آموزش استفاده از امکانات نوعروس

۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #261
RE: آموزش استفاده از امکانات نوعروس
من تازه عضو شدم و نمی تونم تاپیک ایجاد کنم ... دسترسی من به این قسمت محدود شده چرا؟
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۱۲ عصر توسط parmin.ab.)
ارسال: #262

(۷-مرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ عصر)'doriii' نوشته است:  من تازه عضو شدم و نمی تونم تاپیک ایجاد کنم ... دسترسی من به این قسمت محدود شده چرا؟

عزیزم باید توی تاپیک زیر درخواست بدید تا ادمین ها براتون تاپیک بزنن 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7536149

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط doriii
۹-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #263

سلام.من اصلا" نمیتونم توی ارسال هام عکس آپلود کنم.هم با image uploader امتحان کردم؛هم از پایین،توی قسمت ضمیمه ها.آخرش هم میزنه عکس توی متن قرار داده شد،اما وقتی پستمو ارسال میکنم؛هیچ عکسی نشون نمیده.کسی میتونه راهنماییم کنه؟تصویر: images/smilies/blush.gif

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #264

(۹-دي-۱۳۹۷ ۰۷:۵۹ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  سلام.من اصلا" نمیتونم توی ارسال هام عکس آپلود کنم.هم با image uploader امتحان کردم؛هم از پایین،توی قسمت ضمیمه ها.آخرش هم میزنه عکس توی متن قرار داده شد،اما وقتی پستمو ارسال میکنم؛هیچ عکسی نشون نمیده.کسی میتونه راهنماییم کنه؟تصویر: images/smilies/blush.gif

عزیزم حتما حجم عکستون زیاده یا لینک عکستون مشکل داره چون از همون راه ضمیمه به راحتی میشه عکس گذاشت 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #265

نمیدونم والا.عکسو که ریسایز کردم و حجمش اصلا" زیاد نیست.عکسیه که خودم با گوشیم انداختم...حجم عکس باید چقدر باشه حداکثر؟

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #266

آهان؛موفق شدم بذارم.ممنون

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام