• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آرایش و مدل موی داماد!! (تبادل نظر)

۲۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۹:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1

Exclamationبحث متفرقه ممنوع Exclamation

--------------------------------------------------------

تاپیک ویژه عکس کلیک کنید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...9%87--7741

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۱۹-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #2
RE: آرایش و مدل موی داماد!! (تبادل نظر)
فکر نمیکردم برای آرایشگاه داماد اینقدر بگردم تا قبل از این فکر میکردم آرایشگاه عروس خوب پیدا کردن خیلی سخته حالا که نوبت
به همسرم رسید دیدیم بله تازه یک پروژه جدید شروع شده . کلی گشتیم چهره پردازان ، دیپلمات ، فرست کلاس،نیوفیس رو دیدیم
اولش که کلا داشتیم پشیمون میشدیم به همسرم گفتم برو پیش همون آقای کاظمی آرایشگر خودت اونم بنده خدا موهای همسرمو از بچگی یک مدل میزد بلاخره با کلی گشتن دیدم مثل اینکه باز نیوفیس به نسبت حرفه ای ترن چون هم مدیرش شاگرد استادمعیاریان بود و توضیحاتی که بهمون داد واقعا دیدیم تو کار خودش حرفه ای رفتار میکنه کلی هم نمونه کار نشون داد که در نهایت قانع شدیم یک چیز دیگه هم که خیلی خوشم اومد مثل جاهای دیگه چرب زبونی نمیکرد .... امیدوارم که انتخاب خوبی کرده باشم البته الانم کلی تحقیق کردم مثل اینکه نزدیک 10 ساله فقط کار داماد انجام میدن
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #3
ببخشید، نمیدونم سوالمو کجا باید بپرسم..
بچه ها نامزد من ابروهاش خیلی ضخیم و پرپشت و بدتر از همه پیوسته س!!
صورتش کاملا ظریفه، بینی، چشماش، لبش.. ولی این ابروهای پیوسته ضخیم (حتی قسمت پیوستگیش هم ضخیمه خیلی) چهرشو اخمو و نامرتب کرده..
با ابرو برداشتن آقایون کاملا مخالفم (میدونم خودشم مخالفه)، ولی واقعا نیاز به یه مرتب سازی اساسی داره.
آرایشگاهی که از پسش بربیاد میشناسین؟
کلا راه حل میخوام! Sad
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #4
سمت تهرانپارس یا نیاوران آرایشگاه خوب با قیمت مناسب برای روز عقدمون میخوام جایی سراغ دارید دوستان؟؟

عروس 29 مرداد خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 
تالار:باغ صبا عالی
لباس:مزون کارولن  عالی
آرایشگاه:نرگس شرفی عالی
آتلیه:امید اصلانی عالی ترین
گل:بازار گل محلاتی(ماشین و فرمالیته خوب، دسته گل اصلی اصلا خوب نبود)

نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #5
(۱۹-آبان-۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ صبح)faranak_rezaee نوشته است:  فکر نمیکردم برای آرایشگاه داماد اینقدر بگردم تا قبل از این فکر میکردم آرایشگاه عروس خوب پیدا کردن خیلی سخته حالا که نوبت
به همسرم رسید دیدیم بله تازه یک پروژه جدید شروع شده . کلی گشتیم چهره پردازان ، دیپلمات ، فرست کلاس،نیوفیس رو دیدیم
اولش که کلا داشتیم پشیمون میشدیم به همسرم گفتم برو پیش همون آقای کاظمی آرایشگر خودت اونم بنده خدا موهای همسرمو از بچگی یک مدل میزد بلاخره با کلی گشتن دیدم مثل اینکه باز نیوفیس به نسبت حرفه ای ترن چون هم مدیرش شاگرد استادمعیاریان بود و توضیحاتی که بهمون داد واقعا دیدیم تو کار خودش حرفه ای رفتار میکنه کلی هم نمونه کار نشون داد که در نهایت قانع شدیم یک چیز دیگه هم که خیلی خوشم اومد مثل جاهای دیگه چرب زبونی نمیکرد .... امیدوارم که انتخاب خوبی کرده باشم البته الانم کلی تحقیق کردم مثل اینکه نزدیک 10 ساله فقط کار داماد انجام میدن

عزیزم میشه آدرس آرایشگاه نیوفیس رو بگید و ینکه چقدر میگیرن واسه دامادNew1New1
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #6
[تصویر: آرایش و مدل موی داماد!! (تبادل نظر)]
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #7
بچه ها کسی اینجا هست که رفته باشه دیپلمات؟میگن خ کارش خوبه عکس ندارین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام