• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز

۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #51

RE: آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز
مهساااا من میگم انقدر این وسیله خوبهههههههههههه... که حاضرم ماهی ده تومن به خاطرش پول برق اضافه بدم...اگه از اول تاپیک بخونی متوجه میشی

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 24 ، مورچه خانوم ، معصومه
۲۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #52

بچه ها جهت رفع یه سری از ابهامات: همه میگن آرام پز برا شاغل ها خوبه...خواستم یه توضیحی داده باشم:
من درسته شاغلم...اما روزای تعطیلم که تو خونه ام غذا تو آرام پزو بیشتر دوست دارم چرا؟؟؟
چون بهتر جا میفته و خوشمزه تره...
گازو کثیف نمیکنه و از همه مهم ترررررررررررررر: اگه آب نداشته باشه اتوماتیک خاموش میشهههه
و اینکه اگه زمان پختش تموم بشه میره رو گرم نگه دار....و دو ساعتم بعد از زمان پخت بخوری غذا هنوز گرمه....

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، sara_dl_960 ، asal gisoo ، مورچه خانوم ، معصومه ، shaparak103 ، فرانک2 ، جویبار ، yektaa
۲۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ صبح توسط شه بانو.)
ارسال: #53
دوست جونام من کارمند نیستم خانه دارم ولی عاشق پلو پزم هستم Lub چند ساله دارمش هر روزم روشنه هنوز چشم نخوره اخ نگفته همه چی هم باهاش درست میکنمHeart.مارکش فلره.کم کم عکس غذاهایی رو که باهاش میپزم رو میذارمWink.
گندم پوست کنده رو شستم ریختم تو پلو پز اب ونمک هم اضافه کردم گوشت سینه بوقلمون رو هم ریش ریش کردم بهش اضافه کردم.رفتم رو منو حلیم دکمه رو زدم و خوابیدمNew2 صبح حلیم گرمم اماده بود فقط با گوشکوب برقی میکسش کردم جاتون خالی با گردو و دارچین تزیین شد و با شکر میل فرمودیم. 3 (12)New1New1

[تصویر: آشپزی با آرام پز -پلوپز-زودپز]

یه دوش اب گرم.
یه لباس راحت.
یه فنجون چای تازه دم.
یه موسیقی ملایم.
به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 24 ، nazanin banoo ، مورچه خانوم ، پرینـاز ، hasti_d ، پريسان ، yalda2013 ، shaparak103 ، نازیلا مهربان ، خانوم گل ، negar22 ، الی2 ، saharjavid ، معصومه ، hoobi58 ، susi ، masi62 ، آرامشه خیال ، Helena 93 ، doublebangs ، eliiii6323 ، hira ، leiloon ، شاه پریا ، جویبار ، اوریانا6969 ، فرانه ه ، nastaran joon ، baran89
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آبان-۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ عصر توسط شه بانو.)
ارسال: #54
اینم یه نمونه پلو مخلوط ( هویج پلو)موادش رو اماده کردم.برنج روشستم ریختم داخل پلو پز مواد و اب اظافه کردم درش رو بستم رفتم رو منو پخت.پختش که تموم شد کلیدته دیگ رو زدم و تمام. انواع پلوهای مشابه(لوبیا پلو.استامبولی.کلم پلو)

یه دوش اب گرم.
یه لباس راحت.
یه فنجون چای تازه دم.
یه موسیقی ملایم.
به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazanin banoo ، مورچه خانوم ، پريسان ، shaparak103 ، خانوم گل ، saharjavid ، معصومه ، hoobi58 ، doublebangs ، eliiii6323 ، hira ، s0maye ، negar22 ، جویبار ، فرانه ه ، baran89
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #55
بچه ها پلو پزه من مارکه نانیوا س . کسی داشته ؟ استفاده کرده ببینم خوبه یا نه ؟New1

اگر همه سکه داشتند, دلها سکه را بیش از خدا نمی پرستیدند و یکنفر کنار خیابان خواب گندم نمی دید تا دیگری از سر جوانمردی بی ارزشترین سکه اش را نثار او کند
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #56
بچه ها جون ارامپز منم اپکس هستش.میشه به منم یاد بدین؟اگه کسی داره بگه ته دیگ داره
تو دفترچه اش که نوشته داره

آلیس:میشه بهم بگی کدوم وری برم؟
گربه چشایری : بستگی داره بخوای کدوم وری بری
آلیس : اینکه کجا برم خیلی برام مهم نیست 
گربه چشایری : پس مهم نیست کدوم وری بری . فقط باس به اندازه کافی دور بشی ...
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ عصر توسط lilimashi.)
ارسال: #57

تازه عروس اکثر پلوپز ها مث هم هستند...باید گزینه crust (یا brown) رو از بین حالت های مختلف cook انتخاب کنی...

جیگر طلای عزیز...برای این سوال بهتره به قسمت جهیزیه -لوازم برقی-پلوپز آرام پز مراجعه کنی Smile

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13 ، مورچه خانوم
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #58
سلام بچه ها - یه سوال دارم - اگه صبح ساعت 7 که میرم سر کار خورش رو بذارم تو آرام پز که عصر ساعت 5 میام حاضر باشه مشکلی پیش نمیاد؟ خطر نداره همینطوری روشن بمونه؟

92/8/3 Heart
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #59

سلام هدیه جان...نه دوستم..وقتی زمانی که بهش دادی تموم بشه خودش میره رو گرم کن...اصلا نگران نباش...اکثرا همینطوری ازش استفاده میکنن دیگه...

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط هديه ، مورچه خانوم ، saharjavid ، mahboob21
۶-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #60
بچه ها من میخوام تو پلوپز دیجیتالی تفال برنج درست کنم می خوام سیب زمینی بزارم واسه ته چین......مامانم ازون پلوپز قدیمیا داره.....مثل تو قابلمه اول یه خورده سیب زمینی رو تفت میده بعد برنج و میریزه درشو میبنده......اما این تو دفترچه اش نوشته برنجو بریزین درشو ببندین............من سیب زمینی می خوام.........کمک لطفنHuh

Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام