• جم
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه های شیراز

۱۸-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #41

RE: آرایشگاه خوب در شیراز
شهریور امسال .. نمیدنم هر دوشون که برام کار کردند ..
نامزدیم و عروسیم لیلیان بودم اما در کل راضی بودم..Embarrased
قصر رو هم پیشنهاد میکنم..
اما دختر عمه من فرشته بود من چندان دوست نداشتم اما بازم سلیقه ای هست بچه ها ..
یکی از فامیلامون هم فریده سجادی رفت با اینکه سبکه کارش متفاوت با لیلیان بود اما به نظرم خوب شده بود..Smiling
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #42
ببین عزیزم این چیزا سلیقه ای هست من اولین نفری بودم تو فامیلمون که رفتم لیلیان خیلی هام میگفتن کارش خوب نیست اما من سبک کارش رو میپسندیدم به خصوص رنگ مو که واقعا به نظرم عالی بود واسه همین رفتم اونجا و الانم از انتخابم راضیم تو هم باید ببینی چی خودت رو راضی میکنه اینجا هرکسی سلیقه خودش رو میگه خواهر گلمNew2
 سپاس شده توسط Far.far.far
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #43
من 2 تا زن داداشام رفتن حنا
یکیشون 13 سال پیش یکیشون پارسال
عین ماه شدن هر 2تا
وااای پارسالی که عروسک بود وقتی وارد مجلس شد دهنه همه باز مونده بود
البته اینم بگم که هر 2تاشون خوشکلن ولی خیلی خوب شده بودن
منم فروردین میرم همونجا
فقط اگه کسی نرخشو میدونه بگه لطفا!!!!!!!!!!

حس خوبیه: وقتی سرش شلوغه و یه دفعه بی هوا بر میگرده بهت میگه:
محض اطلاع,حواسم بهت هست
منو پسر قشنگم رایان 34 هفتست مونس همیم Lub
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #44
من عروس مهر حنا بودم 700 بدون رنگ البته با اپیلاسیون-پاکسازی-مانیکور و پدیکور و شارژ مجدد 50 تومن حق مشاوره جداگانه میگیره من که از کارش راضی بودم همه گفتن خیلی ناز شدی و با توجه به ملیح بودن آرایش کلی تغییر کردم

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #45

منم میگم حنا از همه جا بهتره زن داداش منم فوق العاده شده بود البته 5 سال پیش رفت اونجا

فضای بیرونشم که خیلی خوشکله

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #46

فرناز هر کسی یه سلیقه ای داره من کار فرشته و قصر و ندیدم ولی بین این همه عروس که تا الان دیدم عروسای حنا رو بیشتر قبول داشتم و خود عروسام راضی بودن من خودم خیلی دوست داشتم برم حنا که نشد و به همه دوستامم همیشه حنا رو پیشنهاد میدم

لیلیان هم خوبه دوستم شهریور اونجا بود قشنگ شده بود و چند تا از فامیلا هم اونجا بودن که راضی بودن همشون ولی من خودم حنا رو باز ترجیح میدم

چرا اینقد به خودتون سخت میگیرید برا آرایشگاه و آتلیه و این چیزا بابا هر چی راحتر برخورد کنید بهتره من خودم یه آرایشگاه برا عروسیم رفتم که همه بهم میگفتن کارش بده و حتی چندتا از عروساشم دیدم خوشم نیومده بود ولی مجبور شدم برم اونجا چون هیچ جا بهم وقت نمیدادن و صبح که میخواستم برم آرایشگاه یکی از دوستام گفت کار اینجا خوب نیست چرا اینجا رفتی منم فقط بیخیال بودم گفتم عیبی نداره کاریه که شده حالا بد یا خوب دیگه جایی نمیتونستم برم حتی ظهر که رسیدم یکی از عروساش آماده بود اینقد بد شده بود (ولی خود عروسه خیلی دوست داشت) که به خودم گفتم اگه این شکلی بشم نمیرم آتلیه

ولی خدارو شکر همه چی خوب بود و خیلی خوب شد قیافم چون به آرایشگر گفتم چه رنگ آرایش میخوام و چه مدلی و هرچی تو صورت اون عروسه به نطرم زشت اومد و گفتم اینجوری نمیخوام که بهم گفت یه مدل میاوردی همونجوری آرایشت میکردم منم یکی از مدلای خودشون که عکسش اونجا بود و نشون دادم گفتن این مدلی گفت این اصلا آرایش نداره گفتم عیبی نداره همینجوری میخوام

بعد 2 سال هنوز همه میگن که آرایشم خیل ی خوب بود و همون شبم همه فامیل گفتم خیلی خوب شدم

آخیش تموم شد خسته شدم اینقد نوشتم

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #47
من عروس شهریور90حنا بودم.همون روز 13تا عروس داشت و من اولین نفری بودم که آماده شدم
من تغییر آنچنانی نکردم. نتازه من تنها عروسیش بودم که نمیخواست واسم مژه مصنوعی بذاره؛ آخه مژه های خودم بلند هست. بدون در نظر گرفتن برخورد افتضاح پرسنل که تو بهترین روز زندگی اعصاب آدمو بهم میریزن و پول پرستیشون کارش خوب بود اما اینکه آدم خیلی عوض بشه نه.من تغییری نکرده بودم

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ عصر توسط Far.far.far.)
ارسال: #48
اخه همه فامیلای بابام عروسی هاشون رو تو فسا میگیرن و اونجا میرن ارایشگاه.خونواده مامانمم دختر دایی هام همه رفتن انیس که مال خیلی وقت پیشه ارایشش واسه همون موقع خوب بود دختر خاله هامم خواهرشون ارایشگره خودشونم ارایش غلیظ خیلی دوست دارن خواهرشون واسه عروسی هاشون درستشون کرده
من هیچ عروسی رو توی ارایشگاهای شیراز ندیدم از نزدیک...بقیه فامیلای دورم که نمیدونم کجا رفتن ارایشگاه و عروسی هاشونم نرفتم
اصلا امار ندارم
خودمم فقط حنا رو از نزدیک دیدم توی ارایشگاهش و ساقی پیروی که به نظرم هردوتا غلیظ بودن
دیگه باغمون یه ارایشگاه توی معالی اباد معرفی کرد به اسم ارمیتا غیب اللهی گفت ملیح ارایش میکنه وقتی رفتم دیدم عروسای جدیدش ملیحن قیمتش هم فوق العاده پایین بود..معروف نبود...ارایشگاه با کلاس نداشت یه اتاق بود همش بدون تابلو و... اون موقع که حنا به من گفت 500 و ساقی ژیروی گفت 1 میلیون اون میگفت 200! عروسش واقعا ناز بود اما ترسیدم برم اونجا...چون اسم و رسمم مهمه...حس کردم اگه کارش خوب بوده پس باید تا الان معروف میشده
حالا نمیشه شما ها اگه عکسی دارین از چشماتون یا ارایش فامیلاتون و... بزارین؟ واسه راهنمایی بیشتر!

[تصویر: آرایشگاه های شیراز ]
ایم موییه که دوست دارم...فقط اون تیکه های فر رو نداشته باشه

این ارایش چشم

این لب

کرمم واسه خیلی مهمه از اینایی که انگار یه متر کرم رو صورتشونه نباشه...خیلی کم باشه
تنها چیز غلیظی که میخوام داشته باشم رنگ لبمه که قرمز باشه چون اصلا صورتی بهم نمیاد

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
 سپاس شده توسط eHlAhDaIm ، joojeoordak
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #49
عزیزم یکی از زن داداشای من رفته بود فرشته اصلا جالب نبود خیلی غلیظ و فشن بود من دوست نداشتم واسه کاره تو حنا مناسبتره به نظرم
بچه ها تعجب نکنینا من 4 تا زن داداش دارم ماشالا

حس خوبیه: وقتی سرش شلوغه و یه دفعه بی هوا بر میگرده بهت میگه:
محض اطلاع,حواسم بهت هست
منو پسر قشنگم رایان 34 هفتست مونس همیم Lub
 سپاس شده توسط Far.far.far ، joojeoordak
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #50

به نظر منم برو حنا چون من زن داداشم و از نزدیک دیدمش از اول مهمونی تا آخر شب و حتی تو آرایشگاه آرایشش اصلا تغیر نکرد با این که تابستون بود کرمش و سایه اش تا آخر شب موند

ضمنا فرناز جان حنا خیلی به مد اهمیت میده و معمولا کاراش و رو مد انجام میده الانم همه جا اینجوریه که عروس آرایش آنچنانی نداره و خیلی ساده و شیک هست و
ولی هر جا میخوای بری برا آرایشگاه مدلاتو نشون بده بگو چه مدلی میخوای من خیلی جاها دیدیم عروس عکس میبره و رو همون مدل درستش میک

موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام