• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آزمایش سلامت پیش از ازدواج

۲۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ عصر توسط asalii.)
ارسال: #121
RE: آزمایش سلامت پیش از ازدواج
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ صبح)baran_68 نوشته است:  
(۲۵-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ صبح)tina_sheytoonak نوشته است:  
(۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ عصر)طراوت صابر نوشته است:  
(۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ عصر)nargol نوشته است:  نمی دونم والا.من گواهی نگرفتم.ولی فک کنم واسه حلقوی باید گرفت آره؟

من گرفتم.راحتم هم بود معاینش با اینکه خیلی میترسیدما ولی اذیت نشدم.

ایها الناس یکی جواب ما رو تخصصی بده تکلیفمونو بدونیم.البته دکتره گفت خونریزی خواهی داشتا ولی اگه حلقویه پس خونریزیش چیه.... اگه خونریزی داره پس حلقوی بودنش به چه درد می خورره...

دوست عزیز من در این مورد با دکترم صحبت کردم برام توضیح داد.ببین کسانی که حلقوی هستند و دکتر میگه خونریزی دارن در اصل نیمه حلقوی هستن.وقتی اون نیمه در قسمت بالایی پرده بکارت قرار گرفته و شما به صورت معمول که اقا بر روی خانم قرار میگیره رابطه داشته باشید با پارگی مقدار کمی خون میاد.حالا ممکنه اون مقدار نیمه در قسمت پایین پرده بکارت باشه که در صورت رابطه معمول خون نمیاد ولی اگر به حالتی باشه که اقا پشت خانم قرار بگیره و دخول از پشت انجام بشه در اون صورت هم خونریزی کمی داره.

دوسته من اصطلاح حلقوی که تو ذهنه خیلیا هست لا واقعیت فرق داره..همه برده ها حلقوی هستن وتفاوت در انواع اوناس.مثلا حلقوی ساده خونریزی داره....حلقوی ارتجاعی خون یزی نداره...حلقوی مضرس ممکنه خونریزی داشته باشه....انوا مختلفی هست...حلقوی هلالی ...حلقوی غربالی...حلقوی سبتوم دار...حلقوی دنداره دار....بستکی داره نوع شما کدوم باشه؟!

تقریبا درسته ولی نه کاملا! حلقوی خودش یه نوع هست ، حالا ممکنه ارتجاعی باشه یا خیر.. و اون یکی اسامی مدلای دیگش هستن، دیگه قبلش حلقوی گفته نمیشه.

ضمنا دوستان، گواهی که قبل از ازدواج میگید دکتر بنویسه، صرفا جهت اطلاع خودتون و خونوادتون کاربرد داره، و خدایی نکرده اگر بعدا مشکل قانونی برای کسی پیش بیاد، گواهی که از جایی جز پزشکی قانونی صادر شده ارزش قانونی نداره..
هرچند که به نظر من کل ماجرای گواهی گرفتن خیلی بی معنی هست!

عقد : ٩ مرداد ٩٤
عروسي : تابستان ٩٥
تالار : رسپينا(عالي)
لباس : پيفون(فوق العاده)
آتليه : امير كاشاني(عالي)
آرايشگاه : مريم متقيان (عالي)
گل فروشي : فرماليته : پوژان (عالي) ، عروسي : ملودي (نه چندان خوب!)
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: پیفون

تالار و باغ: تالار رسپینا

سپاس شده توسط saraOnavid
۲۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #122
بچه ها منم اواخر خرداد عقد و عروسیمه.الان عقد نیستیم، همینجوری نامزدیم بدون صیغه اینا . گواهی اینا که حرفش رو کسی نمیزنه، توی این وادیها نیستن،کسی هم حرف بزنه، نامزدم همونجا تیکه تیکه ش میکنه Big Grin حالا هر کی میخواد باشه.
من که به خودم شک ندارم. نامزدمم همینطور. و این کارو توهین میدونه.
اما من واسه اطلاع از وضعیت جسمانی خودم و آمادگی از پیش، به نطرتون برم دکتر بگه چطوریه و احیانا اگه توصیه ای چیزی بود بگه؟ راستش شنیدم واسه بعضی زوجها خیلی سخته و دردناکه. اخر سرم با اون همه اذیت باز به دکتر مراجعه میکنن.
راستی معاینه اش چقدر طول میکشه؟ اصلا چطوریه؟!!! به خدا من چون هیچی نمیدونم میخوام برم، آخر این گاگولی بودنم، کار دستم نده خوبه. اگه لازم شد یه کم جزئی تر بگید برام پیغام خصوصی لطف کنید.ممنونم

به تو "احتياج" نه،
به تو "اعتياد" دارم ...
۲۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #123
(۲۹-فروردين-۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ عصر)asalii نوشته است:  
(۲۰-فروردين-۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ صبح)baran_68 نوشته است:  
(۲۵-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ صبح)tina_sheytoonak نوشته است:  
(۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ عصر)طراوت صابر نوشته است:  
(۲۰-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ عصر)nargol نوشته است:  نمی دونم والا.من گواهی نگرفتم.ولی فک کنم واسه حلقوی باید گرفت آره؟

من گرفتم.راحتم هم بود معاینش با اینکه خیلی میترسیدما ولی اذیت نشدم.

ایها الناس یکی جواب ما رو تخصصی بده تکلیفمونو بدونیم.البته دکتره گفت خونریزی خواهی داشتا ولی اگه حلقویه پس خونریزیش چیه.... اگه خونریزی داره پس حلقوی بودنش به چه درد می خورره...

دوست عزیز من در این مورد با دکترم صحبت کردم برام توضیح داد.ببین کسانی که حلقوی هستند و دکتر میگه خونریزی دارن در اصل نیمه حلقوی هستن.وقتی اون نیمه در قسمت بالایی پرده بکارت قرار گرفته و شما به صورت معمول که اقا بر روی خانم قرار میگیره رابطه داشته باشید با پارگی مقدار کمی خون میاد.حالا ممکنه اون مقدار نیمه در قسمت پایین پرده بکارت باشه که در صورت رابطه معمول خون نمیاد ولی اگر به حالتی باشه که اقا پشت خانم قرار بگیره و دخول از پشت انجام بشه در اون صورت هم خونریزی کمی داره.

دوسته من اصطلاح حلقوی که تو ذهنه خیلیا هست لا واقعیت فرق داره..همه برده ها حلقوی هستن وتفاوت در انواع اوناس.مثلا حلقوی ساده خونریزی داره....حلقوی ارتجاعی خون یزی نداره...حلقوی مضرس ممکنه خونریزی داشته باشه....انوا مختلفی هست...حلقوی هلالی ...حلقوی غربالی...حلقوی سبتوم دار...حلقوی دنداره دار....بستکی داره نوع شما کدوم باشه؟!

تقریبا درسته ولی نه کاملا! حلقوی خودش یه نوع هست ، حالا ممکنه ارتجاعی باشه یا خیر.. و اون یکی اسامی مدلای دیگش هستن، دیگه قبلش حلقوی گفته نمیشه.

ضمنا دوستان، گواهی که قبل از ازدواج میگید دکتر بنویسه، صرفا جهت اطلاع خودتون و خونوادتون کاربرد داره، و خدایی نکرده اگر بعدا مشکل قانونی برای کسی پیش بیاد، گواهی که از جایی جز پزشکی قانونی صادر شده ارزش قانونی نداره..
هرچند که به نظر من کل ماجرای گواهی گرفتن خیلی بی معنی هست!

عزیزم من ماما هستم تو کار اموزی که تو پزشک قانونی گذروندم برای تمام انواع حلقوی رو به کار میبرن...حلقوی مضرس...حلقوی غربالی و خیلی چیزا دیگه
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #124

ماهلی جان برو دکتر ولی به شوهرت نگو یه نامه بگیر پیش خودت داشته باش به کسی هم نگو که اگه فردا حرفی زدن بتونی جواب بدی من خودم نامه داشتم و مادر شوهرم سر عقد بهانه در آورد نامه رو قبول ندارم هیچی ار هیپ کس بعید نیست عزیزم

معاینه اش هم 5 دقیقه هم طول نمیکشه فقط ذکتر میبینتت برا چند ثانیه و بهت میگه چه طوریه و بهت نامه میده همین

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط ماهلی ، saraOnavid
۲۹-فروردين-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #125
عزیزم منم پزشکی میخونم ، آخرای کارمم هست.. و هم بخش زنان رو گذروندم هم واحد پزشک قانونی، جدای این حرفا عکساشم اگر سرچ کنی هست ،
هرچند در مجموع توی اصل موضوع این نام گذاریا فرقی ایجاد نمیکنه..

عقد : ٩ مرداد ٩٤
عروسي : تابستان ٩٥
تالار : رسپينا(عالي)
لباس : پيفون(فوق العاده)
آتليه : امير كاشاني(عالي)
آرايشگاه : مريم متقيان (عالي)
گل فروشي : فرماليته : پوژان (عالي) ، عروسي : ملودي (نه چندان خوب!)
انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: پیفون

تالار و باغ: تالار رسپینا

۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #126
من چند ماه بعد از اینکه عقد کردم رفتم.اونم به اصرار خالم.هیچکس حتی مامانم بهم نگفت برو دکتر.ولی واسه اطللع خودم رفتم.دکتر گفت خیلی خوب کاری کردی که اومدی نامه بگیری چون اصن ماله من خونریزی نداره و ارتجاعیه.

منو همسریم عاشق همیم Heart
 سپاس شده توسط miss69 ، naghash
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #127
سلام خوبید دوست جونا؟؟من رفتم واسه گواهی البته ن مادرم میدونست ن مادرشوهرم شوهرمم نمیومد دوست نداره این چیزارو ولی من رفتم حلقوی ارتجاعی هست
 سپاس شده توسط saraOnavid ، naghash
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #128
دوستان منم مسخوام برم فقط میخوام بدونم دکتر برای معانیه دقیقا چیکار میکنه استرس دارم میخوام بدونم تا یکم استرسم کم بشه
میشه شماهایی که رفتین بهم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟

شکل زندگیم عوض شده،قراره ادم خیلی موفقی بشم.من میتونم !می دونم
(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #129
مونی جون منم وقتی میخاستم برم کلی استرس داشتم حتی به دکترهم گفتم میترسم کلی بهم خندید.یه ثندلی هست که مخصوص اینکاره میری روی اون و پاهاتو اینور اونورش قرار میدی و دکتر نور چراغ میگیره رو اون قضیه بهت میگه یکم به شکمت فشار بیار تا کامل مشخص شه.بعدش نوعشو بهت میگه.به همین سادگی.در 3 4 دیقه.ببخشید اگه خیلی جزییاتو گفتم.

منو همسریم عاشق همیم Heart
 سپاس شده توسط moni joon
۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #130
مرسی دوستم
ببخشید یه سوال دیگه دست هم بهت میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟

شکل زندگیم عوض شده،قراره ادم خیلی موفقی بشم.من میتونم !می دونم
(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام