• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

آرایشگاه های عروس غیر معروف و قیمت مناسب اصفهان

۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #31
RE: ارایشگاه های عروس غیر معروف و قیمت مناسب اصفهان
(۲۳-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ صبح)'72925-نوعروس' نوشته است:  
(۲۱-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ صبح)'Medusa' نوشته است:  سلام یه آرایشگاه هس شادی فر تو خیابان جابر انصاری مجتمع سناتور هم عروساش خوبه هم محفلیاش

شماره تماس دارید ازش؟

نقل قول
۵-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #32
RE: آرایشگاه های عروس غیر معروف و قیمت مناسب اصفهان
آرایشگاه طلا توی هشت بهشت غربی حدفاصل ملک و نشاط کوچه شماره 5 )شماره کوچه رو مطمئن نیستم.
هم کارشون خوبه هم قیمتا عالی
الکی هم کلاس بیخود نمیزارن.
09131042637
اینم شماره خود ارایشگر (مریم خانوم )
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۴۰ صبح توسط yasi_a.)
ارسال: #33
سلاااام بچه هاااااا
خوووووووبید؟؟؟
بچه ها شما تا حالا حلزون تراپی انجام دادین؟؟؟
وااااای جاااتون خالی چند روز پیش رفتم حلزون تراپی عاااالی بود،البته جلسه سومم بود،پوست صورتم شفاف شده ،حلزون برای جای جوش و کک و مک عالیه،به مرور زمان پوست صورت رو لیفت میکنه،...... هر چی از خوبیاش بگم کمممممم گفتم
بچههه هاا قبلا یه جای دیگه رفتم، واقعیتش زیاد راضی نبودم مواد پاکسازیش خوب نبود و صورتم هم درست ماساژ نداد ،چون عجله داشت میخواست به مشتری بعدیش برسههههه
این بار به توصیه یکی از دوستانم رفتم پیش یه خانومی تو خیابون جابر سالن داشتن،این خانم خدااایی خیلی خیلی مایه گذاشتن،از نظر بهداشتی خیلی تمیز بود،چوووون من نسبت به تمیزی حساس هستم،تمام مواد پاکسازی پوست صورت که قبل از حلزون استفاده میکرد خارجی بود،حدود یک ساعت و نیم یا بیشتر روی صورتم کار میکرد،اول پاکسازی رو به صورت کامل انجام دادن ،بعد ماساژ صورت و بعد از اون حلزوووووووووون(عششششق من) رو گذاشت...
قیمتشم واقعااااا عااالی گرفت ،سالن قبلی که رفته بودم همون محدوده جابر بود ولی جلسه اول رو 150 گرفت با توجه به اینکه خیلی رسیدگی نکرد و زود تمومش کرد،ولی این بار که رفتم پیش این خانم جلسه اول رو 70 گرفت!!!!!
باور کنید نه میخوام تبلیغ کنم نه قصد دیگه ای دارم، نه پولش تو جیب من میره،واقعا نیتم خیره،چون خودم دفعه قبلی سالنی که رفتم جز سالنهای خیلی معروف بودن ولی اصلا خوب نبود،بچه ها تو این شرایطی که هر روز از روز قبل گرونتر میشه،بیایید به هم کمک کنیم و جاهای خوبی که رفتیم رو به هم معرفی کنیم،کسی که بهمون رحم نمیکنه،حداقل خودمون هوای همدیگه رو داشته باشیم.Smile

شماره تماسشون رو میزارم خواستید شما هم استفاده کنید،خانم پیمانی 09220063602
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #34
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام دوستان لطفا ارایشگرای عروس اصفهان که قیمت مناسب میگیرن و کارشون خوبه معرفی کنید مرسی
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #35
(امروز ۰۲:۰۱ صبح)'نریمانی' نوشته است:  ( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )سلام دوستان لطفا ارایشگرای عروس اصفهان که قیمت مناسب میگیرن و کارشون خوبه معرفی کنید مرسی

من حنابندونم رفتم پیش زهرا ناجی و راضی بودم همه م گفتن ناز شدی خیلی
قیمتاش رده دوم محسوب میشه
دوس داشتی سر بزن

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام