• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آشنایی و معرفی انواع سبزی

۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #31
RE: آشنایی و معرفی انواع سبزی
سلام خانوما من میخوام سبزی قورمه بگیرم اما نمیدونم هرکدوم رو چقدر بگیرم. مثلا نمیدونم چقدر شنبلیله چقدر تره چقدر جعفری چقدر اسفناج بگیرم باید همه رو مساوی بگیرم؟
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #32
سبزی آش واسه همه آشا یکیه؟یعنی همونی که واسه آش رشته میریززیم و برای آش دوغ هم استفاده میکنیم؟
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #33
(۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ صبح)marziii68 نوشته است:  سلام خانوما من میخوام سبزی قورمه بگیرم اما نمیدونم هرکدوم رو چقدر بگیرم. مثلا نمیدونم چقدر شنبلیله چقدر تره چقدر جعفری چقدر اسفناج بگیرم باید همه رو مساوی بگیرم؟

به خود سبزی فروش بگی بلده اندازه میزاره Big GrinBig Grin
بهترین راهنمایی بود که به فکرم رسید بهت بگمToungeEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط pishi68 ، سالومه توپولی
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #34
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ صبح)anahita.nm نوشته است:  سبزی آش واسه همه آشا یکیه؟یعنی همونی که واسه آش رشته میریززیم و برای آش دوغ هم استفاده میکنیم؟

سلام خانومی فک کنم سبزی همشون یکین

به قدرت خدای درونم، زندگیم میتواند به همان شگفتی و زیبایی باشد که میخواهم...
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #35
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ صبح)pishi68 نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ صبح)anahita.nm نوشته است:  سبزی آش واسه همه آشا یکیه؟یعنی همونی که واسه آش رشته میریززیم و برای آش دوغ هم استفاده میکنیم؟

سلام خانومی فک کنم سبزی همشون یکین

مچکرم Big Grin
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #36
اگر کسی اینجا طرز تهیه ی درار که نوعی سبزی شمالیه رو بلده بگه
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #37

نه عزیزم سبزی هر آشی متفاوته .... چند مدلشو برات مینویسم - البته من تبریزی هستم و بسته به ذائقه محلیمون هست
آش رشته: اسفناج+تره+ترخون+گشنیز
آش دوغ: گشنیز + تره+ برگ سبز سیر تازه
آش آبغوره : تره + جعفری
آش جو: گشنیز + برگ سبز سیر تازه
و....
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #38

تصویر: ./uploads/201904/post_91469_1556355675_5f29b1884c12eba3f3f0d9caf59980a3.attach

تصویر: ./uploads/201904/post_91469_1556355687_d81fb049521dd425aa084db7a0ff3731.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام