• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آلونک ( خرید و اجاره ملک در تهران)++مشاوره تخصصی آنلاین

۲۸-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آلونک ( خرید و اجاره ملک در تهران)++مشاوره تخصصی آنلاین
این روزهای داغ تابستان که بازار عروسی و رفتن به خانه تازه به شدت گرم است، آلونک نیز در کنار نو عروس برنامه ای جذاب دارد تا هر هفته علاوه بر ارائه تازه ترین راهکارها برای خرید مسکن در تهران، پاسخگوی نو عروسان و تازه دامادهای عزیز باشد. پس هر شنبه و سه شنبه یکی از متخصصین حوزه مسکن از اپلیکیشن آلونک از ساعت 15 تا ساعت 16:30به شکل آنلاین اماده پاسخگویی به سوال های شما عزیزان بوده و تا به مشکلات شما در این زمینه پاسخ دهند. متن زیر اولین مقاله از سلسله مقالات شرکت آلونک بوده و امید است که مورد توجه شما بازدیدکنندگان گرامی قرار گیرد.

وب سایت:
https://alounak.com/

رازهای طلایی برای خرید، رهن و اجاره خانه

1 – قبل از خرید خانه باید شرایط مالی خود را بسنجید. در این مسیر لازم است 3 تا 6 ماه قبل، پول خود را آماده کنید و برنامه‌ریزی مدونی برای آن داشته باشید. اگر برای رهن و اجاره قرار است از وام بانکی استفاده کنید، باید از چند ماه قبل اقدام کنید و پول خود را آماده نگاه دارید.
2- تفاوت بزرگی است میان کسی که کل پول مورد نیاز خرید خانه را دارد و کسی که امیدوار به دریافت وام برای خرید خانه است. باید برای هر هزینه‌ای آماده باشید. اگر قبل از قطعیت پرداخت وام مسکن، شروع به خرید خانه کنید، درواقع در حال اتلاف سرمایه و پول خودتان خواهید بود. برای این کار لازم است قبل از هر اقدامی به شکل کامل، تأییدیه رسمی بانک را دریافت کنید.
3- مسائل حقوقی خانه را بررسی کنید. بسیاری از اختلافات ملکی مربوط به مشاعات و اختلافات مرزی و البته مالیاتی است. در حین خرید خانه مطمئن باشید که دقیقا چه متراژی را و با چه مشاعاتی می‌خرید. هزینه‌های مالیاتی را بررسی کنید و برای مشاوران املاک هم هزینه جداگانه در نظر داشته باشید. پیشنهاد آلونک بررسی دقیق همه این‌ مسائل برای خرید خانه، رهن و اجاره است.
4- برای خرید خانه صبر زیادی ضرر است. قیمت مسکن هر روز ممکن است، بالاتر برود. آلونک پیشنهاد می‌کند زیاد از حد منتظر کاهش قیمت بازار مسکن نشوید. این ممکن است هزینه‌ها را بالاتر برده و حتی فرصت خرید و اجاره آپارتمان مناسب را از شما بگیرد.
5- همیشه بزرگ‌ترین خانه، بهترین گزینه نیست. یک توصیه قدیمی میان مشاوران املاک وجود دارد که می‌گوید: بزرگ‌ترین خانه را نخرید، بهترین را بخرید. بزرگ بودن قیمت خانه را افزایش می‌دهد و اگر خانه شما نسبت به سایر خانه‌های محله‌تان فاصله قیمتی داشته باشد، از محدودیت بیشتری برای فروش یا اجاره مجدد برخوردار خواهید بود.
6- آرام باشید و عاقلانه رفتار کنید. شما قرار است یک آپارتمان، خانه یا ویلا بخرید یا اجاره کنید؛ بنابراین به احساستان رجوع نکنید. ولی غرایز می‌توانند به شما کمک کنند. اگر احساسی عمل کنید، موفقیت مالی بزرگی را به دست نخواهید آورد.
7- به مشاور املاک تان اعلام کنید قبل از خرید خانه به شکل فیزیکی همه‌چیز را بررسی کند. آیا امکان دارد شما یک ماشین بخرید بدون اینکه تمام جزییات فیزیکی آن را ببینید. هزینه اندک کارشناسی خانه قبل از اجاره و خرید توسط مشاوران موجب ذخیره میلیون‌ها تومان پول شما می‌شود. همه نقایص و ظرایف را بسنجید و هزینه‌های بازسازی و تعمیرات را هم محاسبه کنید.
8- هزینه‌ها را بر اساس واقعیت محله بسنجید. هر محله شرایط ویژه خود را دارد. از احداث خط مترو، مرکز تجاری و بزرگراه جدید در آن محله‌ای که قصد خرید یا اجاره خانه دارید، اطمینان حاصل کنید. شما نمی‌خواهید خودتان را غافلگیر کنید. محاسبه بر اساس متراژ، قیمت متوسط محله، عددی درست و اصولی را به شما می‌دهد.
9- باید درباره محله اطلاعات کافی داشته باشید و از امکانات آن اطلاع پیدا کنید. برای خرید و اجاره آپارتمان و خانه نیاز است تا مدارس، فضای سبز و مترو پمپ بنزین و بافت اجتماعی را تحلیل کنید تا به نتایج بهتری دست یابید.

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #2
RE: آلونک ( خرید و اجاره ملک در تهران)++مشاوره تخصصی آنلاین
سلام من میخوام خونه اجاره کنم بیشتر میخوایم 50 میلیون پول رهن بدیم کجا رو پیشنهاد میکنین؟
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ عصر توسط کارشناس آلونک.)
ارسال: #3
(۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ عصر)'سوسن_123' نوشته است:  سلام من میخوام خونه اجاره کنم بیشتر میخوایم 50 میلیون پول رهن بدیم کجا رو پیشنهاد میکنین؟

سلام دوست عزیز 
ببینیند شما میتونید به سایت آلونک یا دیوار مراجعه کنید و فیلتر قیمت رو فقط لحاظ کنید و محله رو خالی بذارید از این طریق میتونید متوجه بشید که چه مناطقی برای شما مناسبه
شما با این رقم میتونید در اکثر محله ها خانه مورد نظرتون رو پیدا کنید.
در مرکز شهر سمت هفت تیر و خ بهار شیراز، سید خندان، مجیدیه جنوبی، رسالت
غرب تهران بزرگراه ستاری، برخی مناطق پونک، جنت آباد، شهران
جیحون، استاد معین، کارون، امام خمینی، میدان ولیعصر
و در شرق هم رسالت، نارمک، نبرد، گلبرگ و....

حالا خونه مد نظر شما میخواید شرق تهران باشه یا غرب یا شمال یا جنوب؟

البته بیشتر من میتونم در زمینه مسائل حقوقی و تخصصی ملک از جمله روند قیمتی، شرایط بازدید، شرایط قرارداد و ....  در خدمت کاربران عزیز باشم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #4
Sad RE: آلونک ( خرید و اجاره ملک در تهران)++مشاوره تخصصی آنلاین
ما الان میخوایم خونه بگیریم بین نزدیکی به اتوبوس و مترو و نزدیکی به مراکز خرید و مدرسه بچمون چجوری باید تعادل ایجاد کنیم؟

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #5
ما برای خرید خونه حدود 350 میلیون پول داریم و قصد خرید یک آپارتمان تک خواب رو داریم.رفت و آمد و جای پارک ماشین برامون خیلی مهمه. میخوایم تو محله ای باشیم که برای پارک کردن ماشین دچار مشکل نشیم. و محله پر ترافیکی نباشه ضمن اینکه خوش مسیرباشه پیش نهاد شما کدوم محله هستش؟

نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ عصر توسط کارشناس آلونک.)
ارسال: #6
(۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ عصر)'آزاده_عسگری' نوشته است:  ما الان میخوایم خونه بگیریم بین نزدیکی به اتوبوس و مترو و نزدیکی به مراکز خرید و مدرسه بچمون چجوری باید تعادل ایجاد کنیم؟

ببینید شرایط شهر تهران و آینده این شهر نشون میده که حمل و نقل و و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی از مهم ترین فاکتورهای تصمیمی برای ما شهروندهای تهرانی ه، لذا پیشنهاد میدم اگر میخواید کمتر از وسیله شخصی استفاده کنید حتمن اولویتتون دسترسی به حمل و نقل عمومی باشه

(۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ عصر)'samira.soheil' نوشته است:  ما برای خرید خونه حدود 350 میلیون پول داریم و قصد خرید یک آپارتمان تک خواب رو داریم.رفت و آمد و جای پارک ماشین برامون خیلی مهمه. میخوایم تو محله ای باشیم که برای پارک کردن ماشین دچار مشکل نشیم. و محله پر ترافیکی نباشه ضمن اینکه خوش مسیرباشه پیش نهاد شما کدوم محله هستش؟

ببینید دوست عزیز ما در حال حاضر در شهر تهران خانه هایی داریم که از حدود متری دو میلیون شروع میشه خب طبیعیتا با توجه به محدودیت بودجه تون شما باید محله تون رو انتخاب کنید.
پیشنهاد من اینه که به سایت ما مراجعه کنید (http://www.alounak.com) یا سایت های مشابه مثل دیوار بعد بدون فیلتر کردن محله فقط بودجه رو وارد کنید. به این طریق میتونید ببینید در کدوم محله ها پتانسیل خرید خونه خواهید داشت.
همچنین در سایت ما اطلاعات محله هم وجود داره 
من خودم همیشه پیشنهادم غرب تهران ه چون که هم مهندسی ساز تره و هم جای پیشرفت خوبی داره
اما خب برخی مناطق غرب تهران دسترسی خوبی به وسایل حمل و نقل عمومی ندارن

نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #7
سلام .من اپلکیشن سایت شما رو نصب کردم.ما حدود۵۵۰ الی ۶۰۰ تومن داریم.دنبال خونه سمت شمال شرقم..سوهانک...ساقدوش‌‌.هروی و حسین آباد..قیمتا وحشتناک بالاس.قدیمی ساز نمی خوام .۵الی ۶سال و ۸۰ تا ۸۵ .با این پول میشه امیدوار به خرید بود ؟
یا باید منطقه پایین‌تر و یا قدیمی ساز تر یا کوچکتر بگیرم.
نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #8
سلام. من از سایت آلونک مواردی که به شرایطم نزدیک بود پیدا کردم ولی هر کدام رو که تماس گرفتم گفتند فروش رفته.
آیا سایت به روز رسانی نمیشه؟
اینجوری خیلی از وقت آدم به هدر میره

دوست دارم تو باشی و من ، قدم به قدم فدایت شوم...
تو باشی من به تمام درهای بسته دهن کجی می‌کنم
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #9
سلام ما میخوایم یه خونه سمت جنت اباد بخریم تو کبیری طامه است بدون بالکن و انباری خونه کلید نخورده است و تو بن بسته.میخواستم قیمتشو بدونم؟
نقل قول
۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ عصر توسط parmin.ab.)
ارسال: #10

(۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ صبح)'N._.Melodi' نوشته است:  سلام ما میخوایم یه خونه سمت جنت اباد بخریم تو کبیری طامه است بدون بالکن و انباری خونه کلید نخورده است و تو بن بسته.میخواستم قیمتشو بدونم؟

عزیزم میتونی بری توی سایتشون منطقه بزنی قیمت خونه ها میاد 

https://alounak.com/

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام