• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه های اهواز

۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #21
RE: آرایشگاه های اهواز
سلام دوستان خوبین منم با امل موافقم انتخاب ارایشگاه سلیقه ایی یکی لی لی میپسنده یکی یه چیزدیگه شایدمن ازکارنورا خوشم بیادولی به یکی دیگه پیشنهادبدم اون نپسنده به نظرمن واسه ارایشگاه زیادباکسی مشورت نکنیدببینیدخودتون چی دوست داریدیکم هم وقت بداریدبریدعروسارواز نزدیک ببینید که دیگه نخوایدانقداز این اون سوال کنیدمن خودم ازهیچ کس نظرنخواستم چون نورا رودوست داشتم خداروشکرخوب هم درستم کرد
شما هم انقد زیادی تعصب نداشته باشید دیگه اینجا همه نظرای خودشونومیگن

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
 سپاس شده توسط شوکا خانومی ، HiddenBride ، golbano ، @چشم عسلی@
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #22
بچه ها درستع اینجا واسه تبادل نظره اما یه چیزو ندیدم کسی رعایت کنه اونم طرفداری نننننکردن از سلیقه ی شخصی خودتون
هرکی هر جا میخواد بره یا رزرو کرده واسه دل خودش نیاد بگه بهترین تو اهوازو من دارم میرم پیشش یا فلان ارایشگاه به معنای واقعی کارش افتضاحه
خب اونایی که همون ارایشگاه رزرو کردن چه گناهی کردن قبل عروسیشون تو دلشون خالی بشه بترسن به قول امل جون انرژی منفی بگیرن؟
منم کار لایت خیلی بدم میاد همه هم میدونیم کدوم ارایشگا های معروف لایت کار میکنن درسته بیام بگم افتضاااااح و از این حرفا؟؟؟ یا برعکس از مامانیکو خوشم بیاد بگم بهترین جا رو من رزو کردم هرکی نره اشتباه کرده
منظورم شخص خاصی نیست کلی گفتم که چه تالارمون چه آرایشگاه و اتلیه هرچی انتخاب کردیم واسه خودمون کردیم به سلیقه ی بقیه احترام بذاریم و تو دل کسیو خالی نکنیم که کااملا این موضوعات سلیقه ای هستن
ببخشید اسپم گذاشتم پاکش میکنم
 سپاس شده توسط HiddenBride ، mahnaz.M ، زن باران (مهتاب65) ، emel
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #23
دیشب عقدپسرداییم بودعروس رفته بود افراح ارایشش لایت بودولی لایت شیک نه مثلا لباسش نقره ایی بود سایشو ابی زده بودموهاشوهم
جالب درست نکرده بودنامرتب بود.

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
  • خرید اقساطی
  • آرته
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #24
سلام مپ ارایشگاه لیلی بودم نزدیک بیستا عروس ازش دیدم همه خوب بود منم اونجا بعنوان همراه درستم کردن معرکه شدم البته شاگرداش درستم کردن تازشم خواهر شوهرم اونجا عروس بود اماشانسش قشنگ نشد من به شانش اعتقاد دارم چون خودم دوسال پیش قلمو رفتم براعروسیمvipبودم امابااجازت افتضاح شدم اونموقع ششصدو پنجاه شد ارایشم البته بگم قبل گرونیا خواهرشوهرمم عروس ویژه لیلی بودولی نمیدونم چرا اینجوی شده تازشم لی لی اجازه نمیده کسی بیادتواتاق عروس مگر خودشون صداتون کنن وتاژشم میای تواتاق اشراف به قسمت مبز ارایشو عروسای که د حال اماده شدن هستن نداریدشاگردای خوش اخلاقی دارن ولی مود لی لی اخراق خوبی نداره ولی قلم خبندر خوش اخلاقه!!!لی ل به عنوان همراه ازم ۲۲۰۰خورده ای شد

Angel
شکرت خدایا
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #25
دوستان سوتفاهم نشه لی لی کارش فوق العاده تمیزه ودر وهل اول اریش بایدتمیز باشه بعد سلیقه ایاریشگر ببخشید غلط املای دارم باتبلته اذیت شدم تانوشتم !!!دوستان میتونن برن ارایشگاه وکار عروسارو ببینن ولی من خودم مدل بردم برام انجام دادن بیشتر بچنه ها نمیدونن چه ارایشی رودوستدا نیا چی بهشون میاد من خودم دوره اریشگری رفتم ولی کار نمیکنم ولی میدونم اکثرن نمیدونن چی بهشون میاد
 
 



 
 

امروز میخواهیم هدیه ای به رسول الله بدهیم و آن هم 20ملیون صلوات است..پس سه مرتبه بر پیغمبر صلوات بفرست و این پی ام رو کپی کن... تا صلواتمان ادامه داشته باشد به نیت شفاء تمام مریضها

Angel
شکرت خدایا
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #26
عاقاااا
بچه ها من الان صفحه های قبلو خوندم
به خدا آرایشگاه هم سلیقه ییه هم شانسی
همین نورا که معروفه خودم هم عروس زشت هم خوشکل ازش دیدم
لی لی هم رفتم عروساشو از نزدیک دیدم
اتفاقا رنگ صورتشون طبیعی بود ولی به نظرم یکیشون که قیافه ی خوبی داشت بهتر شده بود
پس آرایش به قیافه و بیس طرف هم بستگی داره
فاطمه عزیزم اگه لی لی رو انتخاب کردی یعنی کارشو پسندیدی که انتخابش کردی دیگه
تازه از بچه های اینجا هم لی لی رفته بود و خیلی راضی و خوشحال بود و حتی عکسشم گذاشت
که واقعا آرایشش تمیز شده بود
فاطمه به هم امیدواری بدیم بهتره Smile
لی لی ما رو خوشکل میکنه Smile

مامان شدم Angel
 سپاس شده توسط farzaneh66
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ عصر توسط farzaneh66.)
ارسال: #27
بچه ها کار لی لی اصلا بد نیست
اونی که میگه کارش افتضاح بوده اولا شاید مثلا آرایش خیلی لایت دوست داره و آرایش غلیظ لی لی رو دیده و واسه همین اون آرایش خیلی براش اغراق آمیز بوده

در ضمن لی لی هم لایت ، هم مدیوم و هم غلیظ کار میکنه
یه چیز دیگه هم اینکه لی لی در نهایت به حرف عروس گوش میکنه ، البته اگه به عروسی چیزی نیاد بهش تذکر میده ولی در نهایت به خواست عروسه
واسه همین بعضی عروسا ممکنه خودشون یه چیزی رو خواسته باشن که از نظر شما بد شده
در ضمن کلا من عروسایی رو که دیدم زیاد تو کارش دخالت میکردن زیاد خوب نشدن و این تقصیر خود عروسا بود نه لیلی ، چون لیلی بهشون گفته بود که این سبک بهشون نمیاد

یه چیز مهم دیگه
دوستان راست میگن لی لی اصلا هیچکسو تو اتاق عروس راه نمیده، به هیچ وجه
حتی نمیزاشت خواهرا و مادر من از لای در و از دور منو ببینن ، در اتاقو همش میبست

مهتاب جون تفاوتی که آرایشگاههای خیلی معروف با آرایشگاه های دیگه دارن موادیه که استفاده میکنن

چون پول بیشتری میگیرن و کارشون معروفه کرما و مواد آرایشی بهتری برا عروسا بکار میبرن
مثلا یکی از دوستام و یکی از فامیلام که آرایشگاههای درجه 2 رفته بودن آرایششون اوایل شب خیلی خوب بود ولی آخر شب آرایششون بهم ریخته بود ، حتی تا خونه که رسیده بودن آرایش کلا داغون شده بود ، چون از صبح رو صورتشون بود
ولی من حتی رژم هم کمرنگ نشد
از 9 صبح تا 3 شب که به زور پاکش کردم

ﻫﻤﻪ اﻓﺮاد ﺑﺎاﺳﺘﻌﺪاد ﻫﺴﺘﻨﺪ اﻣﺎ اﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﯾﮏ ﻣﺎﻫﯽ رو ﺑﺮاﺳﺎس ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ اش در ﺑﺎﻻ رﻓﺘﻦ از درﺧﺖ ﺑﺴﻨﺠﯿﺪ آن ﻣﺎﻫﯽ ﺗﻤﺎم ﻋﻤﺮش!! را ﺑﺮ اﯾﻦ ﺑﺎور ﺧﻮاﻫﺪ ﮔﺬراﻧﺪ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺑﯽ دﺳﺖ و ﭘﺎی اﺣﻤﻖ اﺳﺖ
((آﻟﺒﺮت اﻧﯿﺸﺘﯿﻦ))
 سپاس شده توسط shiva70 ، زن باران (مهتاب65)
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ عصر توسط farzaneh66.)
ارسال: #28
من اگه اینجا تعریف لی لی رو میدم اولا بخاطر کمک به کساییه که سلیقشون مثل منه
ثانیا میخوام کسایی که لی لی رو انتخاب کردن دودل نشن ، مثل خودم که قبل عروسیم از استرس داشتم میمردم که نکنه لی لی بد باشه

وگرنه چیزی به من نمیرسه که تعریف کنم
بقیه دوستان هم همینطورن احتمالا

ولی به خاطر اینکه از سبک کار یه آرایشگاه خوشمون نمیاد نگیم افتضاحه، نهایتا بگیم فلان مدل درست شده بود بقیه طبق سلیقشون تصمیم میگیرن که خوبه یا بد

راستی شیوا جون تو که لی لی رو انتخاب کردی ، یه توصیه بهت میکنم عزیزم
هر پیشنهادی که داری بهش بده ولی اگه گفت بهت نمیاد حتما حرفشو گوش بده
البته خودش یه مدل شبیه اون چیزی که میخوای و بهت میاد رو بهت پیشنهاد میده

من دیدم اون عروسایی که اصرار دارن اون چیزی که دوست دارن و بهشون نمیاد رو واسشون انجام بده اصلا خوب نشدن
یعنی خودشون راضی بودن ولی واقعا معلوم بود که اون مدل بهشون نمیاد و لی لی حق داشته

بعد یکی که اونا رو دیده گفته کار لی لی بد بوده، نمیدونسته خود عروس اصرار داشته اینطوری بشه

ﻫﻤﻪ اﻓﺮاد ﺑﺎاﺳﺘﻌﺪاد ﻫﺴﺘﻨﺪ اﻣﺎ اﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﯾﮏ ﻣﺎﻫﯽ رو ﺑﺮاﺳﺎس ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ اش در ﺑﺎﻻ رﻓﺘﻦ از درﺧﺖ ﺑﺴﻨﺠﯿﺪ آن ﻣﺎﻫﯽ ﺗﻤﺎم ﻋﻤﺮش!! را ﺑﺮ اﯾﻦ ﺑﺎور ﺧﻮاﻫﺪ ﮔﺬراﻧﺪ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺑﯽ دﺳﺖ و ﭘﺎی اﺣﻤﻖ اﺳﺖ
((آﻟﺒﺮت اﻧﯿﺸﺘﯿﻦ))
 سپاس شده توسط shiva70
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #29
شیوا خود لی لی آرایش همراها رو قیمت مناسب میگیره ها
واسه اسپرت هم که ساده میخوای فکر کنم خیلی خوب بگیره

میتونی بری کلا با سبک کاریشون هم آشنا بشی ، چون شاگرداش هم تقریبا همون سبکی درست میکنن

((آﻟﺒﺮت اﻧﯿﺸﺘﯿﻦ))
 سپاس شده توسط shiva70
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #30
پریسا جون نورا کلا زیاد میگیره برا غیر عروس ها
ولی لی لی مناسب میگیره
خب عزیزم نگو عکس اسپرته
بگو عروسی فامیله

((آﻟﺒﺮت اﻧﯿﺸﺘﯿﻦ))
 سپاس شده توسط پریسا 70
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام