• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهرانپارس ،اتوبان باقری،ابتدای امیری طائمه یا گلبرگ شرقی، خ ملکی،بالای فست فود ژیکاسه،پلاک ٤٦ واحد١
شروع پکیج: ۱ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش ویژهمشپاک سازی پوستلاکآرایش عروس

آرایشگاه هور

۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ عصر توسط جودى ابوت.)
ارسال: #31
RE: آرایشگاه هور
(۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ صبح)beloved نوشته است:  این آرایشگاه اینستا داره؟ کسایی که رفتن میتونن عکس چشمشونو بزارن؟ ممنون میشم

بله داره.پست اول اینستاشون هستWink

(۱۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۲۷ عصر)beloved نوشته است:  عزیزم مرسی که دوباره عکس گذاشتی آرایشت فوق العاده ناز و محو و تمیزه، پس قرارداد بستی؟ چه روزی هستی اگه اشکال نداره بیام ببینمتEmbarrased

خواهش میکنم عزیزم.فقط شرمنده زود بر میدارم .محدودیت دارم تو این زمینه ولى خواستم کمکى کرده باشم
من واسه تاریخ نامعین قرار داد بسته بودم چون روز شو بود تخفیف خوبى داشتن ولى فردا تاریخ نهاییم اگه خدا بخواد معلوم میشه!شهریوره3 (12)Big Grin
ممنووونم دوستم
امروز باهاشون تماس گرفتم گفتم میخوام 10اماده واقعى بشم چون اتلیم سمت غربه و دوباره تالار سمت شرق!و اینکه ساعت5هم عقد داریم گفتن اصصصلا اشکال نداره واسه خدمات دیگه که اصولش اینه که روز قبلش بیاى و اون روزم ساعت4بیا ما همه هستیم .تازه بعضیا ساعت3هم میرن!!Huh

من جودی ابوت هستم
با همون ویژگی های شنگولیش :-)
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط beloved
۱۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #32
مرسی عزیزم اینستاشونو فالو کردم بیصبرانه منتظرم کاراشونو ببینمHehe!
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #33
جودی جون اینجا مژه دونه ای ام میذارن؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #34
(۱۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ عصر)sahebeh نوشته است:  جودی جون اینجا مژه دونه ای ام میذارن؟

اره عزیزم دونه اى میذارن .میگفتن سه سایز داره از کوتاه به بلند که اینا رو به حالت طبیعى میذارن.

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #35
بچه ها اینجا ابرو رو هاشور میزنن یا با مداد یا سایه پر میکنن ؟؟اگه خودمون عکس یه مدلی رو ببریم قبول میکنن اونجوری درست کنن ؟

امید .... تنها گزینه ادامه....
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #36
(۱۹-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ عصر)samira.T نوشته است:  بچه ها اینجا ابرو رو هاشور میزنن یا با مداد یا سایه پر میکنن ؟؟اگه خودمون عکس یه مدلی رو ببریم قبول میکنن اونجوری درست کنن ؟

اگه ابروت به هاشور لازم داشته باشه فکر کنم بزنن
من خودم ابرو هاى پرى دارم هاشور لازم نداشتم،ولى خیللللى برام مهم بود که دونه دونه ى تار ابروهام معلوم باشه و طراحى واسم نکنن که یکى ببینه فکر کنه نقاشیم کردن!!تو عکسم خیلى مشخص نیس ولى کارشون طبیعیه.
اااره عکس ببرى همون جورى درست میکنن ولى مثلا من یه مدل ارایش بهشون نشون دادم و گفتم این جورى دوست دارم بعد بهم گفتن به مدل چشمت اینجورى نمیاد و .... بعضى چیزا رو ادم بسپاره دست خودشون بهتره.
ولى در کل خیلى انعطاف دارن

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط samira.T
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ عصر توسط sahebeh.)
ارسال: #37
بچه ها عروسی ninaz فرداست؟خداکنه همونی که دوسداره بشه
بیصبرانه منتظرتیم نیناز عزیزم (حسابی خوش بگذرون)
نقل قول
 سپاس شده توسط ninaz
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #38
اره ایشاالله اونى که بخواد بشه و خوشحال باشه.
روز خوبى رو ایشاالله داشته باشهBlush

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط ninaz
۲۰-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #39
میشه آدرس اینجا رو بزارین لطفا؟ برای آرایش غیر عروس میخوام

تالار : رویال پارس
آرایشگاه : گل آرا (میکاپ:سارینا و شینیون :ندا جون که ندا رو خیلی دوست داشتم)
آتلیه : ماریه
مزون سپیده
گل و ماشین: کاتلیا
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ عصر توسط جودى ابوت.)
ارسال: #40
(۲۰-اسفند-۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ صبح)سمانه 66 نوشته است:  میشه آدرس اینجا رو بزارین لطفا؟ برای آرایش غیر عروس میخوام

ارایشگاه هور /تهران پارس/بین فلکه اول تهران پارس و کیخسورى/خیابان گلبرگ/مجتمع گلستان /پلاک 30/طبقه3/واحد109

صفحه اول بود البتهBlush

بچه هاااا من امروووووز رفتم نینااااز رو دیدددددمAngelLubBlush
نااااز شده بوووود
خیللللى عااالى.
اابته من فقط میکاپ دیدم به شینیون نرسیدم .میکاپش تمییززز و رنگ ملوووس بععععد کرم چقدررر خوووب خوابیده بوود رو صورت ،عااالى بووود.
(لباستم خععلى ناااز بوود نیناز خانومى)
ناخنم با این که نصف و نیم کاره دیدم ولى خیللى شیک بودLub
عزیزم ایشاالله خوشبخت بشى
عرووس چقدر قشنگه ایشاالله مباارکش باااد
دس دس دس دسNew1

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط شهردخت ، ninaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام