• هیژا
  • گل سنتر

آموزش برنامه نویسی و مشکلات آن

۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #281
RE: آموزش برنامه نویسی و مشکلات آن
سلام چه خوبه که اینجا دوباره راه اندازی بشه منم دارم جاوا رو شروع میکنم که بعد اندروید باد بگیرم

وااااااای خیلی خوشحالم بعداز شش سال به نوعروس برگشتم و یه نینی ناز دارم 
خدایاشکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط marzieh.ahmad
۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #282
وقت بخیر. دوستان زبان سئو رو کجا ها آموزش میدند؟
مشهد آموزشگاه خوب میشناسیدمعرفی کنید؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۵۹ صبح
ارسال: #283
(۲۶-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۱۷ عصر)'عروس مردادی' نوشته است:  بچه ها اینجا کسی هست اندروید بلد باشه و اپ گذاشته باشه تو بازار؟ نظرتون چیه؟ من تازگی افتادم تو خط یادگیری اندروید. اگر کلاس خوب یا رفرنس خوب می شناسید لطفا معرفی کنید. من برنامه نویس c# هستم ولی می دونم که برای اندروید جاوا لازمه. آیا جاوا بیسش خیلی با c# فرق داره؟ یا می تونم بدون یادگیری جاوا برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم؟؟تصویر: images/smilies/angel.gif

سلام
من مثل شما برنامه نویس c# هستم حدود دو سال پیش خواستم اندروید یاد بگیرم بدون یادگیری چاوا گیرکردم یه ذره البته شاید چون خودم میخواستم بخونم و یاد بگیرم.
الانم خیلی دوست دارم سمت اندروید برم ولی می ترسم دوباره نشه. اگه بشه اینجایه خوندن و پیشرفت گروهی را بندازیم خوبه البته من خیلی سرم شلوغه چون هم شاغلم هم یه دختر 3 ساله دارم ولی فکرکنم روزی یه ساعت رو هرکسی بتونه وقت بزاره

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس مردادی
  • اساطیر
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۴۴ صبح
ارسال: #284
'marzieh.ahmad dateline='' نوشته است:  
'عروس مردادی dateline='' نوشته است:  بچه ها اینجا کسی هست اندروید بلد باشه و اپ گذاشته باشه تو بازار؟ نظرتون چیه؟ من تازگی افتادم تو خط یادگیری اندروید. اگر کلاس خوب یا رفرنس خوب می شناسید لطفا معرفی کنید. من برنامه نویس c# هستم ولی می دونم که برای اندروید جاوا لازمه. آیا جاوا بیسش خیلی با c# فرق داره؟ یا می تونم بدون یادگیری جاوا برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم؟؟تصویر: images/smilies/angel.gif

سلام
من مثل شما برنامه نویس c# هستم حدود دو سال پیش خواستم اندروید یاد بگیرم بدون یادگیری چاوا گیرکردم یه ذره البته شاید چون خودم میخواستم بخونم و یاد بگیرم.
الانم خیلی دوست دارم سمت اندروید برم ولی می ترسم دوباره نشه. اگه بشه اینجایه خوندن و پیشرفت گروهی را بندازیم خوبه البته من خیلی سرم شلوغه چون هم شاغلم هم یه دختر 3 ساله دارم ولی فکرکنم روزی یه ساعت رو هرکسی بتونه وقت بزاره

اره واقعا گروهی خیلی خوبه. یاد بکیریم هم انگیزه داریم هم هم میتونیم رفع اشکال کنیم از جاوا اگه شروع کنیم خیلی خوبه بعدش یادگیری اندزوید راحت تره

وااااااای خیلی خوشحالم بعداز شش سال به نوعروس برگشتم و یه نینی ناز دارم 
خدایاشکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط marzieh.ahmad ، عروس مردادی
۲۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #285
دوستان اینجا کسی هست که توی شرکت ایریسا اصفهان کار کنه؟؟؟
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #286
بچه ها الان چه زبانی تو بورسه؟من چند وقتیه برنامه نویسی رو گذاشته بودم م کنار میخوام باز شروع کنم

بچه هام 19 مرداد به دنیا اومدن
خدایا شکرت
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #287
(۷-مهر-۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ عصر)'رمیصا' نوشته است:  بچه ها الان چه زبانی تو بورسه؟من چند وقتیه برنامه نویسی رو گذاشته بودم م کنار میخوام باز شروع کنم

الان بیشتر سمت وب کار میکنن و asp.net  که پیش نیازش باید C# پیشرفته بلد باشی ، البته اندروید هم تو بورسه ولی مشکلات خودشو داره از جمله اینکه بیشتر کاراش فریلنسلری هست و اینکه کم کمک انروید استودیو میره کنار و react با زامارین و یا ... جاشو میگیرن من فک میکنم فعلا asp.net mvc  بهترینه البته بازم بستگی به شهرتون و ماری که میخی بری داره شرکتهای بزرگ معمولا جاوا و اوراکل کار میکنن.

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام