• تخت جمشید
  • گل سنتر

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهرانپارس ،اتوبان باقری،ابتدای امیری طائمه یا گلبرگ شرقی، خ ملکی،بالای فست فود ژیکاسه،پلاک ٤٦ واحد١
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش ویژهمشپاک سازی پوستلاکآرایش عروس

آرایشگاه هور

۲۳-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #1111
RE: آرایشگاه هور
 اقا اومدم کلییی تعریف و تمجیدو تشکر کنم تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
وای خخییییییلی دوس دارم کارتو عطیه جون محشری به خدا واقعاااااا این همه سالن میبینم کاراشون رو این همه شینیون کار یه طرف تو هم یه طرف خیلی خوبه هم سلیقت عالیه و هم کارت خسته نباشی واقعا

نقل قول
 سپاس شده توسط ژیلا مقدسی مدیریت سالن هور
۲۴-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #1112
تصویر: ./uploads/201807/post_97054_1531655482_84eac8ec8e0086c0e82441f543349f66.attach

بازدید عروس در تاریخ های 27 و 28 و 29 تیر ماه لطفا با شماره های سالن برای هماهنگی تماس بگیرد

فایل‌های ضمیمه
.jpg  9.jpg (اندازه: 216.98 KB / دانلودها: 1)
.png  2017-27-11-11-19-50.png (اندازه: 63.67 KB / دانلودها: 1)
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #1113
اره منم موافقم واقعا کار شینیون کارشون خیلی عالیه من توی اینستا کل کاراشونو همش میبینم
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #1114
سلامممممممممممم سلام هزینه لیفت و لمینت مژه سالنتون چقدره اصن انجام میدین ؟ و ایا اموزشش هم دارید ؟
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #1115
سلام بچه ها
امروز روز پرعروس سالن هور هست
تو اینستا دیدم
برای بازدید وقت خوبیه

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #1116
سلام من امروز رفتم سالن هورابروهامو تمیز کردم
واییی ماشالا چقدر عروس بود تو سالن 3 تا عروس  به سبک های متفاوت داشتن درستشون میکردن من گه خیلی دوس داشتم میکاپ 2 تا از عروس هارو خیلی ناز شده بودن اخییییی کلی ذوق کردم  براشون تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
دیروز, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #1117
سلام من زن داداشم پارسال عروستون بود
باید بگم که خیلی خوب شده بود دستون درد نکنه
خیلی خوب که هر روز پیشرفت میکنید و شب عروسی  عروس هاتون رو براشون به بهترین شکل زیبا میکنید
هنوز که هنوز توی بحث ارایشگاه که میشه بحث شما پیش میاد ونازنین جون همش میگه وای که چقدر من استرس داشتم و این ژیلا جون بهم ارامش داد اون روزتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gifامید وارم همیشه سالن هور به همین قوت و کیفیت خوبش باقی بمونه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام