• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آرایشگاه گلها

۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #4571
RE: آرایشگاه گلها
من چند تا از نمونه کار از گلها دیدم واقعا قشنگ بودن 
من حدود یک ماه دیگه دیگه عقد خواهرمه انتخابمون 100% گلهاست
ولی ی انتقاد دارم ، چرا درست جواب نمیدید!!
زنگ زدم برای قیمت میکاپ شینیون اولش ی خانمی جواب داد که گفت قسمت مربوط به ارایش عروس گرفتم و خیلی خوب و با ملایمت راهنماییم کرد تا به قسمت میکاپ شینیون غیر عروس زنگ بزنم ، تماس گرفتم گفتن فقط تو دایرکت جواب میدن!
دایرکت دادم پرسیدم شروع پکیج میکاپ و شینیون برای غیر عروس چند میشه؟ قیمت پایه برای عقد ؟ و قیمت ساقدوش ها
سه تا سوال پرسیدم فقط گفتن 500 سر و صورت و ناخن!!!
پرسیدم فرقی نداره عقدت باشه یا ساقدوش باشی؟؟
گفتن اون قیمت ساقدوش بود عقد 800
دوباره پرسیدم غیر عروس حدود قیمت چقدر میشه؟
جواب دادن میکاپ 160 شینیون 94
میشه لطفا لطفا لطفا به ادمین بگید کامل جواب بده؟
من و خیلی های دیگه مثل من راهمون دوره نمیتونیم حضوری بیایم باید قیمت بگیریم اگر بودجه کافی بود حضوری بیایم 

نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #4572
(۲۰-فروردين-۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ عصر)'نسرین عبادی' نوشته است:  
(۱۹-فروردين-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ عصر)'negah' نوشته است:  دوست من برای عروسیش رفته بود این آرایشگاه فوق العاده عالی شده بود زیباترین عروسی که تا حالا دیدم هم از نظر موهاش و هم آرایشش ساعت هفت و نیم رفته بوده و ساعت ده و نیم هم آماده بوده ناخنشم براش ناخن مصنوعی چسبونده بودن ک میگفت اخرشب با بدبختی کنده بودشون میکاپ کارشم خانم مرضیه بودن.

دوست منم همینجا رفته بود ولی میگفت کارشون بد نیست ولی منو ساعت دو حاضر کردن.به هیچ کارم نرسیدم.

نمیدونم والا دوست من که ساعت ده و نیم آماده بوده

از قدیم گفتن حرفو میندازن وسط صاحبش برمیداره جمله تامل برانگیزیهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #4573
من برای مراسم عقد خواهرم بازدید عروس رفتم
کار خوب داشت متاسفانه کار نسبتا بد هم داشت که ما از میکاپ یکی از عروسا خیلی خوشمون اومد و قرارداد بستیم
فقط ی چیزی که هست پرسنلی که داخل اتاق انتظار عروس ها هستند اخلاق تندی دارند به دقیقه نکشید گفتند دیدی دیگه برو بیرون حق ندارید با عروسا صحبت کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #4574
من دو سه روز پیش برای بازدید عروس رفتم این آرایشگاه.
دو تا از عروسا که نمیدونم اسم آرایشگرشون چی بود به معنای واقعی بد بودن :| ینی من که اصلااا خوشم نیومد.
یکی از عروسا به نسبت خوب بود که پرسیدم گفت عروس سمیه بود.
اما کلا کیفیت قابل قبولی نداشت.
البته هزینه هم به نسبت همون کیفیت بود دیگه.. قیمتشون بالا نبود.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام