• تشریفات صدف
  • گل سنتر
نظرسنجی: به نظر شما کدام بازار مبل خدمات (قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش، خدمات خرید و ...) را ارائه میدهد؟
بازار مبل دلاوران
بازار مبل یافت آباد
بازار مبل جاجرود
بازار مبل شهرک ولیعصر
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)

۵-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #1041
RE: آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)
سلام
به نظر من از هر جا مبل میخرید از سالونی خرید نکنید تو یافت ابادم شعبه داره بر خلاف تبلیغشون اصلا کیفیت نداره من یه نیم ست ازش گرفتم هنوز استفاده نکردم که پایه ش شکسته مثلا گارانتی داره زنگ زدم میگه شما استفاده غیر متعارف کردین!!! برای ارسال کارشناس که تشخیص بده مشکل از خودشون بوده هزینه ایاب ذهاب می خواد البته اخرشم زیر بار نمیرن به نظرم از شرکتی خرید نکنید خیلی بهتره به قول معروف افتابه لگن 7 دست شام و ناهار هیچی!!!

نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #1042
RE: آشنایی با بازار مبل یافت آباد (کدام کالا را از کدام مجتمع تجاری خرید کنیم؟!!!)
(۵-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ صبح)'sepid sepid' نوشته است:  سلام
به نظر من از هر جا مبل میخرید از سالونی خرید نکنید تو یافت ابادم شعبه داره بر خلاف تبلیغشون اصلا کیفیت نداره من یه نیم ست ازش گرفتم هنوز استفاده نکردم که پایه ش شکسته مثلا گارانتی داره زنگ زدم میگه شما استفاده غیر متعارف کردین!!! برای ارسال کارشناس که تشخیص بده مشکل از خودشون بوده هزینه ایاب ذهاب می خواد البته اخرشم زیر بار نمیرن به نظرم از شرکتی خرید نکنید خیلی بهتره به قول معروف افتابه لگن 7 دست شام و ناهار هیچی!!!

چه مدلی ازشون خرید کردید میشه عکس بزارید ؟

فروش مبلمان منزل مستقیم از تولید کننده

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید

وب سایت ما : www.Ardisson.ir

کانال تلگرام : https://telegram.me/ardisson

/// 5 درصد تخفیف در خریدهای آنلاین ///
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #1043
من از مبل سادات بازار مبل ایران خرید کردم مبل و ناهار خوری و کنسول 
تقریبا چهار ماه پیش تا الان راضی بودم  و خوبی چوبش اینه که ضد خط و خشه در ضمن اونایی هم که سرویسم رو آوردن خیلی حرفه ای و صبور بودن سه بار چیدمان رو برام عوض کردن و هیچ اعتراضی نکردن و مثل خیلی جاها نذاشتن وسط خونه و برن 
من قبل خرید جهیزیه شنیده بودم که مبل و تخت رو خیلی با تاخیر میارن و اول از همه سرویس چوبم رو سفارش دادم و تنها سفارشی رو که سر موعد برام آوردن سرویس چوبم بود 
تختم رو هم از یه مغازه تو مهستان گرفتم اونم تحویلش سر موعد بود ولی برعکس اینکه گفت اصلا رو میزتوالتت خط نمیوفته هیچی نشده پر از خط و خشه دیگه میترسم روش چیزی بزارمتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ عصر توسط marjantt.)
ارسال: #1044
سلام به همه
ما سرویس خوابمون رو از فروشگاه ساج آسا (بازار مبل شماره یک یافت آباد) خریدیم.
خیلی خیلی منظم و خوش قول بودن، دقیقا روزی که قرار بود و رأس ساعتی که هماهنگ کرده بودیم جنس رو فرستادن.
با بسته بندی خوب و وکیوم شده، پرسنل مودب و باحوصله. بعد از تحویل هم دوبار تماس گرفتن نظرسنجی کردن و گفتنن هروقت ایرادی بود درخدمتیم.
برعکس مبلمان که بشدت بی نظم و بدقول بودن باهامون، این شرکت خیلی خوب بود.

عروسی: بهار 97 به امید خداتصویر: /images/smilies/new/lub.png
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #1045
من برای جهازم مبل از پاساژ نگارستان مبل هوم ست خریدم که اصلا راضی نبودم و مبل با شکایت به مدیریت پاساژ پس دادم .. مبل رفتم پاساژ المهدی مغازه کارن دو تا پسر جوون که عالی بود رنگ و پارچه همون بود که میخواستم .. یافت آباد سعی کنید از پاساژ خرید کنید که جیزی شد به مدیریت مراجعه کنید .
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #1046
(۲۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ عصر)'مهسا' نوشته است:  مبلمان رضوی چطوره؟ تو پاساژ خلیج فارس؟
میخوام ازونجا مبل استیل بخرم

مبلمان رضوی از همکاران ما هستند، کارهاشون خوب هست. ما خودمون تولید کننده مبلمان ملایر هستیم اگر در این زمینه هم نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید به سایت ما مراجعه کنید. 
http://www.moblenovinemalayer.com/مبلمان نوین ملایر

نقل قول
 سپاس شده توسط *رها*
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #1047
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح)'moblenovin' نوشته است:  
(۲۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ عصر)'مهسا' نوشته است:  مبلمان رضوی چطوره؟ تو پاساژ خلیج فارس؟
میخوام ازونجا مبل استیل بخرم

مبلمان رضوی از همکاران ما هستند، کارهاشون خوب هست. ما خودمون تولید کننده مبلمان ملایر هستیم اگر در این زمینه هم نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید به سایت ما مراجعه کنید. 
http://www.moblenovinemalayer.com/مبلمان نوین ملایر

ببخشید قیمت کلاسیک مدل دنیز رو توی سایتتون نزدید (قیمت میز و صندلیشو زدید ولی قیمت مبلو نزدید)
و اینکه جنس چوبی که استفاده میکنید چیه؟
سایت خیلی خوبی دارید فقط کاش اطلاعات بیشتری توش درباره کاراتون میذاشتید 

نقل قول
 سپاس شده توسط راپونزل
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #1048
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )
سلام دوستان من یکدست مبلمان 7 نفره همراه با میز ناهارخوری 8 نفره رنگ چوب سفید با پارچه صورتی ترکیه ای جنس عالی کارخانه نهال همراه یکدست مبلمان نشیمن 5 نفره کارخانه نهال که رنگ چوب قهوه ای گردویی و رنگ کاناپه یاسی و تکی های کرم رنگ به همراه میز وسط و عسلی و میز تلویزیون ست و سرویس خواب که همگی برای جهیزیه تهیه شده و به دلیل مهاجرت قصد فروش دارم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام