• سالن زیبایی 27
  • چم

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهرانپارس ،اتوبان باقری،ابتدای امیری طائمه یا گلبرگ شرقی، خ ملکی،بالای فست فود ژیکاسه،پلاک ٤٦ واحد١
شروع پکیج: ۱ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش ویژهمشپاک سازی پوستلاکآرایش عروس

آرایشگاه هور

۲۷-دي-۱۳۹۸, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #1281
RE: آرایشگاه هور
(۲۰-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ عصر)'alisaaa' نوشته است:  زهره جون ناخوناتو دیدم منم هوس کردم برم ناخونامو اینجا درست کنم چقدر دوست داشتم کارشونو , این مدلم خودم دوست داشتم که برام بزنن

خیلی عالی شده مبارکت باشه عزیزم تصویر: /images/smilies/new/lub.png خیلی به دستات اومده 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۸, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #1282
(۲۷-دي-۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ عصر)'green sea' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ عصر)'alisaaa' نوشته است:  زهره جون ناخوناتو دیدم منم هوس کردم برم ناخونامو اینجا درست کنم چقدر دوست داشتم کارشونو , این مدلم خودم دوست داشتم که برام بزنن
مبارکه شما هزینه چقد دادی ؟کاشت و لاک ژل اتجام دادی؟

سلامت باشی عزیزم 150ت کاشتم شد و 50هم لاک ژلم 

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
آتلیه : زئوس
آرایشگاه : ستاره محبی
تالار : الماس (عااالی)
آرایشگاه مردونه : دیپلمات
نقل قول
 سپاس شده توسط پاییز۹۶۴۰
۲-بهمن-۱۳۹۸, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #1283
(۱-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ صبح)'alisaaa' نوشته است:  
(۲۷-دي-۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ عصر)'green sea' نوشته است:  
(۲۰-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ عصر)'alisaaa' نوشته است:  'alisaaa' pid='7661433' dateline='1578669867'

سلامت باشی عزیزم 150ت کاشتم شد و 50هم لاک ژلم 

چقدر خوب گرفتن قیمتشون خیلی خوبه برای کاشت من آخرین باری که برداشته بودم و دوباره کاشتم خیلی بیشتر از این هزینه کردم 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۸, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #1284
بچه ها من اومدم تشکر کنم از فرحناز جون و عاطفه جون برای موهای قشنگم و ناخن های خوشگلم موهام با اینکه کلی دکلره زده بودم و داغون بود و میخواستم بازم ریشه گیری کنن برام زحمت کشیدن و ریشه گیری کردن دکلره های منو با پلکس که فوق العاده عالی شده و موهام سالم سالمه 
ناخونامم خیلی خوشگل شدن حالا احتمال داره فردا برم مژه هم بزارم چون وقت نداشتن نشد همه کارمو با هم  انجام بدم تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خدایـــــــــــــا من فقط ازت خوشبختی میخوام
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #1285
(۶-بهمن-۱۳۹۸ ۰۵:۵۰ عصر)'fereshte3vahidi' نوشته است:  بچه ها من اومدم تشکر کنم از فرحناز جون و عاطفه جون برای موهای قشنگم و ناخن های خوشگلم موهام با اینکه کلی دکلره زده بودم و داغون بود و میخواستم بازم ریشه گیری کنن برام زحمت کشیدن و ریشه گیری کردن دکلره های منو با پلکس که فوق العاده عالی شده و موهام سالم سالمه 
ناخونامم خیلی خوشگل شدن حالا احتمال داره فردا برم مژه هم بزارم چون وقت نداشتن نشد همه کارمو با هم  انجام بدم تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

فرشته جون رفتی برای کاشت مژه؟؟ چه مدلی زدی ؟؟ 
منم دوست دارم بزنم اما یکم ترمیم رفتنش برام سخته وقت نمیکنم همش وقت بزارم و ناخن و مژه برم , راستی لیفت ابرو هم انجام میدن؟؟ گذاشتم ابروهام بلند شده و پر که لیفت کنمتصویر: images/smilies/cool.gif

نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #1286
(۱۱-بهمن-۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ عصر)'aftabgardoon' نوشته است:  
(۶-بهمن-۱۳۹۸ ۰۵:۵۰ عصر)'fereshte3vahidi' نوشته است:  بچه ها من اومدم تشکر کنم از فرحناز جون و عاطفه جون برای موهای قشنگم و ناخن های خوشگلم موهام با اینکه کلی دکلره زده بودم و داغون بود و میخواستم بازم ریشه گیری کنن برام زحمت کشیدن و ریشه گیری کردن دکلره های منو با پلکس که فوق العاده عالی شده و موهام سالم سالمه 

فرشته جون رفتی برای کاشت مژه؟؟ چه مدلی زدی ؟؟ 
منم دوست دارم بزنم اما یکم ترمیم رفتنش برام سخته وقت نمیکنم همش وقت بزارم و ناخن و مژه برم , راستی لیفت ابرو هم انجام میدن؟؟ گذاشتم ابروهام بلند شده و پر که لیفت کنمتصویر: images/smilies/cool.gif

عزیزم خب نوتای ناخن و مژه رو میتونی با هم توی یه روز بگیری که سختت نشه ؛ معمولا کسی که کاشت انجام میده لیفت و لمینیت هم انجام میده ابرو هم باید بری باز بزنیاا یعنی اونم همین شرایطو داره باید وقت بزاری براش 
اما میارزه به نظرم من مزه که میزارماا تا مدت ها نگرانی برای بیرون رفتن و مهمونی و اماده شدن و سرکار رفتنو ندارم 

نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۸, ۱۱:۰۰ عصر
ارسال: #1287
بچه ها کسی قیمت فرمالیته داره؟؟ 
و اینکه چه خدماتی برای فرمالیته میدن؟؟؟ 

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #1288
(۱۵-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ عصر)'alisaaa' نوشته است:  بچه ها کسی قیمت فرمالیته داره؟؟ 

الیسا جان مگه شما عروس نشدی ؟؟؟ معمولا یک تا یک و نیم میشه بعضی جاها البته کمتر هم هست میتونی میکاپ وی آی پی هم بگیری شاید کمتر بشه هزینت  

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #1289
(۲۱-بهمن-۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ عصر)'Zohrech' نوشته است:  
(۱۵-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ عصر)'alisaaa' نوشته است:  بچه ها کسی قیمت فرمالیته داره؟؟ 

الیسا جان مگه شما عروس نشدی ؟؟؟ معمولا یک تا یک و نیم میشه بعضی جاها البته کمتر هم هست میتونی میکاپ وی آی پی هم بگیری شاید کمتر بشه هزینت  

نه عزیزم من عقدم عروسی نکردم 
حالا شاید بخوایم بریم از ایران ، گفتم یه فرمالیته بگیرم و عکس بگیرم و برم شایدم بمونم و عروسی بگیریم 
من میکاپ ژیلا رو خیلی دوست دارم تا حالا چند تا بازدید عروس هاشونو رفتم دوست داشتم میکاپم کردم خیلی ددوست داشتم کارشونو 

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۹, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #1290
برای زیبایی ابرو هاتون پیشنهاد من میکروبلیدینگ ابرو هست. با این روش ابروهای زیبایی خواهید داشت که ماندگاری زیادی هم داره
برای انواع خدمات ابرو اعم از فیبروز ابرو،میکروبلیدینگ ابرو،میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو پیشنهاد من مرکز تهران تاتو هست. کارشون عالیه.
شماره تماسشون: 09903787990

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام