• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه هور

(جزئیات)

تهرانپارس ،اتوبان باقری،ابتدای امیری طائمه یا گلبرگ شرقی، خ ملکی،بالای فست فود ژیکاسه،پلاک ٤٦ واحد١
شروع پکیج: ۱ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09121548209

گریم عروسآرایش ویژهمشپاک سازی پوستلاکآرایش عروس

آرایشگاه هور

۲۵-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #11
RE: آرایشگاه هور
منم شاید مدیوم انتخاب کنم اما محو
چون از آرایش خطی متنفرم
ممنون که اینجا رو معرفی کردی دوستم
من اگر برم قرارداد ببندم میام میگم
راستی اگر دوست داشتی به آتلیه ای که من رفتم هم سر بزن
شما مراسمتون کی هستش؟

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #12
(۲۵-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ عصر)ninaz نوشته است:  منم شاید مدیوم انتخاب کنم اما محو
چون از آرایش خطی متنفرم
شما مراسمتون کی هستش؟

عااره دقیقا محوLub
منم خطى خوشم نمیاد همممه چى طبیعى ملوس میشه
به نظر من تو شرق نسبت به ارایشگاه ها سبک تکى داره
خواهش میکنم دوستم ایشاالله که راضى باشى
حالا منم 6ام میرم واسه تست میام ریز به ریز میگم

چه اتلیه اى رفتى شما؟
ما هنوز مراسممون مشخص نیست!قراردادمونو این ور سال میبندیم ولىBlush

من جودی ابوت هستم
با همون ویژگی های شنگولیش :-)
Zizi.handmade
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #13
(۲۵-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ عصر)جودى ابوت نوشته است:  
(۲۵-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ عصر)ninaz نوشته است:  منم شاید مدیوم انتخاب کنم اما محو
چون از آرایش خطی متنفرم
شما مراسمتون کی هستش؟

عااره دقیقا محوLub
منم خطى خوشم نمیاد همممه چى طبیعى ملوس میشه
به نظر من تو شرق نسبت به ارایشگاه ها سبک تکى داره
خواهش میکنم دوستم ایشاالله که راضى باشى
حالا منم 6ام میرم واسه تست میام ریز به ریز میگم

چه اتلیه اى رفتى شما؟
ما هنوز مراسممون مشخص نیست!قراردادمونو این ور سال میبندیم ولىBlush

حتما بیا بگو
من ونو
با آرایشگاه با ماشین فکر نکنم پنج دقیقه هم بشه
کار خوبی میکنی الان قرارداد میبندی چون تا تقی به توقی میخوره قیمتا همه میره بالا

نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #14
جودی ابوت جون من با اینجا قرارداد بستم
شما پنجم رفتی برای میک آپ چجوری بود؟راضی بودی؟

نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #15
جودی ابوت جان منم منتظرم بیای تعریف کنی ببینیم چجوری بود کارشون
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ صبح توسط جودى ابوت.)
ارسال: #16
سلااااام دوستان.New1
شرمنده انقدر دیر اومدم!
خب بریم سر اصل مطلب.
6اسفند رفتم ارایشگاه. شب قبلش تماس گرفتن بابت هماهنگ کردن ساعت اماده شدنم .گفتن هر ساعتى بیاى کارت 3ساعت طول میکشه.
خب من ساعت10.45اونجا بودم.ارایشگاه خلوت و خوب بود اول رفتم براى براشینگ تا ژیلا جون بیاد.بعد از اینکه کار براشینگ تموم شد ژیلا جون اومد و رفتیم تو اتاق مخصوص.چند تا عکس بهشون نشون دادم که سبکى که میخواستم رو بهشون نشون بدم(محو ،لایت،ملوس،رنگهاى ملاااایم)
تو قسمت میکاپ هر کااارى که میخواستن انجام بدن باهام چک میکردن مثلا رنگ رژ ،رنگ سایه،رنگ کرم پودر و ...
نهایت کار رو خیلللى راضى بودم.خودم بودم ولى واقعا ملوس و شیک.ابروهام کااملا طبیعى و پهن و در عین حال محو بود .ارایش چشمم تمیز با سایه گوشتى رنگ(چون براى عروسى گلبهى ،پوست پیازى میخواستم قرار بود یه تنوعى باشه) چشمام خیلى طبیعى درشت شده بود مژه ها کاملا طبیعى و به فرم چشمام میومد.
گفتن چون ارایش vipهست مثه عروس گریم نمیکنن و فقط بینى رو گریم میکنن.بینیم رو برام باریک تر کردن خوب شده بود .
طراحى لبم خیلى خوب بود.رنگ رو خودشون پیشنهاد دادن چون من براى عروسى فقط رنگ در نظر داشتم براى همین سپردم به خودشون.کااملا طبیعى بود نه بزرگ شده بود نه کوچیک.
این از ارایشم که خیلى راضى بودم عکس هم دارم ولى چون با کیفیت دوربین جلو موبایله اصلا واضح نیست.

میرسیم سر شینیون. یه خانومى بودن که گفتن ابداع کننده روش ایرون هستن(این مدلایى که پایین سر شل بسته میشه....)من بهشون چند تا مدل نشون دادم که دوست داشتم اون مدلى برام درست کنن(یعنى از وسط سرم رو به بالا)ولى واسم رو به پایین درست کردن!البته کاااملا شینیون تمیزى بود ولى من اون مدلى دوست نداشتم و میدونستم به فرم صورتم نمیاد (هیچچچى هم وقت نداشتم بگم دوباره باز کنن و دوباره بپیچن )و این که میخواستم چند تا فینگولى از کنار موهام به شکل طبیعى بیاد بیرون که یادشون رفت.

نکته هایى که بهم گفتن:
گفتم موهام رو رنگ قهوه اى خیلى تیره بذارم بهتره چون موهام مشکیه و شینیون دیده نمیشه.
براى میکاپ بهم گفتن تا زمان عروسى کرم ابرسان صورت استفاده کنم چون پوستم رطوبتشو از دست داده و کرم رو دیر جذب میکنه
راست میگفتن تازه اخر شب ارایشم کااملا جذب شده بود.
براى موهامم گفتن یه هفته قبل از عروسى چهار سانت از پایین موهام بزنم که پرزاش بره و طبیعى تر باشه.

برام ناخن هم گذاشتن در عرض 5دیقه!!!چون خیلللى عجله داشتم
یه مدل ساده میخواستم ناخن گلبهى و دو تا انگشت حلقه و نشونم طرح گل رز داشت بازم عکس دارم ازش .
اتفاقا مدل ناخنم مدلى بود که عروسى که اون شب دعوت داشتیم همون مدلى بود!!
کااملا کار تمیزى بود با این که سرعتى واسم کار کردن و خیلى به دستم میمومد!بعضیا فکر کرده بودن ناخن هاى خودمه!!

از نکته اى که راضى نبودم و میخوام بهشون بگم:
کرمى که واسم زدن خوب بود ولى یکى دو ساعت بعد وقتى اومدم بیرون و تو ماشین بودم وقتى خودمو تو اینه دیدم ،متوجه شدم خط خندم خیللى ضایع شده یعنى سنم رفته بود بالا به خاطر اون دو تا خط!حالا نمیدونم طبیعى بوده یا نه!

و مدل موهام که میخوام واسه عروسى یه جور دیگه باشه.
و یه چیز دیگه البته بى انصافى هم نباشه من چون محجبه بودم و شال و چادر داشتم وقتى تو مراسم بودیم یکى از پیچهاى موهام باز شد البته خیللللى بهتر شدا چون خودم دوست داشتم دور صورتم فینگولى داشته باشه،باز شدن شینیونم ربطى به شل بودن شینیون نداشت به خاطر حجاب خودم بود وگرنه اخر شب با کلى بدبختى یه مشت گنده گیره و سنجاق و ...از موهام کشیدم بیرون

ساعت 3.30کارم تموم شد!!!!خیلللى بیشتر طول کشید.البته ابروهامم واسم درست کردن چون فاصلش بینش کم بود.

در کل من راضى بودم به استثناى مواردى که میخوام عوض شه.
خب هر سوالى بود در خدمتمBlush

نیناز جان خوب کارى کردى دست ژیلا جون قابل اعتماده.مطمئن باش.
و از همه مهمتر به حرفت گوش میکنن و نظر خودشونم میگن .مثلا من چند نمونه عکس نشون دادم که گفتن مثلا اگه اینکارو واست کنم به چهرت نمیاد به فلان دلیل...

این تستى که من داشتم خیلى به دردم خورده قششنگ فهمیدم چى میخوام و چه مدلى دوس دارم و بهم میاد از استرسم کم شد ولى هنوزم واسه اون تغییراتى که واسه موهام میخوام و رنگ ارایش و ....اینا یه کم نگرانى دارم.

واسه چه تاریخى قرارداد بستى؟میااام ببینمتTounge
البته اگه دوس داشته باشیا چون نمیخوام دلشوره بگیرى.
اخرش کودوم منو رو برداشتى؟

Sahebehجان اگه هنوز جایى قرارداد نبستى اینجا رو سر بزن.تو شرق تهران اینجا مثه سبکاى گل رز و سرخ و گلها نیست.و قیمتشم مناسبه .از محصولات مک و شنل و با کیفیت استفاده میکنن.
امیدوارم منم تا روز عروسیم از اینجا راضى باشم و تا اخرش نظرم همین باشه.Wink

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط شهردخت ، آسمونی
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #17
جودی ابوت جون خوش اومدی خوشحالم که راضی بودی
نظر بقیه راجب آرایشت چی بود؟عکساتو حتما بذار ببینیم
خیلی شجاعی جودی اولین کسی توی نوعروس هستی که کار این آرایشگاه رو تجربه کردهNew2
ایشالا برای عروسی ام خوشگل و راضی باشی خوشبخت شی عزیزمNew1
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ عصر توسط جودى ابوت.)
ارسال: #18
(۱۳-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ عصر)sahebeh نوشته است:  جودی ابوت جون خوش اومدی خوشحالم که راضی بودی
نظر بقیه راجب آرایشت چی بود؟عکساتو حتما بذار ببینیم
خیلی شجاعی جودی اولین کسی توی نوعروس هستی که کار این آرایشگاه رو تجربه کردهNew2
ایشالا برای عروسی ام خوشگل و راضی باشی خوشبخت شی عزیزمNew1

ممنون عزیزمBlush

شوهرم که راضى بود وقتى دید منو گفت همونى که میخواستى شدا!
مخصوصا تو ماشین که عینک افتابى زده بودم فقط ابروهام معلوم بود گفت ابروهات اونى شد که هى تو عکس نشون میدادى میگفتى اینجورى میخوام!Tounge

مادر شوهرمو خواهر شوهوم روزى که شو عروس بود اومده بودن ولى چون سلیقه هامون باهم فرق داره میگفتن غلیظ تر قشنگ تره،ولى من لایت یا نهایت مدیوم میخواستم.ولى نتیجه ى کار ارایشگاه، رضایت مادر شوهرمو خواهر شوهرمم جلب کرد.با این که ارایشم کم بود ولى نمیدونم چه جورى بود که گیرایى داشت.والا تو سالنم هى همه نگاه میکردن حالا خدا میدونه از خوبى بوده یا از بدىBig Grin

عکس کات شده از چشممو دارم هم باز هم بسته.عکس لبمم دارم.البته چون دوربین موبایلم بى کیفیته حق مطلب ادا نمیشه!ولى اگه فکر میکنى فایده داره بذارم عکسو.

ممنووونم دوستم.دعا کن راضى باشم واسه اون روزمNew2

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط الناز خانوم
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #19
اگه بزاری ممنون میشم

به هم رسیدیمBlush
تاریخ آشنایی 91/10/16
خواستگاری 94/2/25
بله برون 94/3/12
تاریخ عقدمون شد 94/3/13
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ عصر توسط جودى ابوت.)
ارسال: #20
باااش.پس الان میذارم بعد پاک میکنم خب؟Wink

این ارایش چشمم.
البته بازم بگم انقددرررم لایت نبود.تقریبا لایت جون دار بود.یعنى سایه دارم ولى کم رنگ!رنگ گوشتى و یه کووچووولو یاسى
New2با اجازه پاکش کردم

این لبم

New2
اینم پشت چشم وااقعا شرمندم به خاطر کیفیت افتضاح

به نظرت چه جورى شده؟Tongue

من جودی ابوت هستم
Zizi.handmade
نقل قول
 سپاس شده توسط sagheh ، asali
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام