• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آرایشگاه چهره پرداز

۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آرایشگاه چهره پرداز
سلام به همه دوستان گلم.

همسر من واسه عروسیمون رفت این آرایشگاه. ما بهش گفتیم چقدر در میاد. گفت از 90 تومن شروع میشه تا 300 تومن که گریم کامل داره.
ما هم دیگه نرفتیم. اما 2 روز قبل از عروسی رفتیم پیشش و بهش گفتیم که م خوایم بیایم پیشت و فقط کوتاهی مو و آرایش مو واسه روز عروسی می خوایم. گفت 50 تومن. هیچ گریمی هم نخواستیم. بعد واسه ماسک و اینها پرسیدیم گفت ماساژ و ماسک جلبک کلا 30 تومن.
همسرم که رفته بود خیلی راضی بود. تمام جوشهای روی بینیشو فشار داده بودن. 20 دقیقه روی صندلی ماساژ نشسته بود. نیم ساعت هم روز کوتاهی موهاش کار کرده بود.
ژورنال واسه مو هم داشت و ما یه مدل رو انتخاب کردیم. مشاوره هم داد.
کلا کارش خیلی خوب بود و قیمتش هم مناسب بود.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط el8765 ، marziye1987 ، z_ind84 ، آبشار ، fatima7224 ، پيرايش چهره پرداز ، nasibe_603
۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #2
RE: آرایشگاه چهره پرداز
من و شوهرم به پیشنهاد moonlight آرایشگاه چهره پرداز رو انتخاب کردیم، از ما ۱۵۰ تومان گرفت که ۴ جلسه قبل از عروسی برای همسرم ماسک گذاشت و حسابی بش خوش گذشت، برای روز عروسی هم صورتش رو گریم کرد هم موهاش رو خیلی خوب درست کرد چون موهای همسرم کم بود و با توپیک و ... موهاش رو حسابی پر پشت کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط p.amorous ، fatima7224 ، Moonlight ، nasibe_603
۱۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #3
وااااای, بچه ها همسر من رفت آرایشگاه چهره پرداز تو اشرفی اصفهانی, عااااااااااااالییییییییی شده بود... آرایشگرش اقای جعفر جوادی گریمور سینماست, واقعا هم کارش عالی بود هم قیمتش, همسرم سه جلسه قبل از عروسی رفت واسه پاک سازی پوست و واقعا هم نتیجه داد, یه گریم فوق العاده عالی هم کرد, انقدر کارش خوب بود همسرم میخواد دیگه همیشه بره پیش اون. ما همین 11 آبان عروسیمون بود, پیشنهاد میکنم یه بار آقایون امتحان کنن. البته باید زنگ بزنید وقت بگیرید قبلش...

هیچ گاه برای آغاز دیر نیست... همین بس که به خود بگویم این بار کار ناتمام را پایان میدهم.... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Moonlight ، fatima7224 ، پيرايش چهره پرداز ، nasibe_603
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #4
بله همسر منم کلی کیف کرده بود و می گفت کارشون و برخوردشون عالی بوده
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #5
قیمتاش چجوریه دوستان

يا الله ،يا كريم ،يا أول،يا آخر،يا مجيب،يا فارج الهمّ،ويا كاشف الغمّ، فرّج همي ويسّر أمري وارحم ضعفي وقلة حيلتي وارزقني من حيث لا أحتسب يا ربّ العالمين
Big Grin
دوستای گلم شلوار مردونه ترک گذاشتم برای فروش
حراجی/حراج لباسای غیر مجلسی /ص 88/ارسال 879
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #6
من تالارو آتلیه‌مون نزدیک اینجاست فکر کنم (تالار الماس الوند و آتلیه ژاو). بعد میخوام ببینم اونقدر خوب هست و تفاوت داره با آرایشگاههای سمت شرق؟
هنوز واسه خودم هم آرایشگاه انتخاب نکردم. به نظر شما بهتره آرایشگاه عروس و داماد و همینطور گلفروشی نزدیک تالار باشه بهتره یا نزدیک خونه‌هامون(که شرق میشه)؟ از نظر کیفیت کار و قیمت هم بگین لطفا.

Je t'aime comme un homme que je ne suis pas

15/March/2013
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima7224
۲۷-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #7
هایدی جان همسر من هم اینجا میره آرایشگاه .گلفروشی هم که گل باختر پونک رو انتخاب کردیم تا نزدیک باشه .نحوه برخوردشون که خیلی خوب بوده گویا .ببین اینکه آرایشگاه نزدیک گلفروشی و آتلیه باشه به نظر من خیلی بهتره .خصوصا برای داماد.ما هر دو تالارمون الماس هست و آتلیه هم ژاو(مبارک باشه دوستم که قرارداد بستی) .یعنی غربیم.خونه ما هم شرق هست و همسری اینا غرب . اما همه چیز رو برای جلوگیری از اتلاف وقت نزدیک هم انتخاب کردیم تا به موقع برسیم به کارامون .من سر نامزدیم خیلی تو ترافیک موندم چون گل فروشی و آرایشگاه داماد غرب بود و آرایشگاه من و تالار شرق و آتلیه غرب .تو هم که عروسیت نزدیک عیده گلی .خیلی این موارد ترافیکی رو مد نظر قرار بده .

من با تو خوشبختم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط هایدی ، fatima7224 ، Narsis65
۲۷-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #8
پری جون قیمت دامادش چنده؟

يا الله ،يا كريم ،يا أول،يا آخر،يا مجيب،يا فارج الهمّ،ويا كاشف الغمّ، فرّج همي ويسّر أمري وارحم ضعفي وقلة حيلتي وارزقني من حيث لا أحتسب يا ربّ العالمين
Big Grin
دوستای گلم شلوار مردونه ترک گذاشتم برای فروش
حراجی/حراج لباسای غیر مجلسی /ص 88/ارسال 879
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ عصر توسط pari pariaaaa.)
ارسال: #9
عزیزم به همسر من ١٧٠ قیمت داده .اما خوب چندین جلسه پاکسازی پوست و کوتاهی و روز مادلینگ هم هست رو پکیجش.شنیدم کارش خیلی خوبه .همسرم هم خوشش اومده بود از آرایشگرش.گفته واقعا به اندازه ای که ازت میگیرم برات کار می کنم .الله اعلم .بعد عروسی میام از فیدبک کارش تعریف می کنم برات.

تو تاپیک می خوندم به بچه ها کمتر هم قیمت داده .به نظرم حضوری برید خودتون باهاش حرف بزنید.من همسرم دیگه همه چی تموم می خواست باشه آرایشگاهشSmile

من با تو خوشبختم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط shima.mahdi ، fatima7224 ، Moonlight
۲۹-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #10
من دیروز موفق شدم آقای همسر رو ببرم این آرایشگاه چهره پردار. اولین جایی بود که واسه آرایشگاه داماد رفتیم. خودم هم رفتم توی آرایشگاه و مدلهای ژورنالشون رو دیدم. آقای جعفری خیلی خوب راهنمایی میکنند. کاملا نکاتی که در مورد آناتومی صورت آقای همسر میگفتند و اینکه چه مدلی باعث میشه چطوری بشه درست بود. اتفاقا سرشان خیلی شلوغ بود اما با کمال آرامش به ما توضیح دادند. در مورد قیمت حتی به ما گفتند خودتان قیمت بدید که ما اصرار کردیم خودشان با توجه به نوعروسی بودن ما قیمت رو بگویند. اینجا میرین حتما بگویید از سایت نوعروس اومدید. خیلی تاثیر داره! ولی هر قیمتی که بگویند کامل توضیح میدهند شامل چه خدماتی میشه و بسته به شرایط داماد (سن، پوست، مو و حتی جیب داماد!) قیمت رو تغییر میدهند.
چون آقای همسر اصلا اهل آرایشگاه رفتن نیست من به آقای جعفری سفارش کردم وقتی ما اومدیم دیگه راضیش کنند که جای دیگه نریم. من چند تا کوتاهی زنده هم دیدم. از طرز قیچی دست گرفتن اصلا معلومه که کارشون حرفه ایه.
به ما چند نوبت قبل مراسم هم گفتند برود داماد. حالا هر بار رفت من میام براتون تعریف میکنم. خیلی تشکر میکنم از دوستای گلم که اینجا رو به ما معرفی کردند.

Je t'aime comme un homme que je ne suis pas

15/March/2013
نقل قول
 سپاس شده توسط fatima7224 ، Moonlight ، Narsis65
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام