• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه های شیراز

۱۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #31
RE: آرایشگاه خوب در شیراز
من واسه عروسیم رفتم حنا کارش عالی بود ساده و شیک همه پسندیدن و تعریف کردن ولی کادر حنا فوق العاده بداخلاق و بی ادبن به خصوص منشی عروسش دیبا

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
 سپاس شده توسط pink lady
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #32
RE: آرایشگاه حنا در شیراز
عزیزم منم عروس حنا بودم دقیقا 1 ماه پیش کارش عالی بود ولی رفتارشون اصلا خوب نیست من یه کار اروپایی میخواستم که در عین سادگی خیلی تغییر کردم

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #33
من واسه عروسیم ارایشگاه لیلیان بودم.افتضاح یه کم اغراقه اما خیلی بد بود.بدترین نوع مواد رو برام استفاده کرد،با اینکه مثلا عروس ویژه بودم.از لحظه خروج از ارایشگاه من با کرم و رژلبم درگیر بودم.رنگ موهام هم کاملا دو رنگ شده بود.فقط انصافا شینیون موهام خوب بود.اگه یک بار دیگه برگردم،هرگز لیلیان رو انتخاب نمیکنم.خواهش میکنم اشتباه منو تکرار نکنین.من دوس داشتم گریمم کنه اما یه ارایش با ماندگاری داغون برام کرد.ارایش چشمم هم خیلی بد بود.وقتی چشمما مو باز میکردم،خیلی بد حالت بود.با اینکه چشمای خودم خشکل بود.فقط پول میگیرن و واسه آدم کلاس میذارن.خیلی هم بدبرخورد بودن.من که اصلا خوشم نیومد
 سپاس شده توسط Far.far.far ، pink lady ، sarvenaz ، joojeoordak
  • خرید اقساطی
  • آرته
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ صبح
ارسال: #34
اما آجی من عروس لیلیان بود
صبح فقط عروس تو آرایشگاه بود و بس... آهنگ ملایم پخش میشد
کلا 5 تا عروس داشت... من صبح مجبور شدم برم آرایشگاه براش سرویسش و ببرم جوش و دیدم... صبح که رفته بودن ازشون پذیرایی کرده بودن نمیدونم قهوه ای چیزی داده بودن
همه عروساااش خوشگل شده بودن... آجی من عاااالیی شده بود... رفتارشون هم هم با من هم با آجیم خوب بود موردی ندیدیم
اما از رنگ خیلی سر در نمیارم... خیلی هم روی رنگ موهاشون زوم نکردم
فقط یکیشون وقتی من دیدمش هنوز موهاش باز بود... رنگش فوقالعاده بود ازش پرسیدم چه رنگیه گفت عسلی زیتونی

اما اگر به عنوان همراه عروس میرید فقط برای شنیون برید اونجا... شنیوناش عالیه
اما میکاپتون و خودتون انجام بدید خیلی بهتره راضی ترید

قصر هم شنیدم خوبه اما من کاراش و ندیدم

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
 سپاس شده توسط pink lady ، نانا68
۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ صبح توسط fafa2012.)
ارسال: #35
من پریروز رفتم قصر ( رخنار) موهامو ریشه گیری کردم خیلی بد شد ریشه ها روشن تر شد واسم رنگ ساج گذاشت ولی درست نشد کلی غصه خوردم کار رنگش رو که من نپسندیدم ولی واسه عروسیم که حنا رنگ کردم خیلی عالی شده بود همه تعریف میکردن ولی به خاطر اخلاق بدشون دیگه اونجا نمیرم ولی کارش مثل سابق عالی بود من دو ماه پیش عروس اونجا بودم همه هنوز هم تعریف میکنن ولی واقعا خیلی بداخلاقن بچه ها یه جا واسه رنگ مو بهم معرفی کنید

۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #36
من آدرس دقیق آرایشگر قبلی لیلیان رو نمیدونم.ولی میدونم رفته تو زرهی.البته ناگفته نماند من از کیفیت مواد مورد استفاده و بی دقتی کار لیدا ناراحتم.ولی شینیون موهام عالی بود و لیدا هم اگه یه ذره به کارش بها می داد می تونست خوب کار کنه.متاسفانه کارشون براشون مهم نیست..کرمی که به پوستم زده بود هم کیفیتش بد بود.ولی طاهره که موهامو درست کرد،نهایت تلاششو کرد که من راضی باشم.یه کم وقت بذار اون آرایشگاهو تو زرهی پیدا کن.من کارشو خیلی پسندیدم
۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #37
با رنگ نپرسیدم چقدر میشه آخه من خودم موهام خرمایی روشن هست دیگه نمیخوام رنگ کنم،اپیلاسیون کل بدن هم 50 تومن
من کار عروسای قصر رو که دیدم خوب بود،کادرش هم خوش اخلاق بودن
ولی من رفتم کارای حنا رو ببینم اینقدر کلاس میزاشتن و بداخلاق بودن خیلی هم شلوغ و پرسر و صدا بود که آدم اصلا آرامش نداشت،حنا اصلا آدم رو تحویل نمیگیره

خدایا شکرت ...
خدایا این نه ماه رو بدون خطر و مشکل و همراه با سلامتی بگذرونم و نی نی عزیزم رو بغل کنم
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ صبح توسط بانوي شاد.)
ارسال: #38
راستی یادم رفت بگم..فرناز یه آرایشگاه هم هست به نام فرشته ...یکی فریده سجادیه تو چنچنه یکی هم فرشته تو فرهنگشهر....به نظر من میشه گفت تقریبا هردوشون تو یه سطح هستن ولی فریده یکم بالاتره .....
 سپاس شده توسط Far.far.far
۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #39
الان به نظرتون اون فریده سجادی بهتره یا قصر؟
من دوست دارم ارایشم ساده باشه اما حالت گریمی باشه تغییر کنم اما نه تغییری که از روی غلظت ارایش باشه
دوست دارم چشمام ارایشش قهوه ای طلایی باشه با رژ قرمز جیغ که شدیدا بهم میاد
اما کلی کرم و سایه های زیاد و تیره و مژه های پرپشت و.... نباشه
موهامم یا لخت یا از این فرها باشه که یکم پیچ خورده بعد دورم باشه
از این موها نباشه که شینیون شده کلی روش کار شده و.....

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
۲۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #40
مرسی عزیزم
یه ارایشگاه هم تو معالی اباد هست به اسم ارمیتا توی یه مجتمع مسکونیه
اسمش خانوم ارمیتا غیب الهی هست
اونم من کاراشو دیدم خوشم اومد ساده و ناز بود

خدایا ازت ممنونم..بخاطر همه چیز
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام