• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه های مشهد

۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ عصر توسط zohre.m.)
ارسال: #21
RE: آرایشگاه های مشهد
بچه ها یک سوالی برام مطرحه واقعا.چرا همش فقط تعدادی از آرایشگاهها نام برده میشه جالب اینه که نصفشون موج منفی باهاشونه ولی بازم نام برده میشه توی تایپیک قبلی من از آندریا تعریف کردم یکی پشت بند من اومد کلا تخریبش کرد و رفت.
من نه از پرسنل آندریا هستم نه بیشتر از یک بار رفتم پیشش نه که بد باشه هنوز فرصتی پیش نیومده که برم عروسی اگه دعوت بودم توی مشهد نبوده که برم پیشش.آندریا برای من خوب بود اینو من نمیگم چون خودم اول کلی غر زدم سرش و ناراحتش کردم ولی وقتی همسرم بعد بقیه منو دیدن گفتن چقدر ناز شدی.بعد این که عکسامم به دوستام نشون دادم گفتن آرایشگرت دقیقا میدونسته چطوری آرایش کنه حالا شاید واقعا برای من خوب بوده تازه من با قیمت 220 تومن برام تموم شد همونموقع هم 700-800 بود دوست ندارم عکس بذارم ولی اگه میذاشتم میفهمیدین اونقدرهاهم آرایشگاه بدی نیست که ازش نام برده نشه البته بازم سلیقه ایه ممکنه یک تشکرم زیر پستم نخورهBig Grin
مثلا این نیکادل که تعریف میکنین یک عروس دیدم(همکلاسی خودم) طفلکی رو چقدر زشت کرده بود همون دوستام همش داشتن عکسای منو با اون مقایسه میکردن حالا با یک عروس واقعا نمیشه تشخیص داد.یا یک عروس از زهره شکایت میکرد و میگفت بعد اینکه از آرایشگاه اومدم بیرون لوازم آرایشمو خودم برداشتم دوباره آرایش کردم(البته ایشون خیلی حساس بود)
همین عروس گلاره رفت خیلی راضی بود منم 2 تا عروس از گلاره دیدم به دل من که خیلی نشست خودمم برای عروسیم ایشالا میخوام برم پیشش.باور کنین بچه ها اینجا خودمون داریم برای تعدادی بیش از اندازه تبلیغ میکنیم و همشون توی رنج قیمت های بالا هستن درسته همه دوست دارن توی عروسیشون تک باشن ولی همه جور قیمت رو باید پیشنهاد بدیم شاید یکی دوست داره با خرج کمتر شب خوب و به یادماندی داشته باشه یک آرایشگاه توی عبدالمطلب میشناسم کارش خیلیییییییییی هم خوبه قیمتاشم نسبت به بقیه جاها بهتره ولی اسمی از آرایشگاههای غیر اصلی و ارزونتر برده نمیشه

فقط من...
فقط تو...
Heart
عروسی من و میثم پنجمین سالگرد عقدمون
 سپاس شده توسط s65 ، ell ، sara0 ، BaNoO FaRiDeH ، باران پاییزی ، leila71 ، عروس مشهدی
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ صبح توسط zohre.m.)
ارسال: #22
الی جان اسم اون آرایشگاه که گفتم حنانه س
به نظرم اخلاق خیلی مهمتره و اینکه آرایشگر مثل خیاط میمونه بعد چند مدتی که بری پیشش دقیق میدونه چطور آرایشت کنه
این آرایشگاهی که گفتم آرایشگر خواهرم بود خواهرمم برای نامزدیش رفت یک جای گرون که نمیدونم کجا بود کلی پشیمون شد و برای حنابندون و عروسیش رفت پیش این.
میدونین بچه ها ما خیلی وقت ها محیط برامون مهمه ولی من خودم که رفتم آندریا و محیطش مثلا عالی هم بود یک عکس یا یک قطعه 10 ثانیه ای هم ازش فیلم ندارم
ما نمیتونیم بیایم به جای همه تصمیم بگیریم ما اگه دوستای خوبی برای هم هستیم باید از جاهای خوب توی هر رنج قیمت پیشنهاد بدیم تا دوستان بیشتری رو راهنمایی کنیم.قبول کنین همه مون پولدار نیستیم خیلی هامون برامون 1 تومن واقعا پوله شاید دلمون نیاد حتی برای همون یک شب خرجش کنیم شاید نداشته باشیم که خرج کنیم
کسی با نظر من موافقه؟
راستی باران جان من خودم به شخصه برام اتفاق نیفتاده که برای پول توی آرایشگاه اذیت بشم خودم که اول پول رو کامل دادم و اصلا اذیت نشدم خدایی من به جای اونا بودم با 220 تومن آرایش خوبی نمیکردم خخخخخخخخ
فقط روزی که رفته بودم برای اصلاح و پاک سازی یک خانمی بود که آرایشش تموم شده بود و عجله هم داشت سالن هم پر از مشتری بود به یکی از همون خانم های همکار گفت موهای دخترمم شنیون کن گفت تو که عجله داری گفت اشکال نداره صبر میکنم گفت خیلی خب برو حساب کن بیا پیش خودم گفت یعنی باید پول بودم خانمه گفت نه پس ما اینجا دور هم الکی جمع شدیم
من یک طوریم شد از حرفش ولی اگه جای خانمه بودم هرگز همچین انتظاری نداشتم
خواهر خودمم برای حنابندونش به آرایشگرش گفت آرایش معمولی سر و صورت میخوام نه آرایش عروس با اینکه میدونست عروسه ازش 25 تومن گرفت و از شب عروسیش ملیح تر شده بود
ولی تا دلت بخواد مزون اذیتم کرد پول رو کامل گرفت و لباس رو قرو قاطی تحویلم داد

فقط من...
فقط تو...
Heart
 سپاس شده توسط leila71 ، s65 ، باران پاییزی ، elm ، BaNoO FaRiDeH ، MaLsD ، نوشینی
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #23
زهره جان
نیکادل که اصلاااا کارش خوب نیست. واقعا با سلیقه ی من نمیخونه. من چندتا عروس ازش دیدم که واقعا بد شده بودند.Confused البته کارخوب هم داره ولی من بیش تر بد دیدم.
سایه عروس کثیف بود. پشت پلکش و مژه هاش پخش شده بود. من که اصلا خوشم نیومد.

رنگ موهاشم که بد درمیاره. قرمز میشه. یکی از بچه های اینجا. مون لایت بود اگر اشتباه نکنم. برای نامزدیش رفته بود و فاتحه رنگ موشو خونده بودن.
خیلی هم پولکی ان. و بد حرف میزنند. من رفته بودم عروسشونو ببینم. سریع دفترشونو باز کردند تا اسممو تو تاریخش یادداشت کنند و قرارداد ببندند!!!!!
همین که گفتم برای دیدن عروس اومدم. و فعلا قصد بستن هیچ قراردادی رو ندارم. چهره شو درهم کشید.

................................................................................​.....................................................

ضمنا اون دوستی که اومده بود پشت سر شما از آندریا بد گفته بود و کلا تخریبش کرده بود، یاسمن بانو بود.
من و شهرزاد با هم آتلیه رفتیم و عکساشو گرفتیم. خداییش عکساش خیلی خوشگل شده بود. منو شهرزاد هم بهش گفتیم. ولی خودش با اینکه دختر آرومیه مرتب حرص میخورد که کارش بد بوده و اگر میبینید خوشگله، کلی روتوش کردند.
من خودم تو عکسش دیدم که گوشه خط چشمش با اون یکی دیگه فرق اشت!!!! قشنگ نشونم داد.
خدا رو شکر برای شما خوب بوده.
آرایش به سلیقه و چهره و مهارت آرایشگر و خیلی چیزا بستگی داره.

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
 سپاس شده توسط BaNoO FaRiDeH ، zohre.m ، seviana ، yasaman banoo
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #24
باران جان قضیه 50 تومن دی جی رو خوندم ناخوداگاه بدجور خندم گرفت عجــــــــــــــــب!باید بسی تامل کنم
آسمان جان درست میگی منم اون عروسی که از نیکادل دیدم چشاشو طفلک آویزون کرده بود یک جوری شده بود
نه آسمان جان من فقط عکسام خوب نیست کلا توی مجلس هر کی منو دید گفت خیلی خوب شدی و خواهرام که خیلی ایرادگیر هستن برای آرایشم گفتن واقعا تغییر خوبی کرده بودی و تمام فامیل خودمون گفتن خیلی ناز شدی من عکسای بدون روتوشم رو به دوستام نشون دادم ولی خودم از شنیونم از یک جاهاییش خوشم نمیومد البته خودم گفته بودم جمع و باز درست کنه
اخلاق پرسنلشم خیلی خوب بود به جز همون خانمی که توضیح دادم یک مقدار کم رک بود

فقط من...
فقط تو...
Heart
 سپاس شده توسط Aseman90
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #25
الناز جان ماهک و ساوینا و رزارا تعریف کار ابروشون خیلی شده
ماهک خوبه فقط خیلی وقتتو میگیره یه نصف روز باید وقت بذاری یکم بی نظمه
ساوینا من دارم میرم خوبه
رزارا رو تا حالا نرفتم

خالق من "بهشتی" دارد، نزدیک، زیبا، و بزرگ؛ و "دوزخی" دارد، به گمانم کوچک و بعید
و در پی دليليست که ببخشد ما را؛ گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری ...
شاید امروز آن روز بی دلیل باشد.
التماس دعا
 سپاس شده توسط ele naaz va ehsan
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ عصر توسط elm.)
ارسال: #26
راستی کسی آرایشگاه سوسن (خیابون سناباد ) و صبارز ( ابوذرغفاری ) رفته؟؟؟

نمونه کار سر و صورت سوسن و من دیدم (عکس یکی از فامیلامون) خیلی خوب بود و ازش 50 گرفته بود و خیلی خوب بود

عروسش و هم میگفت از 400 شروع میشه و تا 500 پک کامل تحویل میده

ولی خب هنوز نرفتم نمونه کار عروسش و ببینم

(۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ عصر)عروس اینده نوشته است:  بچه ها برای سر و صورت هم اگر جاهایی میشناسید که قیمت مناسب باشند و خوب کار میکنن معرفی کنید .ادم اگر عروسی خیلی نزدیک باشه 300 400 هم حاضره سر و صورت بده ولی بعضی وقت ها مجالش فامیل های دور هم ادم دلش میخواد ارایشگاه بره که اراسته باشه و هزینه اش هم زیاد سنگین نشه .اگر کسی میشناسه معرفی کنه که به درد بقیه بخوره .البته الی جون لطف کردن یکی تو خصوصی به من معرفی کردن که دستشون درد نکنه ولی بازم اگر کسی میشناسه بگه که ادم اونی که از نظر مسیر هم نزدیکتره بتونه استفاده کنه

عزیزم سوسن تو سناباد 16قیمتاش مناسب بود یکی از فامیلامون رفته بود کار لایت و مدل مو شیک و تمیز گرفته بود 50

M+E = یک دختر نازدونه

اولین ماه زمستون دنیا اومدم
دومین ماه زمستون عروس شدم
سومین ماه زمستون مامان شدم

دختر گلم یکساله شدهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
 سپاس شده توسط leila71 ، BaNoO FaRiDeH ، عروس اینده
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #27
من چندبار آرایشگاه سوسن رفتم.قیمتاشون مناسبه.

کار ابروشون خوبه. خوش حالت برمیداره. ولی اخیرا چشمای سوسن خانم ضعیف شده، ابروها تا به تا میشه.
ملیحه هم خوب ابرو برمیداره.بد نیست.

دوبار هم برای سر و صورت رفتم. شنیونشون خیلی خوبه. کارشون تمیزه. ولی متاسفانه هر دوباری که رفتم فاتحه ی صورت منو خوندن!!!
یعنی چشمامو ریز و بد حالت کردند.با اینکه چشمای خودم درشت و خوش حالته.
یه طوری که همسرم میگه فلان جا بهتر آرایشت میکرد. منظورم اینه که حرفه ای نیست. در حد همون 50 ت آرایش میکنه.

ولی اگر صورتتون لم خاصی نداره. عااااااااالی آرایشتون میکنه. من کار عروسشم دیدم. ناز بود.

کارکوتاهی سوسن خانم هم خیلی خوبه. یعنی واقعا عاااااالیه. ولی متاسفانه دستش به کم نمیره. موها رو زیاد کوتاه میکنه و بیش تر کارش با تیغ هست. من که دیگه جرات نمیکنم موهامو بدم دستش.اگر بگی یک سانت کوتاه کن. یک وجب از موهات میره.Huh
اگر کسی براش مهم نیست که چقدر کوتاه کنه و فقط میخواد موهاش زیبا بشه. برای کوتاهی انتخاب مناسبیه.

یه چیزی بگم. من از فضای آرایشگاهش زیاد خوشم نمیاد. خیلی اهل غیبت و خاله زنکن . برای همین من دیگه رغبت نمیکنم اونجا برم. مثلا یادمه یکبار رفتم. عروس داشتند. با عروسه خیلی خوب و خوش برخورد بودند. همین که عروسه رفت. شروع کردند به پشت سرش حرف زدن.مثلا چقدر بی سلیقه ست. س و ت ی نش کرم بود، چرا سفید نگرفته. پسر مردمو تور کرده و فلان.Huh
یا فلانی چه خبر؟ فلان کستون که طلاق گرفته بود چه کار کرد؟بعدش که طرف میرفت. دوباره پشت سر اون یکی حرف می زدن. من که از جوش خوشم نمیاد. ترجیه میدم جای دیگه برم. Sleepy

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
 سپاس شده توسط zohre.m ، nadiyaaa ، BaNoO FaRiDeH ، leila71 ، seviana ، فلفلی ، پرینـاز ، elm ، yasaman banoo
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ عصر توسط susu.)
ارسال: #28
واسه اپیلاسیون
سالن پارس تهران نبش بزرگمهر 3 تو سجاد
تمیز شیک مودب باکلاس تمام بدن میزنه با مواد معمولی 35 تا 40 (بستگی داره )
تمام بدن با مواد دائم میزنه 70 تا 80 من اوایل دائم میزدم دیدم چرت و پرت حالا معمولی میزنم صاحبش یک دکتره که خیلی به بهداشت اهمیت میده کابین های جدا دارن دوش و واسه بعد از اپیلاسیون دارن کادرشون بسیار مودب هستن فقط سرشون شلوغه از یکی دو روز قبل باید وقت بگیرین من الان 6 ماهی هست اونجا میرم البته قبلا کلا ژیلت استفاده میکردم فقط یادتون باشه این دائم و این چیزا دکون دستگاهشونه پولتون رو هدر ندین با معمولی هم همونه

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
 سپاس شده توسط BaNoO FaRiDeH ، عروس اینده ، فلفلی ، elm ، parichehr ، نوشینی
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #29
من کار ابرو ماهک رو قبول دارم خوبه من خودم ابرو ئرستی تدارم یعنی خیلی کمه..اما ماهک خیلی خوب بر میداره اما به قول بانو فریده خیلی ادم الاف میشه....
۱۶-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ عصر توسط ele naaz va ehsan.)
ارسال: #30
دوستان من برای ابرو رفتم تاپ رخ
اولین تجربم بود اونجا میرفتم
تعریفشو از خیلی ها شندیه بودم
صبح زنگ زدم وقت داد برای 4.30
راس 4.30 رسیدم اونجا طبقه همکف مخصوص اپیلاسیون بود و بقیه کارها طبقه بالا ..دیزاینش و عکسای عروسای ک زده جالب بود و قشنگ...پرسنل به لباس های سفید و مشکی از بقیه متمایز بودن
خیلی شلوغ نبود اما یه کوچولو معطل شدم 5دقیقه به 5 صدام زد و کار ابروم زیاد طول نکشید
خود زهره خانوم برداشت(فکرکنم زهره اصله کاری بود)
یکم سوال پرسیدم ازش
ابرو تنهارو که 15 گرفت
با بند گفت 18 میشه
من فکرمیکردم خیلی خاص برداره اما بد نبود نه اینکه خراب کنه
اما اگه خیلی دقیق بشم یه کوچولو تا ب تا شد
عکس هم دارم میزارم براتون اما یادم رفت از ابروی قبل برداشتن عکس بگیرم
نامزدیش 500 عروسش 600
آرایش ویژش منشیش قیمت داد 100 150
عروساش بدک نبودن اما خب عکسا همه ادیت شدست دیگه نمیشه نظر داد
همه عروساش شینیون جمع بود
البته من اولین جایی بود ک ب عروساش نگاه میکردم با دقت
خواستم چیزایی که دیدم رو در اختیار شما قرار بدم
[تصویر: آرایشگاه های مشهد]
[تصویر: آرایشگاه های مشهد]

خدایا هزاران بار شکرتHeart
22 شهریور روز قشنگی بود برامون
 سپاس شده توسط عروس خوشگل1394 ، ell ، پرینـاز ، باران پاییزی ، elm ، BaNoO FaRiDeH ، papar79 ، فلفلی ، مورچه خانوم
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام