• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آزاده کرمی اصفهان

۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۱۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آزاده کرمی اصفهان
  مرکز تخصصی عروس و انستیتو زیایی ازاده کرمی 
واقع در اصفهان ، خیبان وحید ،نبش محتشم کاشانی 

نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: آزاده کرمی اصفهان
سلام دوستان من عروس نیمه شعبان ایشون بودم کارشون بیست حرف نداشت ، همه نوع کار و موادی هم داشتند ،دقیقا سر زمانی هم که گفتند منو تحویل دادند . اگر دوست داری عروس بشی و واقعا متفاوت یه سری به سالنشون بزنید
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #3
سلام روشنی جون ،من رفتم و کاراشونو دیدم قرارداد هم بستم ممنون .چقدر با ارایشگرای دیگه متفاوتند هم اخلاقی هم کاری .فقط یه کم استرس دارم
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۰۸ عصر توسط 73420-نوعروس.)
ارسال: #4
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ عصر)'74690-نوعروس-sohila' نوشته است:  سلام روشنی جون ،من رفتم و کاراشونو دیدم قرارداد هم بستم ممنون .چقدر با ارایشگرای دیگه متفاوتند هم اخلاقی هم کاری .فقط یه کم استرس

تصویر: /images/smilies/new/new2.gif  به سلامتی مبارک باشه خانمی ...استرس نداشته باش منم عروسشون بودم کارشون خیلی خوبه حرف نداره از پارسال تا حالا هم هرکی توی فامیل عروسی داره میره اونجا . اگر عروس شدی دیگه همه محفلیاتم میری اونجا مثل بقیه نیست یکی دو مدل بلد باشه هر سری یه مدل درمیاره که بهتم میاد 

(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ عصر)'74690-نوعروس-sohila' نوشته است:  سلام روشنی جون ،من رفتم و کاراشونو دیدم قرارداد هم بستم ممنون .چقدر با ارایشگرای دیگه متفاوتند هم اخلاقی هم کاری .فقط یه کم استرس دارم

کدوم پکش انتخاب کردی ؟

نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #5
سه و نیم ،دومین پکشون بود 

نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ عصر توسط 72322-نوعروس.)
ارسال: #6
انشالله خوشبخت بشی . توی انتخابت اشتباه نکردی مطمین باش چون همین یک ماهه پیش بود برا مبعث دختردایی مامان رفته بود پیششون ناز شده بود توی بچگیش تصادف کرد صورتش یه طرفش زخم شد رفت لیزر درست بشه تازه لکم شد ولی روز عروسی اومد تو باغ اصلا انگار نه انگار خیلی کارشون تمیزه

من مشتری چهارسالشونم و پیشرفتشونو از نزدیک دیدم الان هم دکترا دارند از انگلستان و ارایشگر برتر هم شدند امیدوارم خواهران کرمی ها روز به روز پیشرفت کنید 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام