• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

آرایشگاه گلها

۱۲-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه گلها
من امروز رفتم آرایشگاه گلها برای عکس اسپرتم. صبح ساعت 8.30 اونجا بودم. فکر کردم الان که برم اولین نفر خودمم. اما وقتی وارد شدم دیدم چه خبره!!! خیلی شلوغ بود. چند تا عروس داشت. چند نفر هم همراه عروس و چند نفر هم مثل من اومده بودن برای آرایش اسپرت. نزدیک بود با صندوقدارش دعوام بشه چون بهم گفت از 2 به بعد میتونن آمادم کنن. منم عصبانی شدم و گفتم از 8.30 گفتین بیام اینجا بشینم که 2 به بعد آمادم کنید؟! گفتم من ساعت 12 باید آماده باشم. گفت میخوای کی آرایشت کنه؟ گفتم مهم نیست. خلاصه یکی از آرایشگراشو که اسمش فریده بود صدا کرد و بهش گفت منو تا 12 حاضر کنه. اما بر خلاف انتظارم سریع کارم انجام شد و ساعت 10 حاضر بودم.Big Grin آرایشم بد نشد. زیاد باب میلم نبود ولی خب قابل قبول بود. من آرایش لایت تر میخواستم اما یه کمی غلیظ شد. به نظرم کرم پودرم هم یه کوچولو روی صورتم ماسیده بود. اونطور که فهمیدم توی آرایشگاه گلها کار مهتاب از همه بیشتر طرفدار داره چون هر کی میومد میگفت میخوام مهتاب آرایشم کنه. من اونجا 2 تا عروس آماده دیدم. به نظرم خوب درستشون کرده بودن. از یکیشون که پرسیدم گفت مهتاب آرایشش کرده. بهش گفتم چه زود آمادت کردن. گفت از ساعت 3 نصفه شب اینجام!!! اما آرایشش خیلی خوب روی صورتش مونده بود. بهش گفتم خسته نشدی؟ گفت آرایشمو که کردم گرفتم خوابیدم!!! من که داشتم شاخ در میاوردم که چطوری از ساعت 3 آرایش انقدر خوب رو صورتش مونده تازه عروس هم یه چرت خوابیده! Big Grin اگه اینطور باشه که خیلی کارشون درسته به خدا.
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy ، Nazy
۱۲-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #12
مرسی سارا جون واسه اطلاعاتت. چطور تونسته بخوابه باورم نمیشه. موهاش چطور بود؟ بعدش چقدر ازت گرفت؟ مو هم بود یا فقط میکاپ؟

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #13
بچه‌ها من واقعا تصمیم گرفتم برم آرایش گلها بهنظرت سارا جان واقعا شیک بود عروساش. من لایت می‌خوام و برام مهمه که عوض بشم و شیک باشم. آیا خواسته‌ی منو برآورده می‌کنه و این که وقتی آرایشگاه شلوغه اصلا به آدم می‌رسن یا هی باید حرص بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
  • آرته
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #14
منم جمعه عروسی بودم عروی رفته بود گلها ارایشش تا اخر شب مونده بود کارشم قشنگ بود . خوب شده بود.
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #15
همون آشنامون که گفتم رفته بوده گلها و خیلی خوب شده بوده
میکاپ آرتیستش مرضیه بوده
ازش واسه قیمت پرسیدم گفت واسه حنابندون و عروسی و پایتختی ازش 600 یا 700 گرفته
البته مطمئن نیستم
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه
اگه هر کدومتون از قیمتش مطمئن شدین بگین که همه بدونن
مرسی
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ عصر توسط sara mihani.)
ارسال: #16
(۱۲-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ عصر)kamelia نوشته است:  مرسی سارا جون واسه اطلاعاتت. چطور تونسته بخوابه باورم نمیشه. موهاش چطور بود؟ بعدش چقدر ازت گرفت؟ مو هم بود یا فقط میکاپ؟

خواهش میکنم عزیزم. موهاش مدل فرحی بود. تاجش هم قشنگ بود. موهاشو خوب درست کرده بود. هر چند به نظرم مدل فرحی دیگه خیلی تکراری شده. الان هر عروسی رو که میبینی موهاشو فرحی درست کرده. مدلی هم که دیگه خیلی زیاد بشه به قول معروف خز میشه.Big Grin ولی در کل کار شینیونش تمیز بود. من چند نفر دیگه رو که اومده بودن برای شینیون دیدم موهاشونو خوب درست کرده بودن. ولی خب مدل شینیون سلیقه ایه دیگه. باید ببینی مدلی رو که دوست داری میتونن در بیارن یا نه. مهم اینه که کارشون تمیز بود. من برای آرایش و براشینگ رفتم. آرایشمو فریده انجام داد و براشینگو نسرین. آرایشم شد 35/000 تومن و براشینگ 13/000 تومن. البته قیمت براشینگ 8000 تومنه ولی من چون موهام بلنده بیشتر شد.

(۱۳-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ صبح)anima نوشته است:  بچه‌ها من واقعا تصمیم گرفتم برم آرایش گلها بهنظرت سارا جان واقعا شیک بود عروساش. من لایت می‌خوام و برام مهمه که عوض بشم و شیک باشم. آیا خواسته‌ی منو برآورده می‌کنه و این که وقتی آرایشگاه شلوغه اصلا به آدم می‌رسن یا هی باید حرص بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم من اول که برای وقت گرفتن وارد آرایشگاه شدم از شلوغی اونجا وحشت زده شدم. اما دیروز که رفتم توی اتاق آرایش متوجه شدم که اینطوری ها هم نیست که من فکر میکردم. 2 تا عروسو داشتن آرایش میکردن. من متوجه شدم که آرایشگراشون خیلی خوش اخلاق بودن و نظر خود عروسارو هم در نظر میگرفتن. البته من نتیجه کارشونو ندیدم که آخر چی از آب در اومد. علاوه بر اینها اونجا چند تا آرایشگر داره. باید ببینی کدومشون بهترن. اونطور که من متوجه شدم کار مهتاب از همه بهتره. چند تا شینیون کار هم دارن که من نمیشناسمشون. من شاسی عروساشونو که به دیوار بود دیدم. به نظرم هم آرایش و هم مدل موهاشون قشنگ بود. مخصوصا کارای مهتاب. بهترین کار اینه که یه روز که زیاد عروس دارن بری اونجا بشینی تا هم محیط آرایشگاه و هم سبک کار آرایشگراش دستت بیاد. چون من فقط 2 ساعت اونجا بودم و اطلاعاتم نمیتونه خیلی دقیق باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #17
سارا جان خیلی خیلی ممنونم عزیزم. من برای بهمن عروسیم هست کی باید برم وقت آرایشگاه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #18
خواهش میکنم عزیزم. اگه عروسیت بهمنه الان به نظرم زوده وقت بگیری. البته اشکالی هم نداره ها. ولی به نظرم 3 ماه قبل از عروسیت برو آرایشگاهتو رزرو کن. تا اون موقع یه ذره بیشتر در مورد آرایشگاه ها تحقیق کن. حالا که وقت داری زود تصمیم نگیر. بزار تا اون موقع اطلاعاتت درباره این آرایشگاه بیشتر بشه. حتما هم یه روز برو توی آرایشگاه بشین و از نزدیک همه چیزو ببین.
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #19
سارا جون خودت چی گلم موهات رو درست کردی؟

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #20
آره عزیزم. موهامو براشینگ کردم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام