• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

آرایشگاه گلها

۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #4541
RE: آرایشگاه گلها
(۴-مرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ عصر)hedieh_p نوشته است:  سلامممممم 
بچها منم با گلهاااا قرارداد بستم 
فقط واسم دعا کنید
احتمالا آرایشو با سمیه برمیدارم موهامم با نعیمه
اینجا یا خیلی راضین یا خیلی ناراضی 
آدم بلاتکلیف میمونهتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نگران نباش عزیزم انتخاب خوبی کردی! امروز که رفته بودم گلها چنتا عروس از سمیه دیدم کارش تر و تمیز و قشنگه!
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ صبح توسط yasamanahmadi.)
ارسال: #4542
(۲۳-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ عصر)'zahradokhtoran' نوشته است:  
(۲۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ صبح)'yasamanahmadi' نوشته است:  سلام
اگه میشه یه راهنماییم بکنید ما اخرای شهریور قبل از محرم عروسیمونه خداروشکر همه ی کارامونو کردیم جز اتلیه که فکر میکنم مهم تراز همشونه اگه میشه ی اتلیه ی خوب معرفی کنیدتصویر: images/smilies/huh.gifدیگه زیاد وقت نداریم خیلی دنبال اتلیه بگردیم

سلام عزیزم من بهت اتلیه روزگارخوش و پیشنهاد میکنم چون خودم برای عروسیم اونجا رفتم کارشون خیلی خوبه باکیفیته تنوع توکارشون هس من اتلیه های زیادی رفتم اون موقع برای عروسیم همه جا معمولا یه سبک بود کاراشون ولی روزگارخوش خیلی متنوع س برو حالا اول نمونه کاراشونو ببین تو سیدخندان هم هستن تقریبا شرق میشه به ارایشگاهتم نزدیکه اینم شمارشون88023551 اقای کاظمی

سلام زهرا جان مرسی از راهنمایت گلم ما رفتیم اتلیه روزگارخوش قراردادم بستیم خیلی نمونه کاراشون خوب بود هم البوماشون هم کلیپاشون ادرسشم خیلی مناسب مابود مدیریتشم عااالی بود خیلی خوش برخورد بودن همه شون واقعا ممنونم بابت کمکت
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #4543
کسی اخیرا اینجا رفته؟
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #4544
آدرس اینستا نداره آرایشگاه گلها؟؟؟
نمونه کاراشونو چجوری میشه دید

عروس پاییییزم....♡♡♡♡☆☆☆☆
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گلها

لباس عروسی و نامزدی: مزون صفا

تالار و باغ: معرفی تالارهای غرب تهران

نقل قول
۴-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #4545
بچه ها من برای یکی از اشناهامون دنبال ارایشگاه در شرق هستم کار اینجا چجوریه ؟؟؟ کیا کار اینجا رو دیدن و راضی بودن ؟؟؟
چون وقت نمیکنم همه پست ها رو بخونم لطف میکنید اگه جواب بدید و یا حتی نظراتتونو تو خصوصی بهم بگید ممنونم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد