• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز

۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #811
RE: آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز
سلام بچه ها... من قصد دارم پلوپز پارس خزر بخرم اما نمی تونم تصمیم بگیرم چند نفره ش رو بخرم. تصویر: images/smilies/huh.gif
قصدم اینه که برای خودم و شوهرم توش برنج بذارم. حالا اگه واسه مهمون هم بشه که چه بهتر ولی الویت اصلیم استفاده روزانه ست. به نطرتون چهار نفره بخرم یا 8 نفره. بعد اینکه تو نظرات یه عده نوشتن پلوپز ساده پارس خزر بهتر از دیجیتالشه. درسته واقعا ؟ دیجیتال 8 نفره انگار ناراضی داشته و واسه دو نفر خوب نبود و قسمت اتصال درب به بدنه ش زود خراب میشه. درسته عایا؟ تصویر: images/smilies/undecided.gif 
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #812
(۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۴۲ عصر)'فرزانه 72' نوشته است:  سلام بچه ها... من قصد دارم پلوپز پارس خزر بخرم اما نمی تونم تصمیم بگیرم چند نفره ش رو بخرم. تصویر: images/smilies/huh.gif
قصدم اینه که برای خودم و شوهرم توش برنج بذارم. حالا اگه واسه مهمون هم بشه که چه بهتر ولی الویت اصلیم استفاده روزانه ست. به نطرتون چهار نفره بخرم یا 8 نفره. بعد اینکه تو نظرات یه عده نوشتن پلوپز ساده پارس خزر بهتر از دیجیتالشه. درسته واقعا ؟ دیجیتال 8 نفره انگار ناراضی داشته و واسه دو نفر خوب نبود و قسمت اتصال درب به بدنه ش زود خراب میشه. درسته عایا؟ تصویر: images/smilies/undecided.gif 

سلام من دو ساله از این استفاده می کنم و کاملا راضیم خدارو شکر
https://www.digikala.com/product/dkp-267...tab-params
تنها مشکلش اینه که گرم نگه دار نداره که اون هم همیشه روشنش می کنم و تا وسایل سفره رو آماده می کنیم غذا گرم شده
برای استفاده دو نفره پلوپز 8 نفره به نظرم زیاده، همه ی پلو می شه ته دیگ، برای دو نفر پلوپز 4 نفره کافیه، تا 5 نفر نسبتا کم غذا هم جواب می ده

Smile
نقل قول
۱۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #813
دوستان من رفتم پلو پز بخرم فیلیپس تایم با تاخیر هم داشت 1300

سلام میشه لطفا برام دعا کنید . سپاسگذارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۵-مهر-۱۳۹۸, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #814
سلام بچه ها یه سوال فوری دارم! تو زودپز فار163 میشه ماکارونی با ته دیگ با برنامه برنج با ته دیگ پخت؟ماکارونی واب وروغن بریزم توش گزینه برنج با ته دیگ بزنم
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #815

عزیزم
ماکارونی با اب روغن؟منظورت چیه دفیقا؟
اگه ماکارونی ابکش شده بریزی با مواد گوشتی روغن و مقدار مثلا١/٣استکان اب و برنامه ته دیگ بزنی اونکه مال برنج
اره ماکارونی ته دیگ دار میده

خدایا شکرت
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۸ ۱۲:۰۸ عصر توسط ابوالمشاغل!.)
ارسال: #816
(۵-مهر-۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ عصر)'nazgol22' نوشته است:  عزیزم
ماکارونی با اب روغن؟منظورت چیه دفیقا؟
اگه ماکارونی ابکش شده بریزی با مواد گوشتی روغن و مقدار مثلا١/٣استکان اب و برنامه ته دیگ بزنی اونکه مال برنج
اره ماکارونی ته دیگ دار میده

نازگل جان منم آرامپز فلر دارم. rc 99 فکر کنم. کار زودپزم انجام میده؟! قابلیت پخت سریع داره یعنی؟ تو دفترچه ش توضیحات چندانی نداره. 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۸, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #817

عزیزم
نه فلر ٩٩
زودپز نیس ارام پز بخارپر پلوپز و قابلیت دگه داره
مدلهای از فلر اولش١مثل
١٦٣-١٦٥-١٦٦و غیره هم زودپز هم پلوپز هم ارام پز

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام