• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز

۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #11

RE: آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز
مهرنوش جان برا پخت کیک خودش گزینه داره...از آرم پز نترس...جرات کن...یه بار توش غذا درست کنی مث من عاشقش میشی

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ عصر توسط maneli.)
ارسال: #12
من تو ارامپزم که فلر هست 4نفره قورمه سبزی درست میکنم خیلی خوب میشه همه موادو یکجا میریزم توش اول درجه بالا بعد از 4ساعت درجه کم. البته تا 1ساعت اول به هیچ عنوان درشو باز نمیکنم چون تمام حرارتش میره. بعد از 78ساعت امادست البته من قورمرو میزارم بیشتر بمونه سیاه میشه گوشتشم پخته میشه خیلی خوبه

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، busy ، هانیه خاتون
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #13

درش باید باز باشه تا زمانیکه آبش کشیده میشه چون اگه درشو ببندم آب جوش میاد قل قل میکنه هم درش کثیف میشه هم هی تکون میخوره حالت سر رفتن برنج پیش میاد ولی این نوع پلوپز واسه کیک مناسب نیست چون اتوماتیک هی خاموش روشن میشه ولی واسه غذا عالیه همه نوع پلویی میشه توش پخت ته چینم همینطور گفتم به خاطر ته دیگش من ما کارونی هم توش میپزم هر سه حالت ته دیگشم خوبه اولیش خیلی نرمه دومیش متوسطه که هم برشتس هم سفت نیست سومیش خیلی برشتس که من دومیشو میذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، darvag
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #14

بچه ها من فکر کردم آرامپز مثل پلوپز خودش تنظیم می کنه و نیاز نیست که هی بری درجه اش رو کم و زیاد کنی
بچه ها یه سوال بخوام قرمه سبزی درست کنم تو آرامپز باید روی گاز گوشت و تفت بدم یا ندمم اشکال نداره همه مواد رو با گوشت و پیاز داغ و ... یجا بزارم تو آرامپز خودش بپزه ؟

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ صبح توسط lilimashi.)
ارسال: #15

خب با جمع بندی نظرات باید گفت مث اینکه هم میشه در حالت در باز پخت هم در بسته....
مهرنوش جون من فک میکنم گوشت باید حتما با پیاز تفت بخوره....بهت گفتم تو آرام پزم میشه اما یه کم طول داره تفت خوردنش...من تو قابلمه تفت میدم....بعد با بقیه مواد میریزم تو آرام پز

البته ماله من درجه بندی نداره...میزارم رو حالت slow cook بعد زمان بهش میدم

آلیس جون چرا میگی کیک نمیتونه در بیاره؟؟؟؟ واسه کیک دیگه حالت اتوماتیک تموم شدن آب نداره....50 دقیقه یه ضرب روشنه و بعدش خاموش میشه دیگه

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، مهرنوش جون
۲۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #16

ماله من اونجوری نیست فقط حالت اتوماتیک داره که مرتب خاموش روشن میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #17

سلام بچه ها آخر قرمه سبزی در آرمپز پختم
اول گوشت و پیازداغو تو یه قابلمه تفت دادم بعد با سبزی و لوبیا و آب و نمک و فلفل و زرد چوبه ریختم تو آرامپز و از ساعت 1:30 ظهر گذاشتم و تا ساعت 10 شب آماده شد تازه برام مهمونم اومد همه گفتند عالی شده آخه اولین غذای بود که تو زندگیم درست میکردم

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
 سپاس شده توسط توت فرنگی ، nazgol22 ، nasibe_603 ، mahya20 ، زورو ، معصومه ، *خانوم گل* ، leiloon ، جویبار ، فرانک2 ، حدبثه ، شاه پریا
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #18
سلام ، خانوما من از آرامپزم که چند کاره است تا حالا فقط آرامپز و کیک پزش رو استفاده کردم و راضی بودم
اما تا حالا برنج نپختم ، توی دستگاه هم گزینه crust هست ، برای برنج روی کدوم برنامه تنظیمش کنم و این گزینه crust تاثیری روی ته دیگش داره؟

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #19

اره مهسا جان اون نباشه ته دیگ اصلا بهت نمیده....با این یه کم ته دیگ میده...هر پلوپزی یه سیستمی داره....من نوع برنجو مشخص میکنم...که خیلی نرم نشه و میزنم رو کراست

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، مهسا نادری
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #20
عزیزم نمیدونم ندیده پلوپز رو میتونی کمکم کنی یا نه
راستش پلوپز من یه برنامه cook داره که تو دفترچه نوشته برای پلوئه
بعدم این برنامه crust هست
الان برای پخت برنج من کدوم رو بزنم که ته دیگ هم بده برام
هر دوش همزمان نمیشه زد

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام