آموزش استفاده از امکانات نوعروس

۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #221

RE: آموزش استفاده از امکانات نوعروس
(۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ عصر)'فهیمه ی مرتضی' نوشته است:   سلام مهرو جون
من استیکرهامو انتخاب میکنم ولی توی متنم نمیاد
برای عکس هم توی قسمت انتخاب فایل اون پایین عکسمم انتخاب میکنم ولی آخر سر ضمیمه نمیشه.
مشکل کلیه؟ یا برای من مشکل داره؟

سلام عزیزم.تصویر: /images/smilies/new/new1.gifیه رفرش بکن صفحه ات رو.البته با گوشی ممکن مشکل داشته باشی.شاید یه کم سخت باشه ولی اگه روی شکلک ها یه کم بمونی متن شون میاد.مثلاً شکلک بوس کردن یه love هستش که دو طرفش :: داره.اگه باز حل نشد.میتونی این رو تایپ کنی.شکلک فرستاده میشه به جای متن.عکس هم شاید سایزت بزرگه.از سایت های دیگه آپلود کن.مثلا این سایت
http://uupload.ir/
بگذارش روی حالت دائمی که عکسها پاک نشه
بعد از انتخاب فایل و شروع آپلود، وقتی آپلود تمام شد
یا
 لینک مستقیم برای فروم رو کپی کن توی جایی که میخوای
یا
لینک مستقیم رو کپی کن.بعد پیش نمایش رو بزن توی سایت تا اطلاعات کامل تر بیاد.آیکون کنار شکلک ها برای اضافه کردن عکسه.اونجا url ای که کپی کردی رو paste کن[تصویر: آموزش استفاده از امکانات نوعروس]

آی دی اینستاگرامم اگه آنلاین نبودم و کاری داشتینتصویر: images/smilies/heart.gif
aminimahroo
به تاپیک های ختم صلوات و ختم دعا سر بزنید.ممنون

نقل قول
 سپاس شده توسط فهیمه ی مرتضی
۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #222
 سلام.من تازه عضو نوعروس شدم.میخوام تاپیک بزارم ولی نمیتونم میزنه کد فعالسازی اشتباهه یا از طریق لینک نرفتین و نمیتونین به این صفحه دسترسی داشته باشین
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #223

(۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ عصر)'N._.Melodi' نوشته است:   سلام.من تازه عضو نوعروس شدم.میخوام تاپیک بزارم ولی نمیتونم میزنه کد فعالسازی اشتباهه یا از طریق لینک نرفتین و نمیتونین به این صفحه دسترسی داشته باشین

عزیزم وقتی عضو شدی 
یک لینکی به ایمیلت از طرف نوعروس میاد 
که باد بری از طریق اون وارد بشی 
که بتونی پست بذاری

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #224
رفتم میزنه نمیشه وارد این صفحه بشید چنتا پیغام میده که یا کد فعالسازیتون اشتباهه.دوباره کلمهreg به شماره ای که گفتن پیامک کردم ولی هیچ جوابی نیومد تو صفحه اصلیمم یه گزینه به اسم ایجاد تاپیک جدید هست نه درخواست تاپیک جدید.نمیدونم کدوم قسمت باید برم و درخواست بدم؟
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #225

اهان عزیزم ما نمیتونیم تاپیک بزنیم
باید به مدیرها بگی که برات تاپیک بزنن
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7447645

اینجا درخواستت رو بده

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #226
(۱۰-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ صبح)marcopolo نوشته است:  اهان عزیزم ما نمیتونیم تاپیک بزنیم
باید به مدیرها بگی که برات تاپیک بزنن
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7447645

اینجا درخواستت رو بده

مرسی عزیزم.کارم انجام شد.

نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #227
وقتی توی موضوعی دارم کامنت ها رو میخونم چطور میتونم مرتب سازی بر اساس تاریخ کنم چون الان همش کامنتهای 2 سال پیش میاد اول
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #228
سلام.عکسایی که لینک گذاشته شده برا من باز نمیشه.میخواستم بدونم از کجا بفهمم که تاپیک جدید ایجاد شده؟و اینکه تو پیش نمایش موضوعم میرم بازم شکلکا برام غیر فعالن
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #229
(۱۱-آبان-۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ عصر)'بهار بیگی' نوشته است:  وقتی توی موضوعی دارم کامنت ها رو میخونم چطور میتونم مرتب سازی بر اساس تاریخ کنم چون الان همش کامنتهای 2 سال پیش میاد اول

عزیزم شما همون صفحه اصلی نوعروس رو باز کن بیا پاین تقریبا وسط صفحه نوشته اخرین ارسال ها و اخرین موضوعات روش کلیک کن جدیدترین موضوعات میاد 
حالا دیگه اینکه تاپیک هارو که باز میکنی ( مثلا تاپیکی که ده صحه داره ) صفحه اخرش که صفحه دهم باشه پست های جدیدش هست 

(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ صبح)'N._.Melodi' نوشته است:  سلام.عکسایی که لینک گذاشته شده برا من باز نمیشه.میخواستم بدونم از کجا بفهمم که تاپیک جدید ایجاد شده؟و اینکه تو پیش نمایش موضوعم میرم بازم شکلکا برام غیر فعالن

روی لینک ها کلیک کنی باز میشه 
مگه اینکه عکس ها قدیمی باشه که قبلا براتون توضیح دادم که اپلودسنتر مشکل داره و فعلا باز نمیشه عزیزم 
در مورد درخواست تاپیک هم اگه با درخواست شما موافقت بشه توی همون تاپیک درخواست اعلام میشه 
همکارم براتون لینک های تاپیک هایی که می خواستین توی همون درخواست تاپیک گذاشتن

این هم لینکش 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7449610

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #230
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ صبح)admin2 نوشته است:  
(۱۱-آبان-۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ عصر)'بهار بیگی' نوشته است:  وقتی توی موضوعی دارم کامنت ها رو میخونم چطور میتونم مرتب سازی بر اساس تاریخ کنم چون الان همش کامنتهای 2 سال پیش میاد اول

عزیزم شما همون صفحه اصلی نوعروس رو باز کن بیا پاین تقریبا وسط صفحه نوشته اخرین ارسال ها و اخرین موضوعات روش کلیک کن جدیدترین موضوعات میاد 
حالا دیگه اینکه تاپیک هارو که باز میکنی ( مثلا تاپیکی که ده صحه داره ) صفحه اخرش که صفحه دهم باشه پست های جدیدش هست 

(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ صبح)'N._.Melodi' نوشته است:  سلام.عکسایی که لینک گذاشته شده برا من باز نمیشه.میخواستم بدونم از کجا بفهمم که تاپیک جدید ایجاد شده؟و اینکه تو پیش نمایش موضوعم میرم بازم شکلکا برام غیر فعالن

روی لینک ها کلیک کنی باز میشه 
مگه اینکه عکس ها قدیمی باشه که قبلا براتون توضیح دادم که اپلودسنتر مشکل داره و فعلا باز نمیشه عزیزم 
در مورد درخواست تاپیک هم اگه با درخواست شما موافقت بشه توی همون تاپیک درخواست اعلام میشه 
همکارم براتون لینک های تاپیک هایی که می خواستین توی همون درخواست تاپیک گذاشتن

این هم لینکش 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7449610

آره نگاه کردم.واقعا ممنون.راجع به تاپیو منظورم اینه که از کجا بفهمیم آخرین تاپیکی که ایجاد شده چیه؟راجع به گذاشتن شکلکم راهنمایی کنید لطفا

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام