• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز

۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #811
RE: آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز
سلام بچه ها... من قصد دارم پلوپز پارس خزر بخرم اما نمی تونم تصمیم بگیرم چند نفره ش رو بخرم. تصویر: images/smilies/huh.gif
قصدم اینه که برای خودم و شوهرم توش برنج بذارم. حالا اگه واسه مهمون هم بشه که چه بهتر ولی الویت اصلیم استفاده روزانه ست. به نطرتون چهار نفره بخرم یا 8 نفره. بعد اینکه تو نظرات یه عده نوشتن پلوپز ساده پارس خزر بهتر از دیجیتالشه. درسته واقعا ؟ دیجیتال 8 نفره انگار ناراضی داشته و واسه دو نفر خوب نبود و قسمت اتصال درب به بدنه ش زود خراب میشه. درسته عایا؟ تصویر: images/smilies/undecided.gif 
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #812
(۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ عصر)'فرزانه 72' نوشته است:  سلام بچه ها... من قصد دارم پلوپز پارس خزر بخرم اما نمی تونم تصمیم بگیرم چند نفره ش رو بخرم. تصویر: images/smilies/huh.gif
قصدم اینه که برای خودم و شوهرم توش برنج بذارم. حالا اگه واسه مهمون هم بشه که چه بهتر ولی الویت اصلیم استفاده روزانه ست. به نطرتون چهار نفره بخرم یا 8 نفره. بعد اینکه تو نظرات یه عده نوشتن پلوپز ساده پارس خزر بهتر از دیجیتالشه. درسته واقعا ؟ دیجیتال 8 نفره انگار ناراضی داشته و واسه دو نفر خوب نبود و قسمت اتصال درب به بدنه ش زود خراب میشه. درسته عایا؟ تصویر: images/smilies/undecided.gif 

سلام من دو ساله از این استفاده می کنم و کاملا راضیم خدارو شکر
https://www.digikala.com/product/dkp-267...tab-params
تنها مشکلش اینه که گرم نگه دار نداره که اون هم همیشه روشنش می کنم و تا وسایل سفره رو آماده می کنیم غذا گرم شده
برای استفاده دو نفره پلوپز 8 نفره به نظرم زیاده، همه ی پلو می شه ته دیگ، برای دو نفر پلوپز 4 نفره کافیه، تا 5 نفر نسبتا کم غذا هم جواب می ده

Smile
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #813
دوستان من رفتم پلو پز بخرم فیلیپس تایم با تاخیر هم داشت 1300

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام