• آرایشگاه مدیس
  • جم

آرایشگاه های شیراز

۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #21
RE: آرایشگاه خوب در شیراز
دوستان چند نفر به من آرایشگاه قصر رو معرفی کردن، کسی آرایشگاهش قصر بوده؟ یا عروسش رو دیده؟
کارش چطوره؟

خدایا شکرت ...
خدایا این نه ماه رو بدون خطر و مشکل و همراه با سلامتی بگذرونم و نی نی عزیزم رو بغل کنم
 سپاس شده توسط sarvenaz
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ صبح توسط sogoli567.)
ارسال: #22
من کار قصر رو دیدم.همه عروساشو یه سبک درست میکنه
موی جمع و باز
تنوع زیادی نداره کارش

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #23
یکی از دوستام رفته بود لیلیان ارایشش ساده بود مدل موهاشم ساده بود برای تجدید ارایش هم 100 تومان اضافی داده بود کلا خوب شده بود
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱۷-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #24
من اول شهریور عروسیم بود و عروس فرشته بودم. واقعا کارش عالی بود. همه خیلی خوششون اومد.ساده اما شیک. کیفیت موادش هم عالی. آرایش و موهام تا ساعت 5 صبح که مجلسمون تمام شد، هیچ تغییری نکرده بود. ضمنا آرایشش هم غلیظ نبود. بهش گفتم من خیلی غلیظ دوست ندارم، اونم رعایت کرد. من واقعا راضی بودم.
 سپاس شده توسط sogoli567 ، joojeoordak ، reyhan-etoiles
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #25
آرایشگاه رخنار(قصر سابق)
فرهنگ شهر-پشت دادگستری
6319866

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
 سپاس شده توسط sarvenaz
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #26
من واسه عقدم 2هفته پیش لیلیان بودم.موهام با سهیلا بود و محشر شد.آرایشم با نگار.همه خوششون اومده بود.فقط رژلبم یه ذره کمرنگ شده بود که درستش کردم.البته خود نگار قبلش بهم گفته بود که رژ ببرم توی مجلس.من راضی بودم از کار سهیلا و نگار.150تومن ازم گرفت.

Angel
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #27
دوستان انیس اصلا به نظر من خوب نیست. دخترخالم تیرماه عروسیش بود، رفت انیس. وای افتضاح بود. مدل موهاش مال سال 87 بود که یه مقدار از موها رو از کنار گوش میاد پایین. آرایش چشمش هم فوق العاده غلیظ بود. کرمش هم ماسیده بود. با وجود اینکه خودش سفید بود، بیش از حد سفید کننده براش زده بود.
 سپاس شده توسط Far.far.far ، joojeoordak
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #28
خودمم از همین میترسم
2تا کار از انیس دیدم
یکی عالی
اون یکی داغون
حنا هم کارشو دیدم خیلی غلیظ بود،من ارایش زیاد بهم نمیاد
کار ساقی پیروی تو هتل چمران رو خیلی پسندیدم اما موقعی که حنا گفت 4500 اونجا میگفت یه میلیون
یه ارایشگاه داغون تو مالی اباد بود ارایشگاه ارمیتا،به نظرم واقعا عروسش ناز و مامانی بود،یه ذره ارایش،موهای ساده....خیلی خوب بود،اما میترسم برم اونجا
هم کلاس کار نداشت اسم و رسم نداشت
هم اینکه خودم ارایش ملایم میخوام اما همه میگن ادم باید شب عروسی تغییر کنه و ارایش ملایم تو عکس جالب نمیشه
خوبیه حنا به اینه که اپیلاسیون و .... همون موقع میکنه هی نمیخواد بدویی دنبال همه چی

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #29

RE: آرایشگاه حنا در شیراز
منم حنا رو ترجیح میدم به نظر من خیلی خوبه زن داداشه من 4 سال پیش رفت اونجا ولی سبک آرایشش الان دارم میبینم واسه عروسا اصلا قیافش قدیمی نشده من که واقعا خوشم میاد،ضمنا به عکسای توی آرایشگاه اکتفا نکنید اگه 2 دلین برید عروس زنده ببینید چون عکسای توی آرایشگاه عکاس خودشون گرفته آرایشگاه به ما عکاس خودشونو معرفی کرد کارش خیلی خوب بود اون موقع گفت 6 میلیون میگیره واسه عکسای کویر غیر از کارای دیگه با هزینه خودش پول لباس و آرایش عروس برا کویرو میده واسه همین آرایشگاه و آتلیه برا اون مدلاش سنگ تموم گذاشته

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط سارا باربی
۸-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #30

RE: آرایشگاه حنا در شیراز
وای ماسک نرو خیلی بده من خودم برا عروسیم رفتم ماسک خدایی خیلی خوب شدم ولی به هر کی میگفتم رفتم ماسک باورش نمیشد اینقد کاراش یه شکل و قدیمیه ولی جلل الخالق منو اینقد خوب درست کرد البته اونی که موهامو درست کرد خیلی ازم خوشش اومد گفت یه جوری درست میکنم که از همه عروسای امروز بهتر بشی اونیم که آرایش میکرد ازم بدش اومد زورش گرفت آرایش کنه کم آرایشم کرد ولی با آرایش کم خیلی خوب شدم آخرشم از همه عروساش بهتر شدم ولی یادشون رفت برام ناخن بزارن منم تو آتلیه یادم افتاد کلا ماسک نرو خیلی ریسکش بالاس لیلیانم خیلی از آشناهای من رفتن همه راضی بودن

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام