفاده کنید.این پیشنهاد مبنی بر این تئوری است که چهره گلگون،ابعاد صورت را کوچکتر نشان خواهد داد.البته این کار ممکن است در برخی افراد موثر واقع شود اما افراط در این مورد،آرایش دلقک مانند و حالت مصنوعی بدی را ایجاد خواهد کرد.در عوض بیشتر روی استخوانهای گونه و گریم آنها کار کنید.

با تمرکز بر زیبایی درونی و افزایش اعتماد به نفس ،هرگز نگران فرم صورت و کلنجار رفتن با آن نباشید.مهم نیست که چهره شما چه فرمی دارد،مهم این است که در هر آنچه هستید،زیبا بدرخشید!

شما بهترین هستید.New1

منبع

نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، topol ، xSaMiRax ، رها 92
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #30
من فاصله ی چشم ابروم تقریبا زیاده و از طرفی هم فاصلهی چشمام هم زیاده از هم حالا شما میگین چجوری خط چشم بکشم که هم خوب باشه هم خیلی تابلو نشه؟

kh0damNew2
هرجا چراغی روشنه....از ترس تنها بودنه..!
نقل قول
 سپاس شده توسط xSaMiRax ، رها 92
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام