• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

آرکوپال

۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #3071

RE: آرکوپال
به نظر من چینی خیلی بهتره از سرامیک

خدایا شکرت
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #3072
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ عصر)'nazgol22' نوشته است:  به نظر من چینی خیلی بهتره از سرامیک

نازگل جان هوم کینگ سرامیکه؟چینی نیست؟

نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #3073

من هوم کینک جنس چینی دیدم نمدونم سرامیک داره یانهً
چی شد هوم کینگ انتخاب کردی؟چینی زرین دوست نداری؟
بعد کلا هوم کینک میخوای سرویش بخزی یا سوفله خوریش رو؟

هوم کینگ انگار تولید ایران تازه فهمیدم

اما تو دیجی نگاه کنی بعضی هوم کینگ نوشته جنس چینی روکش سرامیک نمدونم حالا فرقش با سرامیک خالی چبه
ببین خیلیا سرامیک دارند راضین من دوست ندارم
البته من فقط قوری سرامیک داشتم که به نظرم قوری چینی خیلی بهتر بوذ جنسش از سرامیک

بعضی از هوم کینگ فقط نوشته چینی
بعضی نوشته جنس چینی روکش سرامیک از نزدیک خودت ببینی میغهمی

خدایا شکرت
نقل قول
  • گروه ژ
۲۴-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ عصر توسط Desert_Bloom.)
ارسال: #3074
(۲۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ عصر)'nazgol22' نوشته است:  من هوم کینک جنس چینی دیدم نمدونم سرامیک داره یانهً
چی شد هوم کینگ انتخاب کردی؟چینی زرین دوست نداری؟
بعد کلا هوم کینک میخوای سرویش بخزی یا سوفله خوریش رو؟

هوم کینگ انگار تولید ایران تازه فهمیدم

اما تو دیجی نگاه کنی بعضی هوم کینگ نوشته جنس چینی روکش سرامیک نمدونم حالا فرقش با سرامیک خالی چبه
ببین خیلیا سرامیک دارند راضین من دوست ندارم
البته من فقط قوری سرامیک داشتم که به نظرم قوری چینی خیلی بهتر بوذ جنسش از سرامیک

بعضی از هوم کینگ فقط نوشته چینی
بعضی نوشته جنس چینی روکش سرامیک از نزدیک خودت ببینی میغهمی

نازگل جان من هم اردو خوریشو دیدم طرح گل رز داشت هم سرویس 6 نفرشو ...طرحش خیلی شیک بود انگار گل رز برجسته روی اقلامش بود... از سفیدای زرین قشنگ تر بود...جنسشو ولی نمیدونم چیه واقعا.....بعد اگه سرامیک باشه لب پر میشه؟ من خیلی از لب پر شدن چینی و سرامیک وحشت دارمتصویر: images/smilies/smile.gif
زرین سفید نئوکلاسیک قشنگ تره یا سفید رادیانس؟ هتلی نیستن اینا؟

نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #3075

ببین سرامیک مشه ته ظرفها یجورجه بعد وقتی بشوری ته یجوری میشه بعد مدت مخصوصا تو ماشی ظرفشویی بذاری
بعد رو کارتن حتما نوشته جنسش چیه
چینی زرین بچه میگفتن مثل چینی قبلی نیس زیاد لب پر نمیشه
سفید رادیانس به نظرم بهتره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Desert_Bloom
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #3076
سلام، وقت همگی به خیر، یه راهنمایی میخواستم (البته چندین صفحه رو خوندم به نتیجه ای نرسیدم) 
من میخوام ظرف به تعداد زیاد بخرم، خودم از آرکوفام خوشم اومده، اینجا بعضی گفتن بد نیست بعضی هم گفتند اصلا خوب نیست 
من هم برا دم دست هم مهمونیام میخوام، مهمونیای من خیلی رسمی نیستن که بخوام چیز رسمی مثل چینی بخرم 
چیزی که میخوام اول خیلی سنگین نباشه، تو ماشین ظرفشویی راحت جا بشه، لب پر نشه، با شستن تو ماشین ظرفشویی رنگش خراب نشه، قیمتش مناسب باشه، و تنوع رنگ و طرح زیاد داشته باشه، از بین ایرانیا (آرکوفام، آذین، پارس اوپال، فرانسوا و...) چی پیشنهاد میدین 
هر چند من نظرم رو آرکوفامه، اما دوستان راهنمایی لازم بکنن ممنون میشم 
از چینی های ایرانی جدید خیلی خوشم اومده اما حیفم میاد این همه پول بدی بعد دست مهمونا به خصوص بچه هاشون خرابخراب بشه تصویر: images/smilies/confused.gif

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #3077

ارکوفام رنگش میره
بین اینها من پارس اوپال برام کادو اوزدن استفاده میکنم چند ساله به نظزم خوبه تو ماشن گذاشتم لب پر نشده رنکش نرفته

برای دم دستی میتونی بلور کاوه بخری بهتره قیمتش خوبه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط نجلا سمین
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #3078
ممنون از راهنماییتون، بلور دوست ندارم، یه چیزی که طرح و رنگ های شاد  داشته باشه خوشم میاد، بازم فکرامو میکنم ببینم چی بخرم 

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #3079

ارکوپال مقصود ببی اونام خوبن

البته ارکوفام دیجی راضین نمدونم والا
پارس اذی اشنایان ما داشتن رنگش رفت دیدم
حالا ارکوفام نمدونماما بعضی نوشتن سنگینه حالا خودتم ببین از نزدیک

من جای تو بودم برای مهمون مثلا چینی میخریدم زرین سبک هست مثل قدیم ها لب پ نمیشه تعاداد قطعات از ارکوپال معمولا بیشتر
دم دست ارکوفام اگه خوب باشه یا ارکوپال مقصود یا ارکوپال پارس اوپال

من جای تو بودم برای مهمون مثلا چینی میخریدم زرین سبک هست مثل قدیم ها لب پ نمیشه تعاداد قطعات از ارکوپال معمولا بیشتر
دم دست ارکوفام اگه خوب باشه یا ارکوپال مقصود یا ارکوپال پارس اوپال

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط نجلا سمین
۲۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۰۶ عصر
ارسال: #3080
ممنون از راهنماییتون نازگل جانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام