• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

آرایشگاه گیوا (سعادت آباد)

۳۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
آرایشگاه گیوا (سعادت آباد)
* میکاپ و گریم سینمایی عروس با مواد MAC و CLARINS
* شینیون های مدرن و کلاسیک 2013 و انواع براشینگ با ماندگاری طولانی مدت
* اکستنشن فوق حرفه ای با متد فرانسه و ایتالیا همراه با انواع موهای 100% طبیعی و دکلره و رنگ و نگهداری در طولانی مدت
* کراتینه پیشرفته به وسیله دستگاه بخار آب و با مواد آمریکایی
* وکس صورت ، طراحی و قرینه سازی و پرپشت کردن و حجیم کردن ابروها و از بین بردن فاصله های خالی ابرو توسط هاشور و پر کردن جای شکستگی ابرو
* مرکز فوق تخصصی هیرکات های 2013 توسط قیچی با تیغه الماسه جهت جلوگیری از موخوره
* از بین بردن موخوره ها به صورت کامل با سیستم Microcut بدون کوتاهی قد مو و انواع ماساژ با دستگاه
* آبرسانی مو با روغن های کاملا طبیعی و ویتامینه مو به وسیله دستگاه بخار و رطوبت رسان
* خدمات مژه بدون حساسیت و آسیب رساندن به ریشه مژه. پاکسازی و مراقبت پوست و کلیه خدمات پوستی پلینگ ، جوان سازی ، شفاف سازی
* ارائه کلیه خدمات ناخن به روش ژل ، کاورژل ، میکس ، طراحی در آب ، فویل ، طلاکوب در کوتاهترین زمان با بالاترین کیفیت و لیفتینگ دست و آرنج با متد ارمنستان
* مانیکور و پدیکور طبی توسط پودر کراتین و کلسیم برای جلوگیری از نازک شدن صدف ناخن و استحکام رشد سریع ناخن و از بین بردن خشکی و ترک ریشه و کوتیکول اطراف ناخن
* اجرای جدیدترین شیوه های رنگ و لایت توسط مواد طبیعی و استاندارد با در نظر گرفتن بافت ساقه مو و موهای رنگ شده حتی قرمز شرابی ، مشکی و روشن کردن مو بدون دکلره همراه با روغن خاویار

نشانی:
شعبه سعادت آباد: سعادت آباد-بلوار دریا - روبروی صرافهای جنوبی - نبش رامشه - طبقه زیرین بانک سامان - سالن گیوا

شعبه مرزداران: بلوارمرزداران، سی متری لاله، بوستان ششم شرقی، نبش گلها، ساختمان ایرانیان

تلفن:
44279288 ، 44279355 ، 88077577 ، 88088349
موبایل:
09123308690

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

[تصویر: 5.jpg]

خونه نوعروس اينجاست
khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط Faeze S ، nazanin_fr98 ، Vida.E ، maryam-SH ، linda mohajerani ، katayonrahimi ، Fatima H ، nikita617 ، مينا ، dokhtar darya ، elmira_ar ، baran1989 ، فرشته هستم ، *FaRzAnEh* ، shadow ، زمزمه ، baharjon ، nonoo ، versteckt ، ایسل ، ماهیشکا ، نرگس 1370 ، 30ma-20 ، nasibe_603 ، mt_cfz ، erica ، آلتینای ، مربي پيانو ، Narsis65 ، sad1000 ، Avizheh ، معمار باشی ، ❤...M...❤ ، Bidmeshk ، RIME ، Royaiy ، bily ، z0hre ، 1394maryam ، paria khanoom ، angel 2 ، علی جون ، asalak66 ، سمانه قاسمي ، forklift
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گیوا (سعادت آباد)
سلام بچه ها کسی از قیمتهای این سالن خبر داره؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Avizheh ، معمار باشی ، 1394maryam
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #3
سلام ..من عروس سالن گیوا بودم و واقعا راضی بودم.از مراسمم به بعد مشتری گیوا شدم..هم کیفیت کارشون هم قیمتاشون نسبت به جاهای دیگه خیلی خوبه.. از همه مهمتر برخورد پرسنلشون...
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه 91 ، باد صبا ، پرناز22 ، bahare22 ، معمار باشی
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #4
سلام من شهریور عروس گیوا بودم فوق العاده است کارش سارا جون ازش ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط invisible ، mahnaz.maleki
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #5
(۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ صبح)nunu86 نوشته است:  سلام ..من عروس سالن گیوا بودم و واقعا راضی بودم.از مراسمم به بعد مشتری گیوا شدم..هم کیفیت کارشون هم قیمتاشون نسبت به جاهای دیگه خیلی خوبه.. از همه مهمتر برخورد پرسنلشون...

عزیزم کار رنگ و مش این آرایشگاه چطوره؟؟؟ New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Avizheh ، mahnaz.maleki ، نگار 2
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #6
وای بچه ها چه سوپرایزی یه 100 باری فکر کنم اومدم اینجا .......چه خوب که تاپیک گیوا راه افتاد....ما قول می دیم که شلوغ نکنیم.....نلی جون برو فقط پیش لیلا رنگ و مشش عالی....من عروس چند وقت دیگه سارا جون هستم خودمم می رم پیشش کارش حرف نداره ..
نقل قول
 سپاس شده توسط Tati Beauty ، نلی جون ، xSaMiRax ، salile ، mahnaz.maleki ، Raha.tehrani
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #7
روژان جون هزینه میکاپاشونم میدونی؟
بعد سارا تو کدوم شعبه است؟

خوشبختيمو با تو دارم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط تكتم
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #8
اره سپیده جون میکاپهای سارا از 120 تا 300 هستش ولی کسای دیگه هم هستن که از 80 ارایش می کنند....من خودم عاشق میکاپهای سارا هستم کارش عالیه تو افتتاحییشون شرکت کردم کلی عروس داشت همشون عالی بودن ...من تو سالن قبلیشونم کارای عروس سارا جون و دیده بودم که هم مو هاشون خیلی خاص بود هم ارایشاشون
نقل قول
 سپاس شده توسط Dream_wedding_blogger ، Tati Beauty ، مجنون لیلی
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #9
منم شنیوناشونو خیلی دوست دارم.. برای عروسیم شنیونم با لیلا بود..عالیییییییی شد.میکاپ سارا هم که دیگه زبانزده .من سالنای زیادی رفتم و برام مسکاپ انجام دادنوولی از وقتی که پیش سارا میکاپ کردم دیگه هیچ جا نمیرم چون از همون اول قلق آرایشمو میدونست.خیلی هنرمنده.خیلی هم مهربون و خوش برخورد.
نقل قول
 سپاس شده توسط CIEL0 ، مجنون لیلی ، salile
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #10
من نمونه کاراشونو تو ف .ی. .س بوک دیدم...عالیههههههههههههههه..
نقل قول
 سپاس شده توسط Avizheh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد