• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

آرایشگاه گلها

۲۹-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #4271
RE: آرایشگاه گلها
سلام پکیج عروستون از چه قیمتی شروع میشخ؟
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #4272
دختر عموم بیست بهمن عروس گلها بود, میکاپش با مرضیه بود, شینیونم با سارا, خیلى خوشگل شده بود...
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #4273
سلام شوی عروس هم برگزار میکنین؟ پکیج عروستون از چه قیمتی شروع میشه؟
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #4274
به تازگی سه تا عروس دیدم از این ارایشگاه که به نظرم خوب بود یعنی لااقل نسبت به بقیه عروسایی که تو ارایشگاه های دیگه رفته بودن بهتر و شیک تر بودن
خودم میخام برم بازم عروساشو ببینم
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #4275
ببخشید اینجا اینستاگرام دارن ؟؟
دوستانی که عروسشون بودن میشه بگن از کارشون ؟؟
ایا بازدید عروس هم دارن ؟؟؟

عروسیم تموم شده به شکر خدا از همه چیز و انتخابام راضی ام
نقل قول
 سپاس شده توسط ماه خورشید
۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #4276
(۱۷-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ صبح)شاهزاده خانوووم نوشته است:  
(۱۴-بهمن-۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ صبح)ati1990 نوشته است:  سلام خانومها قیمت نامزدی و همراه چنده.
ارایش شینیون نامزدی
همراه
ممنونم

عزیزم من دیروز اونجا بودم، عروس ویژه و VIP داشت که تخفیف خورده بود ویژه 800 VIP قیمتش 1200 با همه خدمات نمیدونم نامزدی فرق میکنه یانه ولی یه دختره اونجا بود نامزدیش بود، تاج عروس می خواست خانومه بهش میگفت نمیشه شما که800 دادین ما خدمات کسایی رو که 1200 دادن بهتون بدیم. اینقدر شلوغ بود فکر کنم 15 تا عروس زنده اونجا دیدم هرکدومم یه مدل ولی خیلی نظم داشت من از هر عروسی پرسیدم گفت راضیه

دوستای گلم یه سوال کسی میدونه بین عروس ویژه و VIP چه فرقی هست؟ من از یه عروسی اونجا پرسیدم گفت من عروسا رو دیدم فرقی نداشتن اختلاف قیمتش 400 تومنه اگه میشه راهنماییم کنینNew2

تو عروس ویژه رنگ مو نداره که عروس vip داره.
فکر کنم همینه
اون سالی که من عروسش بودم همین بود .البته سال 92 اختلافش 200 بود.الان شده 400

طراحی سایت و قالب وبلاگ با قیمت مناسب

http://www.baranadvert.ir
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #4277
سلام دوستان عزیز
میخواستم از عروس خانمهایی که رفتن آرایشگاه گلها در مورد نوع برخورد خوش اخلاقی و بد اخلاقی اعضای اونجا سوال کنم
میخوام بدونم راضی بودن هم از آرایششون و هم از برخورد کارکنان اونجا
ممنون از همهEmbarrased

لحظه ديدار نزديك است
باز من ديوانه ام، مستم
باز مي لرزد، دلم، دستم
باز گويي در جهان ديگري هستم
هاي ! نخراشي به غفلت گونه ام را، تيغ !
هاي ! نپريشي صفاي زلفکم را، دست!
آبرويم را نريزي، دل !
ای نخورده مست !
لحظه ديدار نزديك است .
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ عصر توسط ماه خورشید.)
ارسال: #4278
(۲-اسفند-۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ عصر)عروووس ناز نوشته است:  ببخشید اینجا اینستاگرام دارن ؟؟
دوستانی که عروسشون بودن میشه بگن از کارشون ؟؟
ایا بازدید عروس هم دارن ؟؟؟

بله بازدید دارن ولی نمیدونم باهاشون باید برای بازدید هماهنگ کنید یا نه شماره تماسش هست تو همین تاپیک زنگ بزنید بپرسید
نقل قول
 سپاس شده توسط عروووس ناز
۶-اسفند-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #4279
سلام به همه نو عروسای گل انشالاکه همگی خوشکل بشن شب عروسی اونطور که دوست دارن
من اصفهان زندگی میکنم ولی 6 دی امسال یعنی 94 عروسی دختر دوست مامانم تهران بود چون باهم خیلی صمیمی بودیم باهاش به عنوان همراه رفتم آرایشگاه عروس ما گلها آرایشگاه رفت میکاپش با مرضیه بود چی شده بود واقعا ماه خییلی متفاوت و زیبا شده بود البته بیس صورتش خوب بود تا آخر شب هم اصلا آرایشش هیچ مشکلی براش پیش نیومد موهاشو نمیدونم با کی بود اما خیلی قشنگ بود طوری که من اصلا انتظار نداشتم اینقدر خوب بشه واقعا حرفه ای بود عروس پک 1200 را برداشته بود با رنگ مو و اپیلاسیون دست و پا و کمر و گردنش
مامان عروس ,من و خواهرش به عنوان همراه مرضیه آرایش کرد مامانش آرایش vipبا مرضیه داشت که واقعا 90 درصد کارشو خودش انجام داد حتی به شاگرداش ایراد گرفت که چرا مژه را بد چشبوندی کند و دوباره زد خط چشم و فیکس منو خودش انجام داد ارایش چشم خواهر عروسم خودش کرد البته من و خواهر عروس آرایش عادی داشتیم برانشینگ هم با نسرین انجام دادیم عالی بود
سالن خیلی حرفه ای اما یه کم بداخلاقن ولی می ارزه
شلوغی سالن خیلی عذاب اوره عروسی ما شب دوشنبه بود اما 9 تا عروس تو سالن بودن و 2 تا عروس نامزدی

دعا کنییید به خواست دلم برسم Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط aroosak52 ، چکاوک ، mobina.madani ، Taraneh19
۸-اسفند-۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #4280
سلام به همه عروس خانومای گل عروسه 30 بهمن بودم تالار پرنس ،آتلیه محیا،آرایشگاه گلها از همه چی واقعا راضی بودم آرایشم با مهتاب جون بود کارش عالیه به نظرم بهترین آرایشگر آرایشگاه گلها هست ، از همینجا از مهتاب جون تشکر می کنمNew1، آرایشگاه گلها شلوغ هست ولی منظمه کار عروسها تو اولویت هست، من اگر به عقب برگردم بازم گلها رو انتخاب می کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط mobina.madani ، چکاوک
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام