• مهناز
  • گل سنتر
نظرسنجی: به نظر شما کدام بازار مبل خدمات (قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش، خدمات خرید و ...) را ارائه میدهد؟
بازار مبل دلاوران
بازار مبل یافت آباد
بازار مبل جاجرود
بازار مبل شهرک ولیعصر
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)

۳۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ صبح توسط Sepid72.)
ارسال: #1051
RE: آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)
من واسه مبل هام اومدم یافت اباد
ست راحتی و ناهارخوری رو از bazel خریدم.هم بازل خلیج فارس هم کاسپین.
به شدت راضی ام از برخوردشون و پیگیریشون و کلا خیلی کمکمون کردن.مخصوصا اقای زمانی شعبه کاسپین.
ست کلاسیکمو از مبل ارجمند خریدم...
به شددددت بی نزاکت و بدقول و بیشعورتصویر: images/smilies/dodgy.gif
یعنی اپسیلونی ازشون راضی نیستم.
فقط حرف و حرف و حرف و درعمل هیچی نیستن
دراین حد که ما ازاصفهان ماشین فرستادیم مبلارو بار بزنن و بیارن و اینا با اینکه میدونستن ماشین ما یکم دیگه میرسه در کارخونشونو بستن و موبایلشونم جواب ندادن دیگه.که البته ما حدس میزنیم کارمون اماده نبود و اینا به بهونه اینکه ما تا 9 هستیم درو بستن که نگن کار اماده نیست

البته ما هم از طریق مدیریت مجموعه کاسپین یافت اباد و اتحادیه مبل فروشا یه حال گیری اساسی ازشون خواهیم کرد!

گفتم اینجا بگم شما یه وقت سراغ این تولیدی نرید

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، پری سیما 89 ، eli meli joon ، *ناهید* ، golava ، parmin.ab
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #1052
RE: آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)
سلام بچه ها
واسه تخت نوزاد نوجواد یافت آباد خوبه یا دلاوران؟

نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #1053
(۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ عصر)'tara120' نوشته است:  سلام بچه ها
واسه تخت نوزاد نوجواد یافت آباد خوبه یا دلاوران؟

بنظرم کارهای یافت آباد شیک تره
البته توو کل بازار یافت آباد من بازار مبل ایران ٣ رو قبول دارم که قیمتاش خیلی بالاس

سال 95 ، سال آغاز خوشبختیم
نقل قول
  • بیکیوت
۲۰-شهريور-۱۳۹۷, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #1054
دوستان یه سوال...توی یافت آباد کجا بریم واسه سرویس خواب؟؟ من رفتم باز مبل 1 رو اما بیشتر مبلمان بود مثلا یکی دو تا تخت خواب...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام