• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهرانپارس ،اتوبان باقری،ابتدای امیری طائمه یا گلبرگ شرقی، خ ملکی،بالای فست فود ژیکاسه،پلاک ٤٦ واحد١
شروع پکیج: ۱ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش ویژهمشپاک سازی پوستلاکآرایش عروس

آرایشگاه هور

۳۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #1261
RE: آرایشگاه هور
سلام بچه ها امروز  30 فروردین منتظرتون هستیم در جشن افتتاحیه سالن هور 
ساعت 2الی 5 تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #1262
RE: آرایشگاه هور +بازدید عروس 30 فروردین ماه +
بچه ها من برای رنگساژ و میکاپ شینیون رفتم هور
چی بگم از تعریفهایی که کردن ازم
خیلی عالی بود راضی بودم فوق العاده
[تصویر: آرایشگاه هور ]

میکاپم با پونه بود ... اخلاقش عالی بود به حرفمم خیلی گوش کرد
[تصویر: آرایشگاه هور ]

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #1263
من به مناسبت سالگرد افتتاحیه رفتم سالن دیدم
سالن خوب دارن و نسبت به گل سرخ و گیوا و گلها کیفیت کاراشون خوب بود من میکاپ با خانم ژیلا مقدسی برداشتم حالا فردا میخوام برم یه سری کارها انجام بدم ولی شینیون نمیدونم کی بردارم
میتونید من راهنمایی کنید کی بهتر از بقیه ؟؟؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #1264
سلام بچه ها من نوبت بالیاژ گرفتم پیش فرحناز جون ، حتما عکس موهامو میام براتون میزارم 
فرحناز جون عالین فامیلای شوهرم دختر خاله هاش اومده بودن پیش فرحناز موهاشونو رنگ کردکرده بودن عالی بود خیلی دوست داشتم 

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #1265
RE: آرایشگاه هور +بازدید عروس ++ 10 و 12 و13 اردیبهشت
تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

10 و  12 و 13 اردیبهشت 

میکاپ آرتیست :

ژیلا مقدسی 

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ عصر توسط dayan.)
ارسال: #1266
RE: آرایشگاه هور +بازدید عروس ++ 10 و 12 و13 اردیبهشت
تصویر: ./uploads/201905/post_82188_1557139399_4a5feb97ee534afbd402946bc25e8903.attach

تصویر: ./uploads/201905/post_82188_1557139099_123a9da255ead3b2f9257a2c2f246962.attach

سلام بچه ها اومدم از تجربه خوبم با سالن هور بهتون بگم 
من هفته پیش با فرحناز نوبت بالیاژ داشتم یکم دیر رسیدم ولی فرحناز جون خیلی مهربون و خوش برخورد بودن و اصلا به من خورده نگرفتن که چرا دیر کردی تازه من پرو پرو گفتم میشه سعی کنید زود انجام بشه که به کارم برسم و ایشون گفتن که تمام سعی خودشونو میکنن 
خیلی خوشم میاد از اخلاقشون وقتی ادم زیر دستشونه احساس ارامش داره و تینقدر دوستانه باهات رفتار میکنن که حس میکنی خیلی ساله که همدیگه رو میشناسید و خیلی خانم محترمی هستن 
این سالن حس خوبی رو به من میده و من اصلا متوجه گذر زمان نمیشدم و استرسی نداشتم  
در مدت زمانی هم که من زیر دستشون بودم کلی با هم گپ زدیم و از تجربیاتشون در زمینه های مختلف استفاده کردم 
اون روز عروس هم داشتن که ژیلا جون یه میکاپ لایت و خیلی شیکی براشون انجام داده بودن و شینیون تمیزی هم داشتن و از لبخندی که روی لبای عروس بود معلوم بود که داره با رضایت کامل از سالن میره بیرون 

خب بچه ها میدونم که یکم دیر اومدم ولی خب خیلی درگیر بودم و کار داشتم اما گفتم دیگه امروز بیام براتون عکس موهامو بزارم که عالی شده و خیلی از کارشون راضی بودم و هر کسی دیده پسندیده 

ببینید چی بوده چی شده ؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرایین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام