• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

آرایشگاه گل آرا

۳-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۲۰ صبح
ارسال: #1371
RE: آرایشگاه گل آرا
سلام دوستان.من دو تا ازدوستام عروس گل ارا بودن و خیلی راضی بودن منم زشتی توی صورت یاموهاشون ندیدم واسه همین تصمیم گرفتم قراردادببندم.ازروی عکس هایی که تو پیجشون میزارن کار الی جون و هستی جون روپسندیدم.اخلاق الی واقعاعالیه.حالابعداز عروسی میام نظرموکامل میگم.امیدوارم همه ی عروسا زیبا بشن در شب عروسیشونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif راستی پکیجمم یک و هفتصد شده بدون اپلاسیون و هزینه ی اجاره ی تاجتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرایین
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #1372
من عروسیم ۱۴ دی ۹۶ بود
خیلی دنبال ارایشگاه خوب گشتم چون قبلا خواهر شوهرم عروسیش همینجا بود و میکاپش با فرشته جون بود و راضی بود از کارشون
منم رفتم نمونه کاراشون رو دیدم و با تعریف هایی که از نو عروس خونده بودم با فرشته جون و هستی جون قراردادم رو بستم و انصافا کارشون عاااالی بود و من خیلی خوشم اومد و خوشگل شده بودم .
من چشمان درشتی دارم و فرشته جون چشمهای منو خیلی قشنگ درست کرد . جوری که همه تعریف میکردن و میگفتن خیلی خوشگل شدی. دقیقا جیزی که ازشون خواستم رو انجام دادن من یه ارایش نیمه لایت میخواستم که دقیقا همون رو برام انجام دادن.رنگ موهامم با مصی جون بود که خیلی خوب و زیبا شده بود. شینیونم با هستی جون که اونم خیلی خوب شده بود و اصلا تا شب تکون نخورد.
در کل من خیلی از کارشون راضی بودم و قصد دارم که برای عروسی برادرم هم برم پیششون .
مهمترین نکته مثبتشون هم این بود که سر وقت امادت میکردن و این واسه هرکسی مهمه و ازشون ممنونم.
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #1373
سلام دوستان
من عروسیم15 شهریور هست هنوز ارایشگاه و اتلیه ام را انتخاب نکردم به تجربیات شما دوستان نیاز دارم برای انتخابم البته ناگفته نماند یکبار برای بازدید عروس به سالن گل آرا مراجعه نمودم عروس داشتند که میکاپ کارش خانم باران بودند که خیلی زیبا شده بودند ، الان تو انتخاب میکاپ کار و شینیون کارش موندم با توجه به نظرات شما دوستان که اصلا این سالن را انتخاب کنم یا نه ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط angell_amazing
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ عصر توسط angell_amazing.)
ارسال: #1374
Heart RE: آرایشگاه گل آرا
سلام دوستان
من اوایل تیر ماه برای میکاپ شینیون نوع ویژه رفتم گل آرا
میکاپم رو با الی جون انجام دادم  و شینیونم با هستی ، هم الی جون هم هستی جون هر دو اخلاق هاشون خیلی خوبه و خیلی راحت آدم میتونه باهاشون ارتباط بر قرار کنه . کارشونم انصافا خوب بود من ساعتای 11 صبح آماده شدم  و تا 2 نصفه شب اصلااا آرایشم تکون نخورد.خدایی از عروس خوشگل تر شده بودم تصویر: /images/smilies/new/tounge.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png
خیلی راضی بودم و هستم و انتخابم همیشه قطعا گل آرایی ها خواهند بود
قبلا هم برای عروسیم رفته بودم گل آرا ...
تو آرایشگاه ، فرشته جون میکاپ کار عروسیم منو دید و شناخت، یکم باهم صحبت کردیم و قرار شد برای سالروز ازدواجم که اواخر شهریوره برم پیش فرشته جون تا ایشالا ازین به بعد مشتری ایشون بشمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

(۳۰-تير-۱۳۹۷ ۱۰:۳۰ عصر)'71333-نوعروس' نوشته است:  سلام دوستان
من عروسیم15 شهریور هست هنوز ارایشگاه و اتلیه ام را انتخاب نکردم به تجربیات شما دوستان نیاز دارم برای انتخابم البته ناگفته نماند یکبار برای بازدید عروس به سالن گل آرا مراجعه نمودم عروس داشتند که میکاپ کارش خانم باران بودند که خیلی زیبا شده بودند ، الان تو انتخاب میکاپ کار و شینیون کارش موندم با توجه به نظرات شما دوستان که اصلا این سالن را انتخاب کنم یا نه ؟

همشون خوبن ولی اگه  خیلی حساسی برو حتما عروس زنده ببین و از هر کدوم خوشت اومد همونو انتخاب کن
از نظر کیفیت کارشون مطمئن باش فقط سلیقه ات باید ببینی چی باشه

یاد تو...: سال 91
پیوندمان: 20-12-94
خدا و تو را دوست دارم
خدایا سلامتی و شادابی و به هم رسیدن همسرم و خودم رو ازت میخوام
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #1375
بچه ها جون
زمان عروسی من هنوز مشخص نشده ولی احتمالا توی دی و بهمنه

میخوام برم گل آرا ، دخترخالم عروسش بوده خیلی زیبا شده بود

کسسی اطلاعات جدیدی داره؟ بهترین میکاپ کارش کیه؟ هزینه هاش چقدره؟
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #1376
من شهریور عروسی خواهرشوهرم بود و دنبال جای خوب بودم. یکی از دوستام عروس المیرا بود و خیلی خوشگل شده بود. منم باز رفتم کاراشو دیدم و خود المیرا گفت شینیون رو با سهیلا بردار و خلاصه و قت گرفتم.
ببینید از تمیزی کار المیرا واقعا نمیشه ایراد گرفت. کارش شیکه. فقط یه ایرادی داره! اصلا و ابدا به حرف شما گوش نمیکنه. من تاکییید کردم آرایش لایت میخوام گفت باشه. اما بازم آرایش چشمم غلیظ بود و اینم عین مکالمه ما درباره آرایش لبم:
رژ چه رنگی میخوای؟
من: تو مایه های صورتی 
مات باشه یا براق؟
من: مات بزن
ولی من براق دوست دارم!
و در کمال ناباوری یه رژ کالباسی برااااااق زد برام! اص یه وضی

از شینیون سهیلا هم راضی نبودم. با اینکه تواینستاگرامشون کاراش خیلی قشنگه اما موهای من نرسیده به سالن دونه دونه سنجاقاش داشت درمیومد!! 

از حق نگذریم در کل خوب شده بودم و هر کس دید از صورتم تعریف کرد. اما چیزی که خودم میخواستم نشد. گفتم که بدونین زیاد به نظر شما کاری ندارن و هر کاری خودشون بخوان میکنن
نقل قول
 سپاس شده توسط Mary97
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #1377
خانم ها میشه لطفا رنگ کار خوب در این سالن معرفی کنید
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #1378
دخترا
پریسا بهتره یا فرشته؟

بیاین نظر بدین تروخدا

دو هفته دیگه عروسیمه با گل آرا قرارداد بستم نمیدونم با کدوم میکاپ کار بردازمتصویر: /images/smilies/new/huh.png
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #1379
(۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ عصر)'Maryy-sh' نوشته است:  خانم ها میشه لطفا رنگ کار خوب در این سالن معرفی کنید

اگه فاِزه هست هنوز
کار فاِزه خیلی خوب بود

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
 سپاس شده توسط آتوسا مونسی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام