• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

آرایشگاه های اهواز

۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ صبح
ارسال: #3231
RE: آرایشگاه های اهواز
مهتاخانم من خودم عروس نورابودم درموادخودم سوال کردم که مارک موادتون چیه خانم مرادی به من گفتن که مک واستی لادرویکی دیگه الان یادم نمیادنشونم دادحتی یادمه ازاده تازه ازالمان اومده بوداورده بودشون10تاکرم بودن فقط مخصوص عروس.کرم گریم که شمامیگین سوپرااونو پدش وخیس میکنن اماواسه من اصلاپدروخیس نکردموادی هم که استفاده کردمیدیم اصلا مای استفاده نمیکردفقط برق لبمومارک ویولت زدکه بازیه رژدیگه روش کشید.بنظرم اینجورکه شمامیگیدنیست حالاشایدشماراضی نبودیدازکاراونجاولی درست اینه که بهترانتقادکنی چون چندتاازبچههای اینجاعروسشون هستن.من خودم عاشق شنیون های نوراهستم مخصوصارعناکارش عالیه میکاپ هم بذاریدازاذه انجام بده.راستی ماامشب عقددعوتیم عروس خواهرش میرن نورا

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
 سپاس شده توسط sara queen ، اکسرژی ، قاصدک .. ، yasiyari
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ صبح توسط mahtaaaaa.)
ارسال: #3232
منم قبلا نوعروس رو دنبال میکردم.همه از مامان نیکو و لی لی و بقیه بد میگفتن,و از نورا اصن حرفی نمیزدن,نه بد میگفتن نه خوب,اینا استرسمو واسه انتخاب نورا کم کرده بود.اما الان که اومدم و پست میزارم چون دلم میسوزه واسه کسایی که گول میخورن,کاش یکی هم میومد مثه خودم منو قبل عروسیم آگاه میکرد,که بهش گیر میدادم خوب کار کنه نه اینکه هرکاری کرد دهنم بسته میشد,حالا با این پست ها فقط میخوام آگاه شین,یا بیخیال نورا,یا اگه انتخابتونه پس ازش بخواین که کار خوب انجام بده,نه مثل عمل بینی,یکیو اوکی یکیو بده دست شاگرد.

(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ صبح)mahnaz.M نوشته است:  مهتاخانم من خودم عروس نورابودم درموادخودم سوال کردم که مارک موادتون چیه خانم مرادی به من گفتن که مک واستی لادرویکی دیگه الان یادم نمیادنشونم دادحتی یادمه ازاده تازه ازالمان اومده بوداورده بودشون10تاکرم بودن فقط مخصوص عروس.کرم گریم که شمامیگین سوپرااونو پدش وخیس میکنن اماواسه من اصلاپدروخیس نکردموادی هم که استفاده کردمیدیم اصلا مای استفاده نمیکردفقط برق لبمومارک ویولت زدکه بازیه رژدیگه روش کشید.بنظرم اینجورکه شمامیگیدنیست حالاشایدشماراضی نبودیدازکاراونجاولی درست اینه که بهترانتقادکنی چون چندتاازبچههای اینجاعروسشون هستن.من خودم عاشق شنیون های نوراهستم مخصوصارعناکارش عالیه میکاپ هم بذاریدازاذه انجام بده.راستی ماامشب عقددعوتیم عروس خواهرش میرن نورا

.
من نه دروغ میگم و نه اشتباه میکنم.خنگ که نیستم,پد رو واسه من و ۳ عروس دیگه خیس کرد,همه رو هم زمان با اون فون کاور کرد,که همه گفتیم تیرس,سپیده گفت نه نخودیه,دیگه ساکت شدیم.آزاده جدیدا فقط سایه و خط چشم عروس رو میکشه,همه کارا رو داده سپیده و فقط نگاه میکنه,خواهر خود من هم ۴ سال پیش نورا بود,واسه اون زمان تک بود و کرمشم عالی بود,اما الان من استند عروس و مواد خوبی تو آرایشگاهش ندیدم,رژ مودا هم که واسم زد گفتم میشه رژ رو ببرم بعد واستون بیارم آخه ممکنه پاک شه تا شب.اونا هم دادن.مودا بود,و اینکه گفت واسم بیارش.با چیزا خوب اسم در کرد,الان دیگه دلش میسوزه مارک بزنه

من درست انتقاد میکنم.فقط میگم آگاه باشین که کار خوب واستون انجام بده,مخصوصا شما عروس هایی که میخواین برین زیر دستش.کوتاه نیاین اگه چیزی اوکی نبود,چون عادت دارن بگن به چه ناز شدی.وای چه غر میزنی.من خودم با هر آرایشی خیلی تغییر میکنم و ناز میشم,از بین ۴ عروس اون روز بهترین بودم,و منو ۱ ساعت پایین فرستادن که مشتری جذب کنن.۴ تا عروس ساعت ۱۰ صبح آرایشگاه بودیم و ۱۲ همه آماده بودیم.

https://www.dropbox.com/s/w3eaij34axnq7x..._08_14.png

بدون آرایش چشمم بهتره.و طوری سایه زده که چشم ریز بشه و پلک افتاده و مژه که اصلا معلوم نیس,و زیر ساز بدبوده و رژ گونه هر لحظه تیره تر میشد
 سپاس شده توسط razie goli ، eli/p ، فرانه ه
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #3233
خانمی جای دیگه نمیشه عکس رو آپلود کنی؟خیلی دوس دارم ببینم عکس رو
من میخواستم اول نورا برم ولی پشیمون شدم. چون پودر کل آرایش رو صورت مشخص بود جذب نشده بود. از دور عروسا ظاهری خیلی لایت و خوب داشتن ولی از نزدیک جذب نشده بود به قولا یکم ماسیده بود. در کل 5-6 تا عروس دیدم یکی از عروسا که کلا بور بود آرایش خوب جذب صورتش شده بودو عالی بود. و 2 یا 3 تای دیگه هم خوب بودن ولی کمتر از اون اولی که از دور بهتر به نظر میرسیدن و 2تای افتضاح دیدم
اون بچه هایی که میگن از مامان نیکو بد شنیدیم ما کل فامیلمون رفتن مامان نیکو عروس ویژه همه هم راضی بودن. منم یکی از انتخابام مامان نیکو هست با این که عقدم اونجا بودم.
  • آرته
  • خرید اقساطی
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #3234
(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ صبح)نازک نوشته است:  اکسژری جون فکرکنم من بودم.اررررررره الان یادم اومد :-))))
که پشت کامپیوتر اون اقاهه بود وگفت به سوخی عکس قبل عمل و بعد شما گفتی اونو که دیدم. درسته؟ هاهاها .خیلی جالب شد

آره خودم بودم ایول خیلی جالب بود Big Grin
حتی بهت گفتم کرم نورا چه طور بود گفتی اگه بهش بگی تبره نکنه نمیکنهTongue
 سپاس شده توسط نازک
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3235

دوستای عزیزم

بفرمائید تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D8...2-2--10119

بچه ها اگه مطالب مفید در مورد آرایشگاه ها دارید برای خصوصی کنید بذارم تو پست اول

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
 سپاس شده توسط yasiyari
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام