• گل سنتر
  • مهناز

آرایشگاه گیوا (سعادت آباد)

۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #3021
RE: آرایشگاه گیوا (سعادت آباد)
سلام دوستان
من 30ام ینی جمعه عروسیم بود خداااااااروشکر خییییلی خوب مراسممون برگزارشد واقعا ممنون از بچه های گیوا و اتلیه روزگارخوش واااااقعا دستشون درد نکنه چون من واقعا برای ارایشگاه و اتلیه استرس داشتم.بهتون پیشنهاد میکنم حتما برای مراسم عروسیتون یه سری به گیوا و اتلیه روزگارخوش بزنیدتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
اول سهروردی شمالی-کوچه مهاجر پ4مدیریت اقای کاظمی
 سپاس شده توسط suli
۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #3022
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ صبح)'suli' نوشته است:  
(۳۱-تير-۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ عصر)'marcopolo' نوشته است:  بچه ها سلام میشه فوری کمکم کنید
توی این شعبه میکاپ کاری که کارش خوب باشه برای عروس کیه ؟ شینیون کار هم بگیدد؟
ارایش لایت نمی خوام ، گریم می خوام

با تشکر

سلام
خانم حسینی خوبه و من خودم کارای سپیده رو خوشم میاد 
بیشتر بستگی به سلیقت داره می خوای برو کاراشون رو از نزدیک ببین 

ببین عزیزم  من قبلا که رفتم بازدید گیوا ، سپیده اونجا کارنمیکرد ، سبکش چیه؟ بدون لنز باپوست روشن رو خوب کارمیکنه؟

۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #3023

سپیده توی کدوم شعبه اش است ؟ خانوم حسینی توی همه ی شعبه ها هست ؟

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #3024
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ عصر)'marcopolo' نوشته است:  سپیده توی کدوم شعبه اش است ؟ خانوم حسینی توی همه ی شعبه ها هست ؟

دوستم سپیده برای سعادت اباده و سارا حسینی برای سعادت و ولنجک

۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #3025
سلام
یه انتقاد از آرایشگاه گیوا که امیدوارم بخونن و ترتیب اثر بدن
 مرتب تو لایوهایی که میزارن تواینستا شلوغی سالن رو نشون میدن و چهره عروسا و اینکه آرایشگرشون کی بوده رو نشون نمیدن ، درروزهای بازدید که دارن حداقل یک مدل رو هرارایشگر داره که عکس وفیلم اون مدل رو منتشر میکنن ، خیلی از عروسای واقعی مشکلی ندارن که عکس وفیلمشون رو تواینستا بزارن ولی عمدا اکثرا از مدلها که خیلی خوب میشن عکس وفیلم میزارن  
ودراخر اینکه من خیلی تحقیق کردم درباره گیوا، بادو تاازعروس خانمهای گیوا صحبت کردم باماندگاریه آرایششون مشکل داشتن رژ لبشون وقتی وارد مجلس شدن کاملا پاک شده بوده و توسالن مجبور شدن رژبزنن ، یکی از اتلیه هایی که رفته بودم هم این مورد رو گفت که ماندگاریه ارایشهای گیوا یکم مشکل داره
من کاراشون رو دوست دارم ولی امیدوارم مشکل ماندگاری آرایشها حل بشه و کاراشون طوری باشه که روی صورت همه زیبا باشه نه یک سری از مدلها

سپاس شده توسط Atiye89 ، asteria
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ صبح توسط suli.)
ارسال: #3026
(۲۹-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ عصر)'حدی' نوشته است:  سلام قیمت شینیون و میکاپ  شون (همینجوری نه عروسم نه همراه)...چقدره؟؟

کسی میدونه؟

سلام حدود 350 تا 400 تومان

(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ صبح)'suli' نوشته است:  
(۳۱-تير-۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ عصر)'marcopolo' نوشته است:  بچه ها سلام میشه فوری کمکم کنید
توی این شعبه میکاپ کاری که کارش خوب باشه برای عروس کیه ؟ شینیون کار هم بگیدد؟
ارایش لایت نمی خوام ، گریم می خوام

با تشکر

سلام
خانم حسینی خوبه و من خودم کارای سپیده رو خوشم میاد 
بیشتر بستگی به سلیقت داره می خوای برو کاراشون رو از نزدیک ببین 

ببین عزیزم  من قبلا که رفتم بازدید گیوا ، سپیده اونجا کارنمیکرد ، سبکش چیه؟ بدون لنز باپوست روشن رو خوب کارمیکنه؟

سلام. سپیده تازگیا رفته گیوا من کارای اینستاشو با پوست سفید دیدم خیلی به نظرم خوب در اورده بود ... یکبار هم رفتم شوی عروسشون، عروسی که کار دست ایشون بود زیر سازی پوستش خوب بود و هم سایه چشمی که زده بودن زیبا و محو بود تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

سپاس شده توسط sanazaseman
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #3027
(۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۲۴ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  سلام
یه انتقاد از آرایشگاه گیوا که امیدوارم بخونن و ترتیب اثر بدن
 مرتب تو لایوهایی که میزارن تواینستا شلوغی سالن رو نشون میدن و چهره عروسا و اینکه آرایشگرشون کی بوده رو نشون نمیدن ، درروزهای بازدید که دارن حداقل یک مدل رو هرارایشگر داره که عکس وفیلم اون مدل رو منتشر میکنن ، خیلی از عروسای واقعی مشکلی ندارن که عکس وفیلمشون رو تواینستا بزارن ولی عمدا اکثرا از مدلها که خیلی خوب میشن عکس وفیلم میزارن  
ودراخر اینکه من خیلی تحقیق کردم درباره گیوا، بادو تاازعروس خانمهای گیوا صحبت کردم باماندگاریه آرایششون مشکل داشتن رژ لبشون وقتی وارد مجلس شدن کاملا پاک شده بوده و توسالن مجبور شدن رژبزنن ، یکی از اتلیه هایی که رفته بودم هم این مورد رو گفت که ماندگاریه ارایشهای گیوا یکم مشکل داره
من کاراشون رو دوست دارم ولی امیدوارم مشکل ماندگاری آرایشها حل بشه و کاراشون طوری باشه که روی صورت همه زیبا باشه نه یک سری از مدلها

من عروس اردیبهشت رها بودم. هم فرمالیته هم عروسی . تا ساعت 2 شب که مراسمم تموم شد آرایشم تکون نخورد با اینکه سالن آخر شب مام خیلی گرم بود و صورتم کلی عرق کرد. رژم که اصلا تکون نخود و احتیاج به تمدید تداشت. البته فک میکنم بستگی به پوست خود آدم  داره. منم دو تا از آشناهام یکی با سارا حسینی بود البته سه سال پیش و یکی با مونا محمدی بود پارسال که با موندگاری کرمشون مشکل داشتن از همون اولای مراسم. ولی میگم که من راضی بودم و کوچکترین تغییری نکرد مکاپ و شنیونم.

عروس بهار
 سپاس شده توسط suli
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام