آموزش ارسال درخواست برای گرفتن چوق

۱۴-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1

Lightbulb آموزش ارسال درخواست برای گرفتن چوق
فقط راه بدست اوردن چوق کاربر فعال ماه بودن نیست
میتونین با اموزش هایی مثل اشپزی کارهای هنری و دستی و.......... که البته از اموزشش از خودتون باشه چوق بگیرین
برای این کار باید اموزشتونو تو سایت قرار بدین و بعدش درخواست بدین
من خودمم که وارد سایت شدم این کارو بلد نبودمو از بچه های دیگه میپرسیدم
هنوزم میبینم کاربرایی هستن که این کارو بلد نیستن برا همین اینجا اموزششو میزارم

1. از نوار طوسی پایین صفحه گزینه ارسال درخواستو بزنین

[تصویر: آموزش ارسال درخواست برای گرفتن چوق]

تو صفحه جدیدی که باز میشه دوباره ارسال یک درخواستو بزنین

یه صفحه جدید باز میشه تو قسمت عنوان بنویسین از چه چیز میخواین چوق بگیرین.مثلا اموزش دسر ..... یا کاردستی ....

تو نوار ریزشی درخواست دریافت امتیازو انتخاب کنین

از لیست ریزشی اولویت معمولی رو انتخاب کنین

تو قسمت پیام هم لینک صفحه ای که اموزشتون توشه http://www.nowaroos........... از بالا کپی کنین و تو این قسمت بزارین
و در اخر ارسالو بزنین

به همین راحتی به همین خوشمزگی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
موفق باشین New1New1

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط مه سيما ، ( پدیده ) ، elhaaam ، نارینه ، Tinaaa91 ، SAFFRON ، mas mas ، asal khano0m ، دختر مرداد ، pikard ، سوسن 66 ، seven ، ostooreh ، مین مینا ، lopasali ، RL92 ، setiya ، وفا ، layan ، مهرنوش جون ، آتـنـا پـارسیـان ، yourfriend ، Faeze S ، mariii ، R0YA ، MAAH ، Fatima H ، proxy ، maryamgol ، باران 2 ، nana14 ، lady-nazy ، Aina ، غزل صداقت ، جید ، ay naz ، naghash ، ala ، gissu kamand ، عسل بانو. ، Mahoot ، mary ho ، majid.majd ، عاشقای عاشق ، عروس مهر ماه ، pante-a ، Nazy ، erica ، پری جنگلی ، آیتا ، mahish ، marzieh.ahmad ، nikita617 ، عکاسباشی ، دختره تابستوون ، A.E.A ، مریم58 ، venoos ، asal banoo ، آرتمیس ، baranbahari ، elmirarashvand ، elina_omidi ، lo-iii Jlc ، neda22 ، بانوی سعید ، سیماsima ، tara60 ، joojli ، farzane_mehdi ، فرانک2 ، *آوا* ، parisa-kz ، Gazaal ، masoumeh.p ، پالیذ ، maman sorosh ، خگوشی ، mojarrad ، زیر هشت ، farda ، RAHAE ، شقایق محسن ، deesse ، فاطمه23 ، دخترصبور ، satinik ، eliela ، مریم* ، پريهام ، samere ، عروسکی ، fati69 ، nastaran joon ، shima.mahdi ، hiva73 ، yektaa ، joelle ، goli goon ، mahs a ، باران ن ، mahsa0201 ، No AroOs 94 ، dream ، مر مری (مهدیه) ، secret ، رهابانو ، سعیده موشی ، neda.mo ، گونش ، 3tayesh_t ، sarah 84 ، گلنازوسعید ، زمرد_شوشو ، نیلوفری ، sanazjoonn ، amour.alone ، تشریفات لوکس خاص ، Narsis65
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: اموزش ارسال درخواست برای گرفتن چوق
من تو قسمت عنوان اموزش نزدم!!!!

به خودم آمدم انگار تویی در من بود
این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بودتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی
۱۴-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #3

چی زدی گلم؟ننوشتی برای چه چیزی میخوای درخواست بدی؟مشکلی پیش نمیاد امااگه یه توضیحی باشه برا سناتورا راحت تره
از همه مهم تر لینکه که گذاشتی

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط پالیذ ، malmalak ، فروغ بنی
  • گروه ژ
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ صبح توسط Tinaaa91.)
ارسال: #4
تو قسمت پیام هم لینک گزاشتم هم توضیح دادم که برای چی چوق میخام. مرسی از کمکت عزیزم. راستی چقدر طول میکشه؟ اخه برام پیام بسته شدن درخواست اومده

به خودم آمدم انگار تویی در من بود
این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بودتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS ، فروغ بنی
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ صبح توسط سوسن 66.)
ارسال: #5
مرسی ملوس جون من اصلا نمیدونستم فک میکردم این چوق و خودشون میبینن کاربر فعالاو بعد بهش تعلق میگیرهHeart

ملوس جان کاربر فعال بودن و خودشون تشخیص میدن که بعد بهش چوق میدن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard ، MaloooS ، وفا ، پالیذ ، فروغ بنی ، مر مری (مهدیه) ، گونش ، Eliii liii
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #6
مرسی از توضیحاتت عزیزم فقط یک سوال من آموزش غذا گذاشتم تو یکی از تایپک ها که بچه های دیگه هم گذاشتن همون لینک بزارم میشه

دوست جون ها پست های منو لطفا نقل قول نکنید چون بعدش پاک میکنم
ممنونHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #7
من واسه تاپیک اموزش شربت تابستونی چنتا دستور گذاشتم میشه ازش چوق بگیرم

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ عصر توسط MaloooS.)
ارسال: #8

(۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ صبح)sara sadat نوشته است:  تو قسمت پیام هم لینک گزاشتم هم توضیح دادم که برای چی چوق میخام. مرسی از کمکت عزیزم. راستی چقدر طول میکشه؟ اخه برام پیام بسته شدن درخواست اومده

خب پس اشکالی نداشت
وقتی بسته شده عزیزم یعنی درخواستتو سناتورا خوندن
اگه شامل شرایطی باشه که بهش چوق تعلق بگیره میدن عزیزم شایدم دستور تکراری بوده یا ..... بهش تعلق نمیگرفته

(۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ صبح)سوسن 66 نوشته است:  مرسی ملوس جون من اصلا نمیدونستم فک میکردم این چوق و خودشون میبینن کاربر فعالاو بعد بهش تعلق میگیرهHeart

ملوس جان کاربر فعال بودن و خودشون تشخیص میدن که بعد بهش چوق میدن؟

نه عزیزم برای اموزشا باید درخواست بدین

اما کاربر فعال ماه و کاربر اخلاقو خودشون با بررسی بچه ها مشخص میکنن
البته تو این تاپیک کاربرهای دیگه میتونن بیان اوناییو که به عنوان فعال تو تاپیکا میشناسن معرفی کنن بعد سناتورا فعالیتشونو بررسی میکنن

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%87%D9...806?page=9

(۱۵-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ صبح)seven نوشته است:  مرسی از توضیحاتت عزیزم فقط یک سوال من آموزش غذا گذاشتم تو یکی از تایپک ها که بچه های دیگه هم گذاشتن همون لینک بزارم میشه

نه عزیزم مشکلی نیست با توجه به اسم کاربریت مشکلی پیش نمیاد لینک همون صفحه اموزشتو بزار

نقل قول
 سپاس شده توسط seven ، سوسن 66
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #9
خیلی ممنون عـــــــــــــــــزیزم بابت همه توضیحاتت امروز یک عالمه چیز یاد گرفتم
فقط یک سوال دیگه چند روزه طول میکشه به این درخواستمون که دادیم جواب بدن یعنی اگه بخوان چوق بدن

بازم یک دنیا ممنون New1

دوست جون ها پست های منو لطفا نقل قول نکنید چون بعدش پاک میکنم
ممنونHeart
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #10

عزیزم اصولا زیاد طول نمیکشه
هروقت برات پیام اومد ارسال بسته شده یعنی ارسالتو خوندن

نقل قول
 سپاس شده توسط seven ، pikard ، سوسن 66 ، Eli khanoom ، مر مری (مهدیه) ، گونش ، تشریفات لوکس خاص
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام