• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آموزشگاه تخصصی آرایشگری

۲۲-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #201
RE: آموزشگاه تخصصی آرایشگری
سلام‌ دوست جونا من چندتاسوال دارم ازتون اگه جواب بدین عالی میشه
۱.توی کرمان بهترین اموزشگاه های گریم و شینیون کدوماس؟
۲.اگه برم به عنوان شاگرد توی ارایشگاهها یاد بگیرم بهتره یا توی اموزشگاه به عنوان هنرجو
۳.بعداز اینکه اموزش دیدم میتونم راحت کار پیدا کنم دررابطه با گریم وشینیون؟؟؟

وااااااای خیلی خوشحالم بعداز شش سال به نوعروس برگشتم و یه نینی ناز دارم 
خدایاشکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #202
آموزشگاه دترلند دوره های آموزشی متنوعی داره ، در واقع تمامی دوره های آموزش آرایشگری از جمله آموزش کاشت ناخن، آموزش میکاپ ، آموزش لیفت و لمینت مژه و .. رو داره، 
آموزشگاه آرایشگری زنانه دترلند
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #203
سلام دوستان ، به نظرم بهترین آموزشگاه آرایشگری تو تهران ، آموزشگاه ویوناس، من خودم اونجا مدرکمو گرفتم و الان میخوام خودم آرایشگاه تاسیس کنم ،  از مربیا و آموزشگاه خیلییی راضی بودم و مدرکشونم از طرف سازمان فنی و حرفیه ، کسی خواست بره این شمارشونه 77431560

نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #204
(۲۲-آذر-۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ عصر)'زهراگلی' نوشته است:  سلام‌ دوست جونا من چندتاسوال دارم ازتون اگه جواب بدین عالی میشه
۱.توی کرمان بهترین اموزشگاه های گریم و شینیون کدوماس؟
۲.اگه برم به عنوان شاگرد توی ارایشگاهها یاد بگیرم بهتره یا توی اموزشگاه به عنوان هنرجو
۳.بعداز اینکه اموزش دیدم میتونم راحت کار پیدا کنم دررابطه با گریم وشینیون؟؟؟

سلام
قبل از هر چیزی باید بگم که برای آموزش آرایشگری حتما به یک آموزشگاه فنی و حرفه ای مراجعه کنید نه به یک سالن آرایشی که آموزش هم میده !!! این و بر حسب تجربه میگم. چون کسایی که تو سالن میرن تا ی مشتری میاد کارآموز و ول میکنن و میرن سر وقت مشتری و کارآموز باید زمین و جارو کنه !!!
پس حتما به ی آموزشگاه معتبر مراجعه کنید. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان هم دوره های آموزشی زیادی رو مثل آموزش شینیون مو ، آموزش کاشت ناخن ، آموزش میکروپگمنتیشن ، آموزش رنگ و مش مو و ... به صورت حرفه ای برگزار میکنه هم امکانات و تجهیزات خیلی مناسبی داره. از همه مهم تر تعرفه های درست و مناسبی هست که داره.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام