• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

آرایشگاه های بندر انزلی

۲۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #11
RE: آرایشگاه های بندر انزلی
کسی در مورد ارایشگاه سیاچومه نظری داره؟
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #12
چرا کسی جواب نمیدهCrying
در مورد ارایشگاه حورسان تو انزلی کسی تجربه ایی داره؟
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #13
کسی اینجا جواب سوال منو نداد اما من خودم نظرمو میدم اگر کسی مثل من گشت بخونه

من بالاخره رفتم حورسان و نکاتشو میگم
رنگ موش واقعا قشنگ بود و اینکه همش 3 یا 4 نفر دورت میگردنو کاراتو میکنن خود آرزو جونم خیلی باحوصله کار میکنه و از چیزایی که میگین ناراحت نمیشه ولی باید حواستون باشه که همونی که دوست داریدو انجام بده و اصلا رودروایسی نکنید چون ناراحت نمیشه
کار ناخنشون اصلا خوب نیست من خودم جای دیگه رفتم برای طرح ناخنم
تاجهای زیادی داره که جداگانه پولی براش نمیگیره و اصلا نگران تاج نباشید
خیلی منصف هست
من دوبار اماده شدم یه بار برای باغ و یه بار تالار تو دوروز مختلف اما پول یکی رو ازم گرفت ...کلا با شیرینی بچه ها شد 850
کار ارایش و شینیونشم خیلی خوبه...یعنی بگی ملایم یا تیره همونو در میاره اینجوری نیست که سبکش یکی باشه

عروسی 96/
آرایشگاه حورسان
لباس عروس جیران
نقل قول
 سپاس شده توسط *آرتیستون*
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #14
سلام بچه ها من عیدعروسیمه خودم واس تهرانم شوهرم شمالیه(گیلان)خیلی نگرانم واس ارایشگاه میشه راهنماییم کنیدادرس چندتاارایشگاه خوب بهم بدین ترجیحه تورشت یاانزلی
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #15
(۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ عصر)'75231-نوعروسsepid' نوشته است:  سلام بچه ها من عیدعروسیمه خودم واس تهرانم شوهرم شمالیه(گیلان)خیلی نگرانم واس ارایشگاه میشه راهنماییم کنیدادرس چندتاارایشگاه خوب بهم بدین ترجیحه تورشت یاانزلی

نگران نباش عزیزم آرایشگاه خوب تو گیلان زیاده اما باید مراقب باشی گیر اونایی نیفتی که آرایش مدل قدیمی تحویلت بدن.
ترجیحا توی رشت بری بهتره اما انزلی هم جای خوب داره.
اگه میکاپ لایت دوست داری تو رشت آرایشگاه شیدا کارش خیلی خوبه یکی از دوستام عروسش بود خیلی خوشگل شد.
اگه غلیظ تر میپسندی هم عروس ایران و مارس.
راستی شیرین مقدم هم که یکی از معروفترین های تهرانه تو رشت شعبه داره. آدرسش بلوار گیلان بین خیابان 190 و 192 هست.
همه ی این آرایشگاه ها پیج اینستا هم دارن و مییتونی بری نمونه کارهاشونو ببینی.
انزلی هم من از واله تعریف شنیده م اما خودم نمونه کار ازشون ندیدم. طلایه هم خوبه نسبتا.

فقط دو سه تا جا توصیه میکنم نری اصلا چون واقعا کارشون نسبت به نمونه ها متفاوته یا خیلی قدیمیه: تو رشت لبنا و مانو. تو انزلی سالومه و حورسان

I am only one, but I am still one...
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #16
(۲-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ عصر)'75231-نوعروسsepid' نوشته است:  سلام بچه ها من عیدعروسیمه خودم واس تهرانم شوهرم شمالیه(گیلان)خیلی نگرانم واس ارایشگاه میشه راهنماییم کنیدادرس چندتاارایشگاه خوب بهم بدین ترجیحه تورشت یاانزلی

سلام عزیزم تبریک میگم تصویر: images/smilies/heart.gif راستش من راجب آرایشگاه های انزلی چیزی نمیدونم ... ولی خودم عروس لبنا بودم و خیلیم راضی بودم ...راستش انتخاب آرایشگاه خیلی سلیقه ی هستش...اینکه خودت چه مدل و سبکی دوست داری و چه تصوری از عروس داری خیلی مهمه ...دوست داری آرایشت چطور باشه ؟ لایت ، مدیوم یا غلیظ ؟ چه چیزایی برات خیلی مهمه ؟ مثلا برای من مهم بود که آرایشم و شینیونم شیک و اروپایی و به روز  باشه، جوری نباشه ده سال دیگه نتونم به عکسام نگاه کنم،ماندگاری و کیفیت مواد آرایشی خیلی برام مهم بود، طبیعتا دوست داشتم خیلی خشگل بشم ولی دوست نداشتم خیلی تغییر کنم یا حالت مصنوعی پیدا  کنه صورتم یا سنم بره بالا ...من همه ی آرایشگاه های رشت رو سر زدم و خیلی هم وسواس داشتم فقط میتونم بهت بگم باید بیای عروس واقعی ببینی ازشون به عکس یا گفته های من و دیگران اکتفا نکن ...راستش خیلی دلم میخواست تجربم از سر زدن به آرایشگاه های مختلف رو اینجا بنویسم ولی دوست نداشتم سوتفاهم پیش بیاد یا تو دل کسی رو خالی کنم چون این سلیقه ی منه و دارم از زاویه ی دید خودم نگاه و تعریفش میکنم ...من از آرایشگاهم خیلی راضی بودم هروقت عکسام رو میبینم لذت میبرم موندگاریشم عالی بود و اگه بازم  برگردم عقب انتخابش میکنم ...خودم به شخصه کارای لبنا ، شیرین مقدم، لنا و شیدا رو میپسندم همشون پیج دارن تو اینستا و جزو بهترینا هستند باور کن اگه فقط دو روز وقت بزاری میتونی بیای به همشون سر بزنی امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته باشی و راضی ترین و زیباترین عروس بشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

بازم میگم اینا به سلیقه ی من نزدیک هستند 
lobnabeautyroyal
shirinmoghaddam-rasht
lenabeautysalon

یا اباالغوث ادرکنى (اى آقا پناهم بده) Heart

تا به اعجاز تو تکیه می کنم
شکل آغوش تو می گیره تنم
اون کسی که پیش چشم یک جهان
به رسالت تو تن میده منم
تو هوایی که برای یک نفس
خودم و از تو جدا نمی کنم
تو برای من خودِ غرورمی
من غرورم و رها نمی کنم...!!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام