• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه های مشهد

۱۷-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ صبح توسط zohre.m.)
ارسال: #31
RE: آرایشگاه های مشهد
آرایشگاه گلاره که گفتم مدیریتش خانم مراد پور هست کاراش قشنگه خودم یکی از گزینه هام همین گلاره هست توی نی نی سایت هم اینو ازش گذاشته به صحتش مطمئن نیستم ولی اون کارایی که من ازش دیدم توی همین سبکه
http://www.ninisite.com/discussion/threa...eNumber=16
شماره موبایل خانم مراد پور رو اگه کسی خواست بگه بهش بدم قیمتش هم 750 بوده از دوستم که عروس تابستونش بود پرسیدم
شماره آرایشگاه آندریا:مدیریت خانم مقدم 09155160353 -7612801
دوستای گلم یک آرایشگاه برای فر به من معرفی کنین لطفاااااااااا

فقط من...
فقط تو...
Heart
عروسی من و میثم پنجمین سالگرد عقدمون
 سپاس شده توسط elm ، BaNoO FaRiDeH ، ell
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #32
چند وقت پیشا ( اواسط ماه صفر) رفته بودم اطراف عدل خمینی که همینطوری الکی رفتم یک آرایشگاه که آموزشگاه هم بود ببینم قیمت عروس و چند میگه و نمونه داره آیا ؟ (همینطوری خیلی الکی میخواستم ببینم قیمتا تو مناطق مختلف عایا؟)

خلاصه طرف گفت عروس از 150 شروع میشه HuhUndecidedHuhExclamationExclamationExclamation

من که واقعا متعجب شدم که پک کامل عروس شاید بشه حدود 400 با کمتر هم دربیاد Exclamation

ولی نمونه کارشو ندیدم

آرایشگاه تل بود

M+E = یک دختر نازدونه

اولین ماه زمستون دنیا اومدم
دومین ماه زمستون عروس شدم
سومین ماه زمستون مامان شدم

دختر گلم یکساله شدهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
 سپاس شده توسط zohre.m
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ عصر توسط yasaman banoo.)
ارسال: #33
من کلا قصد نداشتم تو این تاپیک جدید پست بذارم ولی این بار چون مخاطب صحبت هستم به منظور دفاع از خودم می نویسم ولی دیگه پستی نمیذارم. مگر اینکه به کسی خصوصی نظرمو بگم.
ضمن اینکه بعد خوندن 7 صفحه فرقی بین این تاپیک با تاپیک سابق نمیبینم. دلیل حذف تاپیک هم برام قابل هضم نیست. چون من تاپیک آرایشگاه شهر های دیگه هم رفتم و اصولا تو هر شهری یه سری آرایشگاه ها طرف دار داره و خیلی ازش تعریف میشه و یه عده هم مخالفش هستن. حالا تاپیک مشهدی ها فقط حذف شده که من برام جای سواله واقعا.
به هر حال برام مهم نیست و فقط یه خواننده باقی خواهم ماند.
در مورد آندریا، حیف که پست هام پاک شده وگرنه دلیل نارضایتی من کاملا مستند و مستدل هست. ضمن اینکه اگه کسی راضی بوده خب لابد برای اون شخص خوب کار کردن. من دلایل نارضایتیمو مینویسم هر کی سلیقه اش با من هم خونه می پذیره هر کی هم نیست نمیپذیره هر دو هم قابل احترامه هردوهم فرقی به حال من نداره ...
1- من ازشون خواستم آرایش لایت کنن و گفتند" هرجور که شما بخواین همونجوری آرایشتون می کنیم. عکس های اینجا صرفا برای اینه که مردم مدل های مختلف رو ببینن. "آرایشم اصلا لایت نبود. خوب هم غلیظ بود. درصورتی که از روی یکی از عکسایی که به دیوار زده بودند مدل رو انتخاب کردم که به نسبت لایت تر از بقیه بود. یعنی یک بار قبلا یه بنده خدایی رو اون شکلی آرایش کرده بودند دیگه... حرف من اینه که به خاطر یه مشتری که یه وقت از دستشون نپره، چرا بی خودی میگن که لایت بلدیم؟؟؟آرایش لایت با کم آرایش کردن یا آرایش سرسری کردن متفاوته.کار هر کسی نیست.
2- ابروهای منو از وسط تیغ زد. درصورتی که قرار بود فقط ته ابرومو بزنه. بعدشم نتونست قسمت تیغ زده شده رو طوری دربیاره که معلوم نباشه . یعنی ابروهام دورنگ بود. خیلی هم تابلو. جالب ترش اینه که همونی هم که تیغ زده بود رو نکرده بود قرینه تیغ بزنه تابه تا بود! امپراطور رو تو ایکیو سان ببینید، ابروهام اون شکلی بود واقعا.
3- من آرایش ویژه خواستم که شامل میک آپ و شینیون میشه. ولی برای من فقط براشینگ کرد و بقیه پولمو پس نداد. گفت زحمت براشینگ از شینیون بیشتره.موهام مصری بود و کلا کم پشته. منم بار اولم نیست که آرایشگاه رفتم. همه جا ( حتی خود آندریا) قیمت شینیون بیشتر از براشینگه. بعد واقعا دلیل اینکه پولمو پس نداد چی میتونه باشه؟ کما اینکه همین دوستمون هم دیده که تا پول رو تمام و کمال نگیرن کار نمیکنن. حالا که من پول اضافه دادم چرا نباید پس بدن؟؟؟
4- عکسایی که آسمان و شهرزاد دیدند، همه از دور بود. هیچ کدوم از پرتره هام رو چاپ نکردم. دلیلش هم اینکه خط چشم پایین چشمم از خط چشم بالای چشمم کلفت تر بود. دیگه تصور کنید چه شکلی شدم. اگرم نتونستید تصور کنید یه بار که خط چشم کشیدید، دوبرابر بالایی، خط چشم پایین بکشین،می فهمین من شکل چی شده بودم. یکی سیاه یکی قهوه ای. شاید یکی همچین سبکی رو بپسنده، به خوودش مربوطه و منم به سلیقه اش احترام میذارم ولی دوست دارم یکی بگه این سبک کجاش لایته؟؟
دیگه اون نکته که کلا بد خط چشم کشیده بود رو آسمان جان قبلا گفته...
5- اندر زشت شدن من همین بس که فرداش که یه عروسی دیگه رفتم، همه بهم گفتند دیروز چرا اون شکلی شده بودی؟! روشون نشده بود همون شب بهم بگن، فرداش که خوشگل شده بودم گفتند. دیگه اینکه سلیقه من نیست نظر بقیه هست. بعدشم بقیه ممکنه به خاطر دل آدم الکی بگن خوشگل شدی ولی حالاحالاها تو روی کسی نمیگن چرا دیشب انقدر بد شده بودی؟! لااقل دور و بریای شوهر من اینجورین.
6- راجع به نشون دادن عکس قبل از آرایش و بعد از آرایش هم قبلا گفتم که کار بی خودیه. چون عکس آتـلیه ای رو با عکس آفتابه ای مقایسه نمیکنن!!
اگر سبک کارشون رو یکی بپسنده یه بحث دیگه س. من مشکلم فقط سبک کارشون و تفاوت سلیقه مون، نبوده.
باز هم اگر کسی رفت و گشت و دید و مقایسه کرد و همین آندریا رو پسندید، من بهش ایرادی نمیگیرم و اتفاقا براش آرزو می کنم خوشگل ترین چهره ممکن رو براش آرایش کنن و فک همه بیفته از خوشگلیش!!
 سپاس شده توسط zohre.m ، seviana ، Aseman90 ، FaRzAnEh 731 ، باران پاییزی ، ell ، پرستیژ ، پرینـاز ، HANIYA ، عروس مشهدی ، مصی جون ، samiira
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ صبح توسط zohre.m.)
ارسال: #34
عزیزم من گفتم راضی ام ولی منم قبول دارم که لایت نبود آرایشم منم چون آرایش عقدم بود برای من خوب بود ولی منم برای عروسی لایت دوست دارم منم بعد آرایش بهش کلی غر زدم که چرا لایت نیستم ولی هرکسی دید گفت خیلی خوب و متفاوت شدی آتلیه ام بهم گفت تنها عروس خوش ژست و خوش عکسم بودی
منم طرف صحبتم شما نبودی چون اصلا یادم نمیومد که شما بوده باشی فقط قبول کن دوست خوبم که با یک نظر نمیشه دیگه اسم از اون آرایشگاه نبرد مگه همین نیکادل کم طرفدار منفی دارهBig Grin که بازم ازش به عنوان آرایشگاه های خوب مشهد اسم برده میشه.منم حرفتو قبول دارم خط چشم پایینی منم کلفت بود منم هی بالا و پایین میپریدم که کمش کن بعدش فهمیدم که باید بهش میگفتم خط پایینمو نازکتر کن چون خیلی عجله داشتم و هول بودم.ولی شاید اینطوری بیشتر بهم میومد.شما بهشون گفتین و نکردن؟چون خود خانم مقدم که خیلی صبوره.خیلی ها بهم گفتن که آرایشگرت دقیقا میدونسته چطوری آرایشت کنه
در مورد اینکه پول رو اول پرداخت کردم همه جا برای عروس همینطوری میکنن من که برای عقدم هرجا رفتم اول گفت باید کامل پرداخت کنی
از منم ناراحت نشو دوستم قصد ناراحت کردنتو نداشتمNew1New1New1

فقط من...
فقط تو...
Heart
 سپاس شده توسط yasaman banoo
۱۸-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #35
(۱۷-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ عصر)zohre.m نوشته است:  عزیزم من گفتم راضی ام ولی منم قبول دارم که لایت نبود آرایشم منم چون آرایش عقدم بود برای من خوب بود ولی منم برای عروسی لایت دوست دارم منم بعد آرایش بهش کلی غر زدم که چرا لایت نیستم ولی هرکسی دید گفت خیلی خوب و متفاوت شدی آتلیه ام بهم گفت تنها عروس خوش ژست و خوش عکسم بودی
منم طرف صحبتم شما نبودی چون اصلا یادم نمیومد که شما بوده باشی فقط قبول کن دوست خوبم که با یک نظر نمیشه دیگه اسم از اون آرایشگاه نبرد مگه همین نیکادل کم طرفدار منفی دارهBig Grin که بازم ازش به عنوان آرایشگاه های خوب مشهد اسم برده میشه.منم حرفتو قبول دارم خط چشم پایینی منم کلفت بود منم هی بالا و پایین میپریدم که کمش کن بعدش فهمیدم که باید بهش میگفتم خط پایینمو نازکتر کن چون خیلی عجله داشتم و هول بودم.ولی شاید اینطوری بیشتر بهم میومد.شما بهشون گفتین و نکردن؟چون خود خانم مقدم که خیلی صبوره.خیلی ها بهم گفتن که آرایشگرت دقیقا میدونسته چطوری آرایشت کنه
در مورد اینکه پول رو اول پرداخت کردم همه جا برای عروس همینطوری میکنن من که برای عقدم هرجا رفتم اول گفت باید کامل پرداخت کنی
از منم ناراحت نشو دوستم قصد ناراحت کردنتو نداشتمNew1New1New1

من که از شما ناراحت نیستم از آندریا ناراحتم. بله گفتم. حتی من بهش تاکید کردم که من بهم خط چشم پایین نمیاد نکش. سر عروسیمم نذاشته بودم آرایشگرم بکشه و خوب هم شدم.(بچه ها عکسمو دیدن) از قبل میدونستم بهم نمیاد.من برعکس شما ، بقیه بهم گفتن تو خودت آرایش می کنی خوشگلتر میشی چرا میری آرایشگاه که این شکلیت کنه؟! و خودم هم قبول دارم حرفشونو.خب آدم اگه قراره این شکلی بشه، نره که بهتره. شما تاحالا آرایشگاه های دیگه رفتی که میکاپت کنه؟ به نظر من چهره تون از اون چهره هاس که همه نوع آرایشی بهشون میاد. واسه همین با اون خط چشم ها خوشگل شدی.هرکسی این نوع آرایش خوشگلش نمیکنه. متفاوت شاید ولی خوشگلی رو فکر نکنم.
بعدشم اینکه شما خوش ژستی و خوش عکسی هم به آرایشت ربطی نداره عزیزم. خودت خوش ژست بودی! با آرایش که کسی خوش عکس نمیشه.
راجع به پرداخت هم منم میدونم قبلش باید پرداخت بشه ولی وقتی یه کاری رو انجام ندادن باید پولشو پس بدن دیگه...
بله خانم مقدم(البته من اسمشونو نمیدونستم) خانم صبوری هستند.
 سپاس شده توسط Aseman90 ، zohre.m ، seviana ، پرینـاز
۱۸-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #36
آره عزیزم جاهای دیگه هم رفتم ولی خب اینجا از همه جا بهتر شده بودم
نه منظورم فیسم بود که توی عکس ها خوب افتاده بود خدایی منو اصلا اذیت نکردن نیم ساعت داشتن تلاش میکردن لنز بذارن کلی هم خسته شدن ولی ازمن معذرت میخواستن
کلا چشای من خیلی حساسه اگه مداد داخل چشام بکشم داغون میشه یا حتی کرم دور چشم بخوره کلی چشام ورم داشت چون هم شبش نخوابیدم هم کلی واسه لنز اشک ریختم فکر میکنم همون خط زیر چشم برای اون روز من خوب بود تا حدودی منم خط ریز چشم بهم نمیاد ولی خوب شده بودم اون روز اول خودمم که از آینه دیدم گفت وااااااااای کلی غر زدم ولی با اینکه همسرم خیلی هم از خط چشم بدش میاد میگه خیلی خوب شده بودی
پس شما هم برای عقدت بوده آرایش مدیوم برای عقد بد نیست به نظر من البته ولی خودمم دوست دارم عروسیم خیلی لایت باشه که احتمالا گلاره رو انتخاب کنم.حتما شما خودت خیلی خوشگلی خوب بهتره زیاد ارایش نداشته باشی گلم کاش یک جای دیگه رو که کار لایت داره میرفتی.من خودم خوشگل نیستم عزیزم فقط سفیدم یک ناراحتیمم ازش این بود که فکر میکنم یکم برنزه شده بودم ولی حالا میبنم بهتر بوده چون برای عروسیم متفاوت تر میشم

فقط من...
فقط تو...
Heart
 سپاس شده توسط yasaman banoo
۱۸-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #37
(۱۸-دي-۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ صبح)zohre.m نوشته است:  آره عزیزم جاهای دیگه هم رفتم ولی خب اینجا از همه جا بهتر شده بودم
نه منظورم فیسم بود که توی عکس ها خوب افتاده بود خدایی منو اصلا اذیت نکردن نیم ساعت داشتن تلاش میکردن لنز بذارن کلی هم خسته شدن ولی ازمن معذرت میخواستن
کلا چشای من خیلی حساسه اگه مداد داخل چشام بکشم داغون میشه یا حتی کرم دور چشم بخوره کلی چشام ورم داشت چون هم شبش نخوابیدم هم کلی واسه لنز اشک ریختم فکر میکنم همون خط زیر چشم برای اون روز من خوب بود تا حدودی منم خط ریز چشم بهم نمیاد ولی خوب شده بودم اون روز اول خودمم که از آینه دیدم گفت وااااااااای کلی غر زدم ولی با اینکه همسرم خیلی هم از خط چشم بدش میاد میگه خیلی خوب شده بودی
پس شما هم برای عقدت بوده آرایش مدیوم برای عقد بد نیست به نظر من البته ولی خودمم دوست دارم عروسیم خیلی لایت باشه که احتمالا گلاره رو انتخاب کنم.حتما شما خودت خیلی خوشگلی خوب بهتره زیاد ارایش نداشته باشی گلم کاش یک جای دیگه رو که کار لایت داره میرفتی.من خودم خوشگل نیستم عزیزم فقط سفیدم یک ناراحتیمم ازش این بود که فکر میکنم یکم برنزه شده بودم ولی حالا میبنم بهتر بوده چون برای عروسیم متفاوت تر میشم

من نه عقدم بود نه عروسیم. عروسی یکی از فامیلای همسرم بود. اگه روز عقدم اون شکلی شده بودم که خون گریه می کردم!!!3 (12)
منم اون روز آتلیه رفتم و عکسام خوب شد چون این مدل آرایش برای عکس خیلی خوبه.(البته همون طور که گفتم عکسای دورم خوب شده نه پرتره هام) ولی خب من به همون اندازه هم برام مهم بود که تو مجلس خوب باشم که نبودم....
 سپاس شده توسط Aseman90 ، ell ، seviana ، zohre.m ، پرینـاز
۱۹-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #38
فرزانه جون تاپ رخ 15 گرفت به نسبت پولش کار خاصی هم نکرد اشکالی نداره دیگه نمیرم اونجا
این همه برای ابروهام زخمت کشیدم سریتا زدم کلی پر شد بهش گفتم پهن باشه باریک نکنی
حدود 2 3 میلیمتر باریک کرده
رپنه اینکه خراب کرده باشه اما به نسبت خیلی خوب نیست
من قبلا تو هنرستان 23 میرفتم 6ت میگیره
اسمش نیست تو ذهنم
امروز عجله داشتم از محل کارم سریع رفتم اونجا موهامو کوتاه کنه
10ت گرفت خیلی هم خوب کوتاه کرد
ازین ب بعد میرم همینجا
یا اونجایی ک آسمان جان گفت

خدایا هزاران بار شکرتHeart
22 شهریور روز قشنگی بود برامون
 سپاس شده توسط FaRzAnEh 731 ، zohre.m ، parichehr rad
۱۹-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #39
(۱۹-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ صبح)RAHAA90 نوشته است:  دوست جوونا ادرس الهام خانم کجاست؟
موندم برای عروسیم کجا برم ؟؟ واسه نامزدیم هدیه رفتم واسه عقدم هم ردیمه حالا واسه شب عروسیم دنبال یک جا با قیمت مناسب می گردم کار عروس الهام خانم کسی دیده چطوریه خوبه ؟؟ شنیون شون چطوریه ؟؟
دیکسون هم هست تو فرامرز کاری از ش دیدین تا حالا؟؟

عزیزم ماریا برا عروسیش رفته بود و راضی بود
برو کاراش رو از نزدیک ببین
اینطوری بهتر میتونی تصمیم بگیری

کودکی به آسمان بارانی می نگریست و میگفت :
خدایا گریه نکن !
یک روز میاد که ما آدم های خوبی میشیم New1
 سپاس شده توسط Aseman90 ، zohre.m
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ عصر توسط yalda2013.)
ارسال: #40
[quote='elm' pid='2999172' dateline='1388914974']
راستی کسی آرایشگاه سوسن (خیابون سناباد ) و صبارز ( ابوذرغفاری ) رفته؟؟؟

عزیزم 3 تا از فامیلای همسری واسه عروسیشون صبارز رفته بودن به نظر من کارش تمیز بود ولی باید بهش بگی که چه مدلی درستت کنه شاید اگه به خودش واگذار کنی کمی قدیمی بشه مدلت ولی سبت به قیمتش کارش خوب بود

وزن اولیه---> 77

وزن فعلی: 73/400

هدف : 70 ان شاللهAngel
 سپاس شده توسط elm
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام