• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه های شیراز

۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #11
RE: آرایشگاه خوب در شیراز
لیلیان خیابان نیایش، حنا خیابان ساحلی
 سپاس شده توسط setarehnasri
۱۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #12
من شیرازی نیستم و لیلیان رو از اینترنت شناختم، چند روز پیش عروس ویژه لیلیلان بودم، اصلاً کارش خوب نبود و راضی نبودم، موهام که یک ساعت بعدش باز شد و کاور بدنم تمام لباسمو صورتی کرد، ارایشش و مواد آرایشیش برخلاف حرفاشون (که می گفتن بهترین مواد رو استفاده می کنند)هم افتضاح بود، من تمام روز خودمو تو آبنه نگاه نکردم در ضمن دو ساعت هم دیرتر آمادم کردن که تمام مراسمم رو عقب انداخت ، حتی نتونستم برای تجدید آرایش برم...وقتی به سالن رسیدم همه دخترای فامیل تافت و گیره مو و لوازم ارایشی برام آوردن!!!
نکته دیگه اینکه عروساش شبیه عکساش نیستن و من گول عکساشو خوردم... !!!
در کل اصلاً اصلاً ازشون راضی نیستم ...
۱۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #13
فریما جون وناناجون کی عروسیتون هست؟ من هفته گذشته چندتا از عروسای لیلیان رو دیدم خوشم اومد کهههههههههه شما عروس ویژش بودی که راضی نبودی؟

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲۱-شهريور-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #14
من هم چیزی رو که بدم می اومد بهشون گفتم (مثل آرایش تیره و با ترنزه کردن پوست) ولی برعکس شد...!!!
در ضمن آرایش و موی لیدا و لیلا منو درست کردن نه طاهره
راستی با اینکه من نوشته بودم که موهام باز شده و شما بهشون تاکید کردین باز هم موهاتون باز شد؟!!!
من تا حالا اصلاً ندیده بودم که موی دوستام یا فامیل هام تو عروسیشون باز بشه و این برای من اصلاً قابل توجیه نیست!!!
۲۳-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #15
آرایشگاه حنا در شیراز
دوستان کسی عروس حنا بوده؟ من شیرازی نیستم ولی عروسیم شیرازه لطفا راهنماییم کنین
۲۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #16
RE: آرایشگاه حنا در شیراز
ستاره جون حنا قبلا کارش خیلی خوب بود الانم عکسایی که توی ارایشگاهش گذاشته مدل موی بازش خیلی قشنگه من واسه مراسم عقد با کارش موافقم اما واسه عروسی نه
 سپاس شده توسط setarehnasri
۲۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ صبح توسط toranj.)
ارسال: #17
RE: آرایشگاه حنا در شیراز
آره ستاره جان نانا درست میگه منم یه کار با موی باز ازش دیدم پسندیدم اما بقیه کارهاش و اصلا...

من دیروز خواهرم عروس لیلیان بود
واقعا محشر شده بود اصلا فکر نمیکردم اینقدر خوشگل بشه
همون روز 5 تا عروس داشت یکی از یکی خوشگل تر واقعا راضی بودیم
اما فقط کار عروسش خوب بود اصلا از میکاپ همراهان عروس راضی نبودیم اصلا جالب نبود اما شنیونهاشون و کار مو خوب بود

دیروز زنداداشم رفته بود آهو شنیونش عالی بود اما میکاپ نخواسته بود نمیدونم مکاپش چطوری هستش
خواهرم و خواهرزادم هم رفته بودن قصر شنیون خوب بود اما میکاپ عالی بود

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
 سپاس شده توسط setarehnasri ، joojeoordak
۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر توسط afc30.)
ارسال: #18
من کارای حنا رو دیدم خیلی خوب کار می کنه برو نمونه کاراشو ببین تو البومش حتماخوشت میاد

(۱۶-شهريور-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ عصر)minamona نوشته است:  سلام بچه ها من عروسیم نیمه ی مهر شیرازه ولی شیرازی نیستم میشه منو راهنمایی کنین؟ ارایشگاه فیروزه رو به من معرفی کردن چطوره؟

حنا کارش خوبه تو ساحلی Heart
 سپاس شده توسط asemoone abi
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #19
حنا کارش خوبه منم حنا وقت گرفتم فیروزه هم من شنیدم عالیه ولی فرشته یه کم آرایشش غلیظه اگه لایت دوست داری اونجا اصلا مناسب نیست

اوج خوشبختی ست وقتی کسی باشد که تو را آنگونه دوست داشته باشد، که دلت میخواهدAngel
 سپاس شده توسط asemoone abi
۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #20
آرایشگاه ژنوس تو ستارخان هم عالیه
حنا فقط به فکر پول هست و اصلا برخورد کارکناش خوب نیست و اعصاب آدمو بهم میریزن

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام