• تشریفات آدم و حوا
  • سعید عرب

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهران پارس ،فلکه اول، نبش گلبرگ شرقى، پلاک ٦،جنب گلفروشى ملودى، واحد ١
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش عروس

آرایشگاه هور

۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #841
RE: آرایشگاه هور
سلام 
​بچه ها من رفتیم چند باری بازدید خانوم مقدسی و هر بار سبکی متفاوت ازشون دیدم خیلی واقعا دوس داشتم  چون اصلا دوس ندارم برم جایی که همه عروس هاش یه شکل میشن
خودمم الان باهاشون قرارداد بستم وقرار برای مراسم نامزدیم برم  پیششون و اماده بشم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #842
(امروز ۰۵:۱۷ عصر)'ناااز خاتون' نوشته است:  سلام 
​بچه ها من رفتیم چند باری بازدید خانوم مقدسی و هر بار سبکی متفاوت ازشون دیدم خیلی واقعا دوس داشتم  چون اصلا دوس ندارم برم جایی که همه عروس هاش یه شکل میشن
خودمم الان باهاشون قرارداد بستم وقرار برای مراسم نامزدیم برم  پیششون و اماده بشم تصویر: /images/smilies/new/angel.png

عزیزم نگران نباشتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif کار ژیلا جون خیلی خوبه ایشالا که تو هم خیلی راضی بعدا بیا برامون از مراسمت تعریف کن

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #843
سلام روز های بازدید عروستون در چه روز هایی است؟
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ صبح توسط roshanak7367.)
ارسال: #844

(امروز ۱۰:۳۶ صبح)suli نوشته است:  سلام روز های بازدید عروستون در چه روز هایی است؟

دقیقا عروساشون متفاوت بودن
عزیزم هم تو اینستاگرامشون قبلش اعلام میکنن هم اگه باهاشون تماس بگیری شمارتو میگیرن و هروقت عروس داشته باشن واست اس ام اس میکنن
راستی بچه ها اونجوری نبودن که بگن آینه ممنوع...میگفتن ما میگیم چه سبکی بهتون میاد ولی در نهایت به نظر عروس احترام میذاریم...اما اگه بسپرن دست خود ما خوشگل ترشون میکنیم چون تجربمون بیشتره
بعد کار ابروشونو خیلی دوست داشتم همش طبیعیه...گفت اگه ابروهای خودتون خیلی کم باشه با هاشور پرش میکنن اگرم نه که فقط تاجشو هاشور میکنن و بقیش کادری...همه ی عروساشون ابروها عاااااااالی...مثل نقاشی نبود که انگار با ماژیک میکشن!
من کلا از بین سه تا آلبومی که دیدم...لایت و مدیوم و یه سری هم عروس واقعی تو دوربینشون بود که غلیظ بودن(میگفتن خودشون میخواستن غلیظ باشن)آرایش مدیوم رو پسندیدم...نه خیلی لایت و نه غلیظ
کلا میسپرم به خودشون فقط بهشون در مورد رنگ رژم میگم
بچه ها من الان باز مردد شدم که پکیج وی آی پیشونو بردارم!
اونایی که پاکسازی پوست داشتن میشه بگید خیلی تو آرایش تاثیر داره یا فرقی نمیکنه؟(چون من به پوست حساسم و همیشه از عروسایی که پوستشون صافه و آرایش خیلی خوب رو صورتشون خوابیده خیلی خوشم میاد...یعنی اولویت اولم پوسته!)
ولی نمیدونم اینا همونایین که پاکسازی انجام دادن؟؟؟یا بی پاکسازی هم میشه؟
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #845
(امروز ۱۰:۵۵ صبح)'roshanak7367' نوشته است:  
(امروز ۱۰:۳۶ صبح)'suli' نوشته است:  سلام روز های بازدید عروستون در چه روز هایی است؟

دقیقا عروساشون متفاوت بودن
عزیزم هم تو اینستاگرامشون قبلش اعلام میکنن هم اگه باهاشون تماس بگیری شمارتو میگیرن و هروقت عروس داشته باشن واست اس ام اس میکنن
راستی بچه ها اونجوری نبودن که بگن آینه ممنوع...میگفتن ما میگیم چه سبکی بهتون میاد ولی در نهایت به نظر عروس احترام میذاریم...اما اگه بسپرن دست خود ما خوشگل ترشون میکنیم چون تجربمون بیشتره
بعد کار ابروشونو خیلی دوست داشتم همش طبیعیه...گفت اگه ابروهای خودتون خیلی کم باشه با هاشور پرش میکنن اگرم نه که فقط تاجشو هاشور میکنن و بقیش کادری...همه ی عروساشون ابروها عاااااااالی...مثل نقاشی نبود که انگار با ماژیک میکشن!
من کلا از بین سه تا آلبومی که دیدم...لایت و مدیوم و یه سری هم عروس واقعی تو دوربینشون بود که غلیظ بودن(میگفتن خودشون میخواستن غلیظ باشن)آرایش مدیوم رو پسندیدم...نه خیلی لایت و نه غلیظ
کلا میسپرم به خودشون فقط بهشون در مورد رنگ رژم میگم
بچه ها من الان باز مردد شدم که پکیج وی آی پیشونو بردارم!
اونایی که پاکسازی پوست داشتن میشه بگید خیلی تو آرایش تاثیر داره یا فرقی نمیکنه؟(چون من به پوست حساسم و همیشه از عروسایی که پوستشون صافه و آرایش خیلی خوب رو صورتشون خوابیده خیلی خوشم میاد...یعنی اولویت اولم پوسته!)
ولی نمیدونم اینا همونایین که پاکسازی انجام دادن؟؟؟یا بی پاکسازی هم میشه؟

روشنک جان شما عروسید؟؟؟ 
به نظر من که حتما پاکسازی پوست بردارید , دختر عمه من صورتش جوش داشت با پاکسازی خیلی ارایش بهتر بود روی پوستش 

نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #846
اخرین بازدید عروس 29 شهریور ماه
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #847
سلام سلام
من امروز برای کاشت مژه پیششون رفتم که البته خانم مقدسی منو شرمنده کردن
بعد من همین جا باز هم ازشون عذرخواهی میکنم
همانا کاشت مژه خیلی خوبه طبیعی و گوگولی
باز هم سپاس

من عاشقم
عاشق تمام خوبی های تو...
عاشق مهربانی هایت
و صداقتی که داری
همیشه لبخند بزن
دنیا به رویم میخنددHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367
۲۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #848
بچه ها هزینه رنگ و ابروششون چقدرهه؟؟ متد های جدید رنگی بلدن کار کنن؟؟
نقل قول
دیروز, ۰۶:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۰۸ عصر توسط خاتووووون.)
ارسال: #849
سلام از ژیلاجون ممنونم بخاطر میکاپ خوبی که برای من انجام دادن و شینیون عالی موهام من برای عروسی دوست همسرم رفتم پیششون و خیلی خوب شده بودم به حدی که قرار نبود بریم اتلیه اما رفتیم یه عکس یادگاری گرفتیم که داشته باشیم واااااای کلی مرسی بازم هنرمندترینی که اخه عزیزدلم

(۲۸-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ صبح)'mahshiiiiiid' نوشته است:  بچه ها هزینه رنگ و ابروششون چقدرهه؟؟ متد های جدید رنگی بلدن کار کنن؟؟

بله عزیزم تمامی متد های رنگی جدید بلدن و کار رنگشونم عالیییی هست امانمی دونم هزینه رنگشون چقدره اما ابرو 15 هست تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد