• تقی زاده
  • باغ vp

آرایشگاه گلها

۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #31
RE: آرایشگاه گلها
من ساعت 1 رفتم اونجا همه عروسا حاضر بودن منتظر اقا دامادا بودن!
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #32

(۲۵-شهريور-۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ عصر)honey نوشته است:  رفتم عروساشونو ببینم. امروز 30 تا عروس داشت. جای سوزن انداختن نبود عروسها به زور کنار هم نشسته بودند. آرایشهاشون خوب بود به نظر من متنوع بود شنیون هاشون هم همینطور با این که تعدادشون زیاد بود با هم فرق داشتند. من همون جا از کاراشون خوشم اومد به اضافه این که مسئول رزروش خیلی خوش برخورد بود من خیلی سوال ازش پرسیدم ولی با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود با روی خوش جواب داد. آخرشم من قرارداد بستم اومدم بیرون. فکرش نمیکردم فقط با دیدن یه آرایشگاه انتخاب کنم. خدا کنه عجله نکرده باشم. شماره یکیشونم گرفتم که بعد عروسی بهش زنگ بزنم ببینم آرایشش مونده یا نه.

نگران نباش تعریف این آرایشگاه رو زیاد شنیدم. تازه ۳۰ تا عروس ازش دیدی دیگه چی از این بهتر؟ Big Grin

منم دادفر رفتم. اولین جایی بود که سر می زدم همون موقع هم رزرو کردم. پشیمون هم نیستم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #33
هانی جون با کی قرارداد بستی؟ چقدر شد؟

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #34
گلها هم یکی از شعبه های گل سرخه.
معلومه که جاهایی که کار عروس میکنن شلوغ پلوغه ! این که نمیشه یه نقطه ضعف.
من که تعریف زیادی شنیدم از گلها.یکی هم میگفت از ساعت 3 نصف شب رفته بود تا روز پاتختی آرایشش مونده بود عین چییییییییییی!دلش نمیومده پاک کنه!
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #35
بچه ها من رفتم گلها چند روز پیش. عقدم بود و خواستم برم محضر و اتلیه و اینا.روز پنج شنبه بود . اولاً که باورتون نمیشه چقدر شلوغ بود. عروس هاش خیلی زیاد بود. مراجعین دیگه هم خیلـــــــــــــی زیاد بودن.
مسئولین هم به زور جواب ادم رو میدن.کلی باید تو صف صندوق و جاهای دیگه بمونی تا فقط سوالات رو جواب بدن. فقط باید بدونن عروسی که کارت رو راه بندازن در غیر این صورت خیلی تحویلت نمیگیرن. به من گفته بودن 8 صبح توی سالن باش که برای ساعت 1 امادت کنیم. من دیرتر رفتم و اینکه چقدر اذیتم کردن بماند. البته خوب تقصیر خودم بود دیر رفتم. گفتن 6 زودتر نمیشه. گفتم من میخوام عروس اینجا بشم عروسیم هم اینجا باشه. میخوام تا 3 هم اماده شم. گریمورم هم مهتاب باشه.مهتاب رو پیج کردن اومد گفت فقط در صورتی که عروسم باشی واسه عروسی تا ساعت 4 آمادت میکنم در غیر این صورت نه. گریه م داشت در میومد دیگه. رفتم خوب عروسهاش رو دیدم. حدود 10 تا عروس هنوز توی ارایشگاه بود و بقیه همه رفته بودن. من دو روز قبلش هم عروس هاش رو دیده بودم عروس ها همه خوب بودن. حتی یه عروس بدقیافه و با ارایش بد هم نداشت. فقط پوستها رو نسبتاً برنز میکنن. مثلاً یه عروس دیدم که رژ گونه قهوه ای تیره مایل به زرشکی براش زده بودن اصلاً خوب نبود رنگش. زغالیش کرده بودن. اما شینیون ها خوب و متفاوت بود. پوست عروس رو هم خیلی خوب در میارن کلاً. یعنی صاف میکنن.
خلاصه عروس هاش رو دیدم و تصمیمم رو گرفتم. فقط چون از یکی از بچه های اینجا شنیده بودم کار مهتاب خوبه منم تصمیم گرفتم با مهتاب بگیرم.

اول موهام رو درست کردن، من خواستم موهام رو مدل نیمه جمع فر درست کنن. تو البومشون هم بهشون نشون دادم که چی میخوام. شینیون کارم شیوا بود. اما میگفت که موهات کوتاهه و نمیشه فرش کرد. من موهام خیلی هم کوتاه نیست از شونم پائین تر میادش. برای کسائی که مدل فر میخوان و شینیون کارها حوصله ندارن موهاشون رو درست کنن با یه مدل تنبلی فر میکنن. موها رو خیس میکنن و ژل میزنن و با سشوار خشک میکنن .خیلی نامرتب و شلخته میشه من که اصلاً خوشم نیومد . واسه همین اصرار کردم که این مدلی نمیخوام. بهم گفتن 30 تومن فیش بگیر از صندوق برای موهای اضافه . بعدش شاگردش موهام رو با بابلیس فر کرد. اما باورتون نمیشه کجا! انقدر که جا نبود و همه همدیگه رو هل میدادن من رو توی یه حیاط خلوت بردن روی یه 4 پایه پلاستیکی نشستم کمرم درد گرفته بود کلی هم طول برد تا موهام رو فر کرد با بابلیس. داشتم دیوونه میشدم توی شلوغی. خلاصه بعدش موهام رو از کنارها جمع کردن و برام موهای آماده همرنگ موهام که فر شده بودن رو اضافه کردن. خیلی خوشکل شد.

بعدش رفتم سراغ مهتاب و گفتم مهتاب جون نوبت من نشد؟ که مهتاب دعوام کرد و گفت وایسا تا صدات کنم هاها
خلاصه نوبت ارایشم شد. اول شاگردش بعضی از جاهای ابروم رو تیغ زد. یکم از زیر ابرو و یکم هم دنبالش. اما وقتی که شستمشون هم خیلی قشنگ بودن. با تیغ ابروهام رو زشت نکرده بودن. بعد گفت چشمهات رو ببند . کلی دور و بر چشمهام پودر و سایه زیرسازی و اینا زد. منم هر دقیقه به شاگرد مهتاب میگفتم خود مهتاب ارایشم نمیکنه؟ گفت من زیرسازی رو انجام میدم نگران نباش مهتاب به من اطمینان داره.
بعد شاگردش ازم پرسید پوستت رو چه رنگی دوست داری منم گفتم بژ روشن. اما خوب یکم برنز بودم دیگه پدر شوهر و مادر شوهرم و مامانم و خلاصه سن بالاهای فامیل میگفتن سیاه شده بودی هاها
شاگردش برام یه کرم زد که تا اومد فیکس کنه مهتاب گفت نه نه فیکس نکن و دوباره کلی خودش برام کرم زد. پوستم رو خیلی دوست داشتم.دیگه بقیش رو خود مهتاب برام ارایش کرد. ارایشم رو دوست داشتم ابروهام رو خوب درست کرد... چشمهامم خیلی کار کرد و سایه های عالی زد. فقط رژ لبم یکم مصنوعی بود چون من لب بالائیم یکم نازکتره اما مهتاب خیلی بالاتره خط لب بالائی واسم خط کشید. توی عکسا خیلی خوشکل شده بود لب هام. اما خوب توب اینه نگاه میکردم یا از نزدیک خطش تابلو بود که بالای لبمه.

موندگاری ارایشم عالی بود تا اخر شب تکون نخورد. اصلا تکون نخورد. دختردائیم بهم میگفت که خیلی خوشکل شدی. خیلی ارایشت فیکس مونده. اخر شب تو دستشویی رستوران
خودم شوک بودم که چطور هیچی پاک نشده. اما رژم پلک شدنی بود خودم مواظب بودم که پاک نشه.

قیمت هم 15 تومن واسه شینیونم گرفتن 30 تومن برای موهای اضافه شده و هم 50 تومن هم برای ارایش ویژه. مهتاب هم بهم رسید چون بعداً میخواستم عروس خودش بشم.

شلوغی هاش که بماند. حتی عروسها لباسهاشون زیر پای مردم گیر میکرد! اما خوب به عروسها میرسیدن و خوب بود درکل.
من که دوست داشتم کارشون رو. اما بدیش این بود که جای نشستن به زور گیر می اومد. حتی خواستم البوم عکس مدلهای شینیون رو ببینم نمیشد..... چون جا نبود و هر دفعه یکی بهم برخورد میکرد و تنه میزد. اما خوب اگه طاقت این شلوغی ها رو داشته باشین و تحمل کنید این چیزا رو درکل ارایشگاه خوبیه.
کار ابرو رنگشم عالیه. من کسائی که از سالن مو و ابرو بیرون میومدن دیدم خیلی خوب بودن و همه راضی بودن.

شاگرد شینیون کار به من گفت واسه عروسیت تور خودت بخر. اکثراً هم تور 3 طبقه میزدن واسه دخترا. اما تاج گفت خودمون زیاد داریم و خودمون برات میزنیم. قیمت هم انگار زیاد شده از 390 شده 430.

این بود تجربه من از گلها. بازم سوالی داشتین بگین. چون خیلی دلم میخواست یکی واسم کامل توضیح میداد قبلاً همه تجربیاتم رو در اختیارتون گذاشتم. بازم سوالی داشتید بگین.

اهان نمیدونم گفتم یا نه اما من عروسیم رو اونجا رزرو کردم 50 تومن بیعانه دادم.

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خانم ، tarane86 ، هاله ، andromeda ، sahp6159 ، Nazy ، آ.ر.ا.م ، sheidam ، setareyesoheili
۲۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #36
(۲۵-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ عصر)هستی جون نوشته است:  هانی جون با کی قرارداد بستی؟ چقدر شد؟

من با مهتاب قرارداد بستم. شد470 تومان با همه کارا یعنی ناخن و اپیلاسیون
نقل قول
 سپاس شده توسط هستی جون
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #37
کاملیا جون به نظرت میشه آدم واسه عروسیش بره با همین آرایشی که شما داشتی و با همین قیمت و نگه که عروسه و بعد بره لباس و تورشو خونه بپوشه؟؟

به نظرت خوب میشه یا بد؟
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ صبح توسط عروس خانم.)
ارسال: #38
گلها هم خوبه ، امامن کلا جاهای شلوغ دوست ندارم اذیت میشم Sad
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ عصر توسط samiraa.)
ارسال: #39
سلام بچه ها من عروس مهتاب بودم 4 شنبه عروسیم بود
هر کی دید کلی ازم تعریف کرد از 8:30 تا 12 زیر دست مهتاب بودم از رنگ و ابرو و بقیه چیزها هم واقعا راضی بودم بعدشو شینیونم سارا درست کرد کارش از همه بهتره.موهام فرحی درست کرد با فرق کج و تاج خودمم استفاده کرد
مهتاب کلی ازم خوشش اومد و حسابی برام وقت گذاشت.چون پوست بدنم خیلی شفاف و سفیده پوست صورتم تیره نکرد به بدنم فقط شاین زد.
خدایی برای عروساشون وقت میذارن خواهرامم مهتاب درست کرد همه میگفتن هر 3تاتون عالی شدید
همسرم خیلی خوشش اومده بود میگفت حسابی باکلاس و شیکه

Heart
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #40
ببین من شینیون عروس ها رو دیدم ، همه پشتشون خالی بود . یعنی یه مدلی شینیون میکردن که پشت مو رو خالی نگه دارن که وقتی تور رو میزنن برای عروس دیگه از پشت سر گنده نشه.
مثلاً من موهام نیمه جمع فر کردن پشت سرم هم موهام بود. اما یه عروس بود اون رو موهاش رو براش فرق کرده بودن از پشت و فر کرده بودن . دو طرفش انداخته بودن که اون شینیون مو با تور تکمیل میشد.

راهش اینه که یه شینیون بسته انتخاب کنی و بگی موهات رو قشنگ بالای سرت جمع کنه ، که پائینش جای تور داشته باشه که خودت بتونی بزنی. اگه اینکار رو بکنی موهای اضافه هم بخواد برات بزنه همون حدود 90 - 100 تومن میشه. آرایش هم باید بگی ارایش ویژه میخوام. کار سمیه و مهتاب خیلی خوبه.

در کل من خودم بودم اینکار رو نمیکردم چون واقعاً اون حدی که به عروس میرسن (شینیون کارها) به بقیه نمیرسن.
اما ارایش ویژه دقیقاً اندازه عروس ارایشت میکنن. ارایششونم نه اینکه در حد خلیجی غلیظ باشه اما لایت هم نیست . خیلی قشنگه

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام