• تشریفات صدف
  • گل سنتر

آرایشگاه گل یوسف آباد

۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #561
RE: آرایشگاه گل یوسف آباد
(۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ عصر)sanazaseman نوشته است:  چقدرگرفت؟

تابستون پارسال فک کنم 500 اینا شد
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #562
بچه ها قبل از انتخاب مدل شنیونتون حتما این مطلب رو بخونید
با توجه به مدل لباستون میگه چه شنیونی انتخاب کنید
خیلی خوبه
http://rubanmag.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D...8%A7%D8%B3

بار الهي ممنونتم. چرا كه بهترين هارو برام رقم ميزني(بچه ها لباس عروسم براي يك ماه پيشه هركي خواست خصوصي بده)
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #563
خواهرم سال 90 عروسشون بودمیکاپش با سمیرا بود..خودش ناز بود...خوشگلترم شد تصویر: /images/smilies/new/new2.gif ولی گریم نداشت به نظرم....بین همشون سمیرا ار همه شون بهتر بود..اون روز همشون عروس داشتن...همه از آرایش خواهر من خوششون اومده بودتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #564
قیمت اکستیشن مو مژه چنده؟
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #565
شماره تلفن و یا آدرس دقیقش رو بهم می دید لطفن؟
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #566
(۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ عصر)'عروس دریا' نوشته است:  ارایشگاه به این ..... نرفتم به عمرم...ساختمان قدیمی و فرسوده تو مرکز شهر .......برای رنگ مو و امبر پیش خانم بحری 850.000 تومان دادم.حتی یک در صد هم اون شماره رنگی که خواستم نشد.هر کس من رو دید اصلا متوجه تغییر رنگ نشد..........

اوه اوه

بحری ......من خونمون نزدیک اینجاس و گاهی میرم برای امور روزمره مثل اصلاح و سشوار و اینا ولی .... فقط یک خانمی مو کوتاه میکنه بد نیست به اسم مهناز 1 شینیون سپیده هم بد نیست ولی رنگ کاراشون......اون بحری یکبار رنگ قهوه ای ماهاگونی رو برای من البالویی جیغ دراورد یادم نمیره رنگای اشغال استفاده میکنن خیلی.....نمیدونم عروسشون چقدره الان ولی یک بار ارایش با سمیرا برداشتم ک خیلی شرت و شلخته بود بدون کوچکترین گریمی

نسیم پایین ارایش میکرد چندین بار دیده بودم برای ارایش معمولی بد نبود ولی دیگه میرم نیست شاید رفته از اینجا
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #567
بچه ها من میخوام برای کوتاهی مو برم پیش دخی. بنظرتون کارش چطوره؟ قیمت کوپش چنده؟

برعکس بعضی از خانوما که شوهرشون حساسن که به نوعروس معتاد بشن3 (12)شوهرم کارای عروسیمونو با این سایت انجام داد و منو آورد اینجاااااااا...
مــــــــــرسی نــــــــــوعــــــــــروس
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #568
سلام دوستان.
با برای آرایش عروس الان توی آرایشگاه گل کدوم آرایشگر ها حضور دارند؟ دو سال پیش دختر خاله من با فهیمه قرارداد بسته بود . به نظر من آرایشش بد نبود اما خودش هم خیلی زیباست و می تونست بهتر بشه. اون اما خیلی ناراضی بود چون می گفت به نظرش اصلا اهمیت داده نشده.
آیا الان این امکان تو آرایشگاه گل هست که قبل از عروسی تست آرایش کنند؟ من می خوام حتما قبل از عروسیم تست بشه آرایشم و مثل دختر خاله م تو عمل انجام شده قرار نگیرم و مطمئن باشم که اون چیزی که بهترین حالت هست برام انجام می شه.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام