• گل سنتر
  • تشریفات صدف

آرایشگاه گل بانو

۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1491
RE: آرایشگاه گل بانو
اطلاعیه 

جابه جایی آرایشگر : مونا سالک 

آدرس : جردن  ،خ تور  ، مجتمع رز ، ط ٣

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #1492

من رفتم اینجا پیش مهرو موهامو هایلایت کردم
دوست نداشتم
موهامو دو رنگ دراورد Sad

طرز لایت در اوردنش رو هم دوست نداشتم خیلی پهن در اورده
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، SaraGol
۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #1493
(۲۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ عصر)'Nafasaak' نوشته است:  بچه ها من شنیدم تو گل بانو یکى هست که کار ابروش عالیه ولی پیش خودشون که رفتم گفتن همه ابروکارامون خوبن و ..... 
شما میدونین کیه؟

زری کار ابروش عاالیه من الان 10 ساله پیشش میرم . از اول امسال از گلبانو رفته با مهناز (ایشون هم تو گلبانو کار مش و کوپ مو میکرد و به نظر من بهترین بود) دو تایی با هم سالن زدن سمت ظفر ، شریعتی . مونا سالک هم اونجا با وقت قبلی میک آپ میکنه ، یه ناخن کار خیلی حرفه ای هم آوردن . کلا سالن خیلی خوب و جمع و جوری شده . اگه خواست کسی بگه آدرسشو بدم

مراسم عقد :
آذر ماه 96
تالار : تالار متین
آتلیه : سیماهنگ
لباس : پرونویا جردن
آرایشگاه : مینا رئوف
مراسم عروسی :
تابستان 97
نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #1494
'neeloo�' نوشته است:  
نقل قول: 

زری کار ابروش عاالیه من الان 10 ساله پیشش میرم . از اول امسال از گلبانو رفته با مهناز (ایشون هم تو گلبانو کار مش و کوپ مو میکرد و به نظر من بهترین بود) دو تایی با هم سالن زدن سمت ظفر ، شریعتی . مونا سالک هم اونجا با وقت قبلی میک آپ میکنه ، یه ناخن کار خیلی حرفه ای هم آوردن . کلا سالن خیلی خوب و جمع و جوری شده . اگه خواست کسی بگه آدرسشو بدم

عزیزم خواستم پیغام خصوصی بدم دیدم پیام خصوصیت بسته ست

میشه آدرس آرایشگاه جدید زری و بدی
بعد این که شما میدونی الان مونا تو گلبانو هست یا نه? کار کوتاهی میکنه یا نه?
من موهام تا کمرمه. نمیخوام کوتاه شه ولی میخوام جلوی موهام یه خرده مدل دار و چتری (نه مصری) بزنم که زیر روسری هم خوب دیده شه. 

خدایا... توکل به خودت... ازت میخوام برام بهترینا رو رقم بزنیتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #1495
(۲۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ عصر)'neeloo' نوشته است:  
(۲۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ عصر)'Nafasaak' نوشته است:  بچه ها من شنیدم تو گل بانو یکى هست که کار ابروش عالیه ولی پیش خودشون که رفتم گفتن همه ابروکارامون خوبن و ..... 
شما میدونین کیه؟

میشه لطفا ادرسشو به منم بدید

نقل قول
 سپاس شده توسط sanazaseman
۱۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ صبح توسط نفس1371.)
ارسال: #1496
من رفتم بتی برای یه نوک گیری پایین موهام و جلوی موهام گفت 120 تومن
کسی جای خوبی رو میشناسی نوک گیری کنه؟

قیمت مناسب

وزن اولیه 71
شروع رژیم 2/12/95
هدف اولیه 67 تا اول فروردین
نقل قول
۵-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #1497
سلام بچه ها. من برای نامزدی رفتم گلبانو. البته نگفتم مراسم خودمه. مو هامو نفیسه درست کرد میکاپ مریم. از موهام راضی بودم ولی میکاپم خیلی تمیز نبود. بد هم نبود ولی زیاد دوست نداشتم. به نظرم چشمام قرینه نبود مژه هام رو هم بد چسبوند لبهام رو خودم اومدم خونه یه کمی اصلاحش کردم.
دیگه این که نظر چند نفری رو که پرسیدم گفتن خوب بود ولی عالی نبود.
کلا گل بانو خیلی از آرایشگر های خوبش رفتن و اگه می خواین اینجا رو انتخاب کنین حتما دقیق بررسی کنین
نقل قول
 سپاس شده توسط SaraGol
۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #1498
مهرو جزو بهترین رنگ کارای گلبانو بوده ولی مثل اینکه الان دیگه زیاد خوب نیست، نمیدونم چرا. خواهر منم تابستون موهاشو پیشش هایلایت کرد زیاد راضی نبود،

انسانهايى كه روح بزرگى دارند، شعور بيشترى دارند و قلب مهربان ترى... 
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #1499
آرایشگاه گل بانو
دوستان برای آرایش عروس کی تو این آرایشگاه خوب هست؟ تست آرایش قبل از روز عروسی هم انجام می دن اگر بخوام؟ 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام