• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه گیوا تهرانپارس

۲۱-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آبان-۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آرایشگاه گیوا تهرانپارس
شعبه تهرانپارس :
تهرانپارس، گلبرگ شرقی، رشید جنوبی، نرسیده به بهار
77706070
77706768
77707878
09120049858

نقل قول
۲-تير-۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گیوا تهرانپارس
چرا هیچ نظری راج ب این آرایشگاه نیس

نقل قول
۲-تير-۱۳۹۸, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ صبح توسط مهرایین.)
ارسال: #3
RE: آرایشگاه گیوا تهرانپارس
(۲-تير-۱۳۹۸ ۰۳:۴۶ عصر)'امیر65' نوشته است:  چرا هیچ نظری راج ب این آرایشگاه نیس

من پارسال که تازه تقریبا 2 ماه بود افتتاح شده بود رفته بودم 
بدترین جایی که میشه وجود داشته باشه 
من به چند دلیل رفتم 
مراسم برادرم بود برای همین خیلی کارهای ارایشگاهی داشتم از رنگ مو تا میکاپ اینا 
اولا برای موهای خودم پشیمون شدم چون یه خانم لیلا نامی بود که الان نمیدونم هست یا نه ایشون کلی نق زدن که وای موهات بلنده و فلانه و مواد زیاد میبره و وای و اخ و اوخ که من منصرف شدم و رفتم هور ولی مادر و خواهرم اینجا رفتن 
مادرم موهاش کوتاه بود تا زیر گوش اول قرار بود برای لایت 650 بگیرن که اولاپلکس و اینا هم باشه که بعد منصرف شدن انگار و یهو قیمت تغییر کرد به 800 ت که وای موهات پره و این حرفا 
بعد هم مادرم میخواست موهاش زمینه روشن باشه با لایت های رزگلدی که کلی دعوا کردن که عای موهاتون رنگدانه فلان داره نمیشه و در نمیاد اینم هیچی مادر من ساعت 12 رفت من 7 شب اومدم ارایشگاه که مادرم تنها نباشه تازه میخواست لایت در بیاره تا اون موقع فقط رنگ زمینه رو درست کرده بود که اونم اصلا قشنگ نبود گفت لایت رو که در بیارم فلان میشه بهمان میشه 
یه دستیار هم داشت از اون موقع که من رفتم تا اخرش کلی نق بمن زد که عای موهای مادرت خیلی پر بودا مچ دستمون درد گرفت موی کوپ کوتاهو! 
بعد میخواستن پارتی برن 10 بار هی گفتن ما بخاطر شما موندیما دوستامون الان فلان بهمان 
بعد هم مواد که داشت درست میکرد یه اتاقی ه بین قسمت رنگ و ناخن کارا اون پشته تمام مواد ایرانی و یه سری هم لورال عادی حتی از اون سری پر.فشنالش هم نه رنگای معمولی 
بعد شد ساعت 10 شب مو رو شستن بعد گفتن خب دیگه خوب شد خدافظ ما داشتیم مو خشک میکردیم اونا دوییدن رفتن لیلا و دستیارش
رفتیم خونه موهای مادرمو سشوار کردیم یه رنگ سبز زردی مو پیدا کرده بود 
فرداش نوبت خواهرم بود به لیلا گفت از ظهر تا 10 شب چیکار میکردی رو موی کوتاه که این رنگی در اوردی چون عروسی برادرم بود و خب فکر کنید موی مادر داماد زرد قناری با رگه های سبز رنگ پایه مو باشه 
گفت بیا درستش میکنم و اینا 
درست کرد ولی یه جوری که مو قشنگ پوکید اونم موی مادر من که اصلا رنگ اینا نمیکرد به اصرار من و خواهرم که بیا عروسی پسرته بیا تغییر کن 
که بعدش چقدر ارگان تراپی کردیم رو مو 
برای میکاپ هم یه گلبهار بود اونجا چند روزی که ما رفت و امد داشتیم کار میکاپش از دور خوب بود ولی از نزدیک انگار کرم پودر ماسید بود و  مواد نخوابیده بود رو صورت 
تا حتی مادر من که خیلی اهل ارایش نیس میگفت تو خیلی لوازم ارایشهات بهتر از ایناس اینا چقدر ماسیده رو صورت 
ولی واقعا از دور قشنگ بود چشمها خوب بود 
یکی هم برخوردای کارکنان بود یعنی قبل از تهیه فیش و مشاوره فدات شم قربونت برم 
بعدش که فیش تهیه شد یه سوال بپرسی وای خانم نمیبینی شلوغم وای خانم چی میخوای
میخوردن ادمو 
این تجربه ما بود 
موهای خواهرم برای رنگ بهتر از مادرم در اومد ولی به هزینه ای که گرفت حدود 1100 شده بود اصلا جالب نبود چون یه رنگ ساده بود بهانه شون این بود پایین مو دکلره داره و یاید فلان کنیم که نسوزه ریشه ها هم مشکی ه موهاتون وراثتی رنگ دونه قرمز داره نباید فلان شه 
در حالی که باز هم تیره روشن بود حتی امبره طور هم نبود 

-----------------
اینا رو گفتم
2تا چیز دیگه هم بگم
یکی اینکه من کارامو هور انجام دادم 
کسی که کار میکاپ منو انجام داد که همه فامیل گفتن حتی از عروس هم قشنگ تر شده بودی با اینکه برای من لایت لایت بود کار نیلوفر فراهانی بود که الان ایشون تو گیوا کار ابرو انجام میدن 
من ابرو هم پیشش برداشتم بشدت قرنیه و خوبه و امیدوارم دوباره کار میکاپ انجام بده چون واقعا کارش عالیه 
برای رنگ هم ما پیش لیلا رفتیم که بشدت اخلاقی و کاری داغون بود ولی نوشین رنگ کار دیگشون عالیه خواهر همین نیلوفر جون هست بی نهایت مهربون و خوب 
من خودم هم بخوام رنگ کنم میرم پیشش 

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام