• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آموزش خودآرایی

۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #1

آموزش خودآرایی
HeartHeartHeartعکس بدون سانسور ممنوع HeartHeartHeartHeart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط sara queen ، ay naz ، maria69 ، pari87 ، سراب ، دریا73 ، رها 92 ، zeinab.mh ، mona*m ، nasibe_603 ، پیشو ، 3tayesh_t ، *آوا* ، nonoo ، ne-gin-00
۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ عصر توسط sara queen.)
ارسال: #2

RE: آموزش خودآرایی
روش ماکیاژ(گریم) :

•پوست را تمیز کرده و کرم مخصوص زیرسازی را بزنید در انتخاب کرم باید رنگ و نوع پوست را در نظر گرفت یعنی برای پوست خشک ،کرم چرب و برای پوست چرب ،کرم نیمه چرب استفاده کنید، چون نوع پوست خیلی مهم است.

•دقت داشته باشید کرم رنگی باید کمی مقداری تیره تر یا روشن تر از پوست طبیعی شخص باشد.

•رژ گونه را باید همرنگ با کرم پودر و نوع آرایش انتخاب کنید برای پوستهای خشک، رژ گونه به شکل کرم و مایع، برای پوستهای چرب از رژگونه های خشک و سفت به شکل پودر استفاده کنید.

•رنگ کرم پودر باید هماهنگ با رنگ پایه و رنگ اصلی پوست باشد.

•اطراف لب را با مدادلب که رنگ آن نباید با رنگ رژلب تفاوت زیادی داشته باشد، بکشید و به این وسیله به لبها را به فرم دلخواهتان تبدیل کنید، بعد بر روی لب کمی رژلب بمالید.

•ابرو را با برس شانه کنید .سپس با مداد ابرو به ابروهایتان فرم بدهید.

•پلک ها را کمی سایه بزنید تا بشاش تر و جذاب تر شود.

•با قلم مو یا مداد، در چشمها خط بیندازید.

•مژه ها را با ریمل بزنید پررنگ تر کنید.

•تمام صورت را با کمی پودرمات کنید تا آرایش شما ماندگارتر شود.

[تصویر: آموزش خودآرایی]

چگونه رژگونه بزنیم؟

قسمت فوقانی گونه ها را با حرکت دایره ای سرخ تر میکنیم

با فرچه رژگونه را به سمت بالا و پایین پخش میکنیم. دقت کنید نوع زدن رژگونه باید به صورت منحنی باشد نه یک خط صاف

سپس از خط رویش مو در کنار گوش ها به سمت پایین نزدیک لب ها قلمو را میکشیم

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط sailent ، پرستیژ ، negR ، ay naz ، فندق ، sara87 ، maria69 ، elm ، pari87 ، Alice13 ، Zaynab ، saraaa72 ، zeinabff ، BaNoO FaRiDeH ، pikard ، mim mim ، VOROOJACK ، mahnaz110 ، roshi72 ، فاطمه23 ، فایزه 93 ، nila1360 ، دریا73 ، رها 92 ، بانوی سعید ، Goli khanom ، zeinab.mh ، *Leila* ، خاتون گلی ، m.t ، nazi naz kon ، يگانه بانو ، nasrin_71 ، شادی.خ ، پریسا.س ، mona*m ، nasemma ، سيم سيم ، cicilia ، nasibe_603 ، خرگوش خانمی ، atfe ، پیشو ، zahra bala ، وروجک گوگوجی ، 3tayesh_t ، nazi 00 ، 136383 ، parisa-kz ، *آوا* ، سوگل22 ، mehrafarin90 ، ناز دختر ، نیکو68 ، nahid3 ، ronika71 ، نسیم70 ، + Negar ، paritaj ، س.م ، nazanin_banoo ، mahsa0201 ، mahla-davari ، soorati6925
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #3
اول باید کرم پودر با کیفیت و عالی داشته باشید که پوستتون رو قشنگ و خشکل نشون بده بعد مداد چشم و ریمل و رژ از مارکهای خوب و فرانسوی یا المانی آرایش رو قشنگ نشون میدم . بدم مدل مو
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب خانم ، Zaynab ، ELI71 ، رها 92 ، آدلی ، zeinab.mh ، almaas4 ، يگانه بانو ، agwdt2012 ، mona*m ، 3tayesh_t ، imanz
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #4
خط چشمو سایه رو هم باید هروقت بیکارید توی خونه تمرین کنید تا یاد بگیرید. عکسای توی نت کمک می کنه Smile

یه اتفاق ِ خوب داره میوفته... عاشقتم خُدااااااا Angel
به لُطف ِ خُدا من هر روز به همسر ِ دلخواهم نزدیک تر میشم 3>
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، رها 92 ، zeinab.mh
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #5
بچه ها چجوری میتونم سایه ی پشت پلکو یه طوری بزنم که از قسمت داخلی روشن باشه تا وشه خارجی چشم تیره تر؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، رها 92 ، zeinab.mh
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #6
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ صبح)اریانا نوشته است:  بچه ها کسی اینجا ژل لب زده؟! خیلی قشنگ میکنه صورتو انگار، رفته رو مخم بزنم، اما میترسم ، کسی تجربشو داره؟!برم بزنم به نظرتون؟!

اره عزیزم من واسه عروسیم زدم و عالی بود
ولی به همه جایی نمیشه اعتماد کرد

اللهم عجل لولیک الفرجHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، مهرایین ، رها 92 ، zeinab.mh
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #7
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ صبح)sara.yi نوشته است:  من ازین مدلای گریم برای انواع صورت و دارم
خب نمیشه روش هبلایتر و لولایتر صورت بیضی و برای همه صورتای دیگه اجرا کرد,فردا صبح میزارم همشونو
حتما هم.وسایل مارک مهم نیست,مهم راه افتادنه دسته و اینکه ببینی چه مدلی و چه رنگایی به صورتت میاد

New1
عالیه

راستش چهره من تقریبا گرده و چشمای کوچیکی دارم بذارین بگم تقریبا شبیه سلنا گومز اما خب تپلترش واقعا اضافه وزن دارم Confused
و راستش با کک و مکCrying
موهام هم همونطوره تقریبا همونرنگ و همون حجم و همینطور چشمام
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
میشه کمکم کنینHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط versteckt ، aros tak ، zeinab.mh ، yasyms ، + Negar
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #8
بچه ها من همیشه دو رنگ کرم پودر استفاده میکنم
یکی که همرنگ پوستمه که کل صورتمو میزنم یکیم
3 درجه روشنتره و فقط رو گونمو میزم بعد زیر گونم
رژگونمو حلالی میزنم یعنی از لاله گوش تا بینیم
اینجوری گونه خیلی خوش فرم میشهShy

بجه ها براي مامانم دعا كنيد T_T T_T
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، baharak7 ، aros tak ، melody68 ، sajede shadoone ، Sophie 103 ، xSaMiRax ، nila1360 ، *shirin banoo* ، رها 92 ، تارا جان ، pegah joon ، pichak2014 ، zeinab.mh ، *Leila* ، marjann ، سيم سيم ، يگانه بانو ، سرخابي ، cicilia ، ندای آسمانی ، mahak-banoo ، parisa-kz ، efeta ، elham_rainbow ، مامان گل دخترا ، shiva.29
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ صبح
ارسال: #9

برای داشتن یک آرایش شیک و زیبا اولین قدم تشخیص فرم صورت تان است.
چگونه فرم صورت خود را تشخیص دهید

برای شروع کار اولین چیزی که نیاز دارید یک سانتی‌متر خیاطی است و بعد شروع به اندازه‌گیری اجزای صورت به شکل زیر کنید و هر کدام از این اندازه‌ها را روی کاغذ بنویسید.

1 - اندازه طول صورت، یعنی از جایی که بالای پیشانی موها درآمده‌است تا پایین چانه

2 - اندازه خط فک، یعنی ببینید عرض پهن‌ترین قسمت چانه شما چند سانت است

3 - اندازه عرض پیشانی، یعنی ببینید عرض پهن‌ترین قسمت پیشانی شما چند سانت است

4 - اندازه عرض گونه‌‌ها، یعنی ببینید بیشترین فاصله بین دو گونه چقدر است

حالا این اندازه‌ها را با شکل‌های زیر مقایسه کنید تا ببینید به کدام حالت نزدیک‌تر است.

غم دنیارو فراموش میکنم
وقتی
به تو نگاه میکنم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط aroskhoshgel ، سهله ، yasiyari ، jupiter ، hannah ، versteckt ، sevdayi ، saraaa72 ، mahsa_22 ، BaNoO FaRiDeH ، aros tak ، khoshhalam ، pikard ، نارسیس12 ، sajede shadoone ، xSaMiRax ، مریم* ، دریا73 ، pegah22 ، سودا2 ، zeinab.mh ، mar-mar ، nasrin_71 ، mona*m ، نیر صالح ، nasibe_603 ، anita_2 ، hanie ، پیشو ، 3tayesh_t ، mahak-banoo ، 136383 ، Asal AP ، paritaj ، mahsa0201 ، soorati6925
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #10
به نظر من درسته که مارک لوازم ارایش مهمه ولئ از اون مهم تر طرز استفاده از اونه
اونایى که بلد نیستن خط چشم بکشن براى شروع و اینکه تسلط کافى پیدا کنن دنباله خط چشم رو نکشن اول یه سایه کمرنگ زیر کار بزنن (به نظرم راحت تر بشه البته از نظر خودم ) بعد فقط یه خط باریک تا انتهاى چشم بکشید بعد از اینکه دستتون راه افتاد رویه دنبالش کار کنید
از اکوا هم براى خط چشم امتحان کنید شاید باهاش. راحت تر بودید

خدايا خودت کمکم کن در هر شرايطى...
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله ، versteckt ، رها 92 ، zeinab.mh ، nasrin_71 ، ندای آسمانی ، imanz ، samae ، Maritala ، mahla-davari
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام