• گل سنتر
  • ونوستار

آرایشگاه گیوا رویال (ولنجک)

۲۵-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1
آرایشگاه گیوا رویال (ولنجک)
آخرین بازدید عروس در سال 96 (همراه با قرعه کشی و آفر ویژه)

مرزداران (پنجشنبه 24 اسفند - ساعت 11 الی 15)

محبوبه ، مصی ، نیلوفر ، لیلا ، شقایق، مونا دارابی

ولنجک (پنجشنبه 24 اسفند - ساعت 11 الی 15)
مونا ، الهه

سعادت آباد (پنجشنبه 24 اسفند - ساعت 11 الی 15)
سارا حسینی ، نسترن ، سپیده ، سیما ، فاطیما

سعادت آباد (جمعه 25 اسفند - ساعت 11 الی 15)
سارا حسینی ، سپیده ، نسترن ، سیما ، فاطیما ، شقایق ، مصی ، محبوبه ، نیلوفر ، لیلا ، مونا دارابی ، مونا محمدی ، الهه

نشانی:
شعبه سعادت آباد:
سعادت آباد-بلوار دریا - روبروی صرافهای جنوبی - نبش رامشه - طبقه زیرین بانک سامان - سالن گیوا
88077577 ، 88088349

شعبه مرزداران:
بلوارمرزداران، سی متری لاله، بوستان ششم شرقی، نبش گلها، ساختمان ایرانیان
44279288 ، 44279355

شعبه ولنجک:
ولنجک، خیابان ۱۳ شرقی، پلاک ۳۶/۱
22421540 ، 22421541 ، 22421542

موبایل:
09123308690

[تصویر: آرایشگاه گیوا رویال (ولنجک) ]

نقل قول
 سپاس شده توسط forklift
۳-مهر-۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گیوا رویال (ولنجک)
سلام دوستان کسی دیروز افتتاحیه سالن رو رفته؟ اگر رفتید لطفا برامون توضیح بدید.
ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط Elnazzz ، N.golchin
۴-مهر-۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #3
سلام دوستان
من روز جمعه برای افتتاحیه رفتم گیوا رویال. از ساعت ۵ تا ۸ قرار بود باشه. من حدودای ۶ رسیدم. از نظر جای پارک به مشکل برخوردیم. مجبور شدیم کلی دورتر پارک کنیم. حالا نمیدونم تو روزای عادی اوضاع چطور باشه.
سالن خیلی شیک و مجلل بود. برخورد پرسنل، راهنمایی کردنشون، پذیرایی عالی بود.
چند سری مدل های رنگ و هایلایت اومدن و موهاشون رو نشون دادن.
بعدش رسیدیم به قسمت جذابش! ۸ تا عروس!
البته همه مدل بودن و خیلی هم زیبا. میکاپاشون کار خانومها سارا و مونا و الهه بود. شینیون کار ها رو اسمشون یادم رفته!
میکاپ سارا از همه بهتر بود. به نظرم ابروها رو بهتر کار کرده بودن. ولی کار مونا و الهه هم خوب بودن.
اما برسیم به قیمتها. من از قبل توی همین نوعروس چیزایی که خونده بودم متوجه شده بودم که گویا قیمت کار سارا ۳ تومنه و بقیه ۲ تا ۲۵۰۰. (اگر اشتباه میکنم بگید.) و قرار بود روز افتتاحیه شامل تخفیف بشیم. اما وقتی من پرسیدم، گفتن کار سارا ۴ تومنه که امروز میشه ۳ تومن. کار بقیه هم بین ۲ تا ۲۵۰۰. مثلا من مونا رو پرسیدم گفتن ۲۵۰۰. بعد که من گفتم بازم به نظرم هزینه بالاست، گفتن ۲ تومن هم میتونم برات ببندم.
و یه چیز خوبی که بود گفتن حتی با ۱۰۰ تومن بیعانه هم میتونید قراردادتون رو ببندین که از تخفیف استفاده کنید. اگر هم نخواستید بعدا بیایید پس بگیرید.
که البته من چون هنوز تصمیم قطعیمو نگرفته بودم، دیگه این کار رو نکردم.
اانتخاب شعبه هم گفتن با خودتونه. هر جا بهتون نزدیکتر و راحت تر بود اونو انتخاب کنید.
توی پیج اینستاگرامشون عکس و کلیپ افتتاحیه رو قرار شد بذارن. میتونید اونجا برید ببینید.
امیدوارم کامل بوده باشه. اگر سوالی داشتید در خدمتم.

به امید روزهای عالی...
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۴-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ عصر توسط شيدا عزيزي.)
ارسال: #4
(۳-مهر-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ عصر)golnazasadi نوشته است:  سلام دوستان کسی دیروز افتتاحیه سالن رو رفته؟ اگر رفتید لطفا برامون توضیح بدید.
ممنون

با سلام خدمت همه دوستان. خانما من و دوستم جمعه وقت گذاشتیم و رفتیم گیوا که واقعاً پشیمون شدیم . قیمت آرایشاشون ٤/٥ سارا و ٢/٥ مونا رو گفتند که جاهای دیگه همون آرایش رو که لایت بود با یه میلیون همون گریم لایت رو انجام میدن. اونجا فقط پول سالن شیک که درست کرده رو میگیره و کارشون معمولی بود. مُدل هاشون همه خودشون خوشکل بودند چشمای درشت و صورت متعادل و لبهای کلفت... که بدون آرایش هم خوبن
یه قرعه کشی انگشتر داشتند که بعد سه ساعت انتظار یکی از افراد خودشون رو صدا کردند و گفتند که یه شماره بگه که اونهم معلومه شماره آشنای خودشون رو میگه... خلاصه خیلی سرِ کاری بود. قرعه كشي هم الكي بود.اي كاش نميگفتن قرعه كشيه كه مردم تا آخر وقت نميموندند.
ای کاش این همه وقت رو نمیزاشتیم که اونجا بریم
اصلا از دست خودم ناراحت بودم که چرا به هر تبلیغ الکی بلند میشم میرم کار ببینم
نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt ، golnazasadi ، sahar_73 ، N.golchin
۹-مهر-۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #5
کارتون عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۱۳-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #6
(۴-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ عصر)شیدا عزیزی نوشته است:  
(۳-مهر-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ عصر)golnazasadi نوشته است:  سلام دوستان کسی دیروز افتتاحیه سالن رو رفته؟ اگر رفتید لطفا برامون توضیح بدید.
ممنون

با سلام خدمت همه دوستان. خانما من و دوستم جمعه وقت گذاشتیم و رفتیم گیوا که واقعاً پشیمون شدیم . قیمت آرایشاشون ٤/٥ سارا و ٢/٥ مونا رو گفتند که جاهای دیگه همون آرایش رو که لایت بود با یه میلیون همون گریم لایت رو انجام میدن. اونجا فقط پول سالن شیک که درست کرده رو میگیره و کارشون معمولی بود. مُدل هاشون همه خودشون خوشکل بودند چشمای درشت و صورت متعادل و لبهای کلفت... که بدون آرایش هم خوبن
یه قرعه کشی انگشتر داشتند که بعد سه ساعت انتظار یکی از افراد خودشون رو صدا کردند و گفتند که یه شماره بگه که اونهم معلومه شماره آشنای خودشون رو میگه... خلاصه خیلی سرِ کاری بود. قرعه کشی هم الکی بود.ای کاش نمیگفتن قرعه کشیه که مردم تا آخر وقت نمیموندند.
ای کاش این همه وقت رو نمیزاشتیم که اونجا بریم
اصلا از دست خودم ناراحت بودم که چرا به هر تبلیغ الکی بلند میشم میرم کار ببینم

عزیزم هر چیزی قیمت خودشو داره. نمیتونی اینطوری مقایسه کنی.
شما دوست داری میتونی بری توی یک آرایشگاه کوچیک محلی ، با 500 تومن هم برات آرایش کنه ، میتونی بری توی یک آرایشگاه لوکس 5 میلیون پول بدی. انتخابش با خودته. حالا جواب اینکه آیا این دوتا با هم یکسان هستند رو به خودتون واگذار میکنم.
ما ایرانیا توی قرعه کشی ، هر وقت اسم ما در نمیاد میگیم الکی بوده !!!!

سال 95 بهترین سال عمرم بود
با لباس سفیدی از مزون رویال
و در سالنی به وسعت سناتور
بهترین روز زندگیم را جشن گرفتم و
آتلیه همایون فر لحظات این روز را برایم جاودانه کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس رویایی بهمن ، N.golchin
۱۳-مهر-۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #7
قیمت میکاپ و شینیون را میشه بگید؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۱-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #8
پایه قیمتتون چنده,
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۲-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #9
سلام میشه قیمت میکاپ و شینیون را بگید
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۲۲-مهر-۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ عصر توسط @M@hs.)
ارسال: #10
Slm ... man taze ozv shodam doostan .... barae namzadim donbale ye areyrshgahe kheily khob migardam ... mishe komak konid

من برای بله برونم رفتم گیوای مرزداران با شقایق خوب بود نمیگم بد بود ولی خیلی نپسندیدم ... میشه راهنماییم کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام