• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

آرایشگاه های اهواز

۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ عصر توسط mahnaz.M.)
ارسال: #11
RE: آرایشگاه های اهواز
شیواعید واسه موی کوتاه وکم پشت 70تومن میگرفت بدون دکلره هم موهاتوروشن میکنه.هم عروسم فقط جلوی سرشو رنگ ولایت کرد60تومن .قیمتاش یکم بالاست ولی خداییش کارش عالیه

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
 سپاس شده توسط shiva70
۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #12
چه سبک ارایشی دوست داری؟
یه جاروانتخاب کن که موروتمیزدربیاره فقط ارایشت تنهاخوب نباشه موخیلی مهمه که وز نشه تمیزباشه به نطرمن نورابری بهتره خداییش موروخیلی قشنگ درست میکنه.اگه خواستی کاراشونو ببینی حتمابروعروس زنده ببین گول عکساشونو نخور.هم لیلی هم نورا حتمافرداعروس دارن اگه تونستی بیا ببین کارشونوببین

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #13
پریسا نورا تو چه سبکی کار میکنه؟هزینش چقدر میشه؟

خدایا شکرت بابت همه نعمتهایی که دادی همیشه هوامو داشته باش خدا جوون
  • آرته
  • خرید اقساطی
۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ عصر توسط sara..h.)
ارسال: #14
آرایش لی لی با نورا چه فرقی بینشون هست؟

پریسا جونم بیعانه چقدر دادی؟

۲-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ عصر توسط sara..h.)
ارسال: #15
جدی میگیییییییی؟

پس چرا همه از لی لی تعریف میدن؟

آرایشای نورا تثبیت کننده داره عزیزم؟

سپاس شده توسط sadsadsad
۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ عصر توسط sara_mb.)
ارسال: #16
من که هفته قبل رفتم کارای نورا و عروس از نزدیک دیدم .همشون راضی بودن . هم لایت داشت هم کمی میونه ...به نظرم شینیونهاشم خیلی شیک و جدید بود. نه خیلی شلوغ بودن و نه خیلی خلوت. فکر میکنم اگه خود عروس هم نظر بده گوش بده هرچیزی که دوست نداری البته اگه واقعا حرفت منطقی باشه از نظر زیبایی کار...
اریا چهر توی زیتون هم من نامزدیم بودم راضی بودم. هم شلوغ و خلیجی درست میکنه هم بین لایت و ارایش ترکی. خود انا ارایشگرش خوش سلیقست ...مهمه که بدونه چی به صورتت میاد و شیک بشی تا اینکه هر چی تو مد به کارببره که ممکنه بهت نیاد.این تجربه منه و صد البته سلیقه ایه ...باید از نزدیک عروس هر ارایشگاهی رو ببینید.شاید نپسندید ولی عکس چیزه دیگه نشون بده.
حالا خودمم دودل شدم که برم نورا یا اریاچهر....
دوستان یه سوال دیگه ...به نظرتون ارایشگاهی که مثل نورا اینقدر شلوغه و بزرگه ..روز عروسی به ادم استرس وارد نمیشه که یه وقت دیرو زود نشه یا خوب بشی تا ارایشگاهی که کمتر عروس داشته باشه اون روزی که تو وقت می گیری؟مثلا نورا که رفتم همون روز 15 تا عروس داشت !!!!از هر اتاقی که نگاه می کردم عروس میومد بیرون یا عقدی بودن...گیج شدم به خدا دیگه...
 سپاس شده توسط sadsadsad
۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #17
سارا جون آریا چهر چقدر میگیره واسه عقد؟؟آرایش همراهش چقدره ؟؟؟ مرسی گلم
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #18

دوستان اگر فکر میکنید کسی داره تبلیغ یا ضد تبلیغ میکنه کافیه به مدیرا اطلاع بدید

لطفا به همدیگه توهین نکنید و تو تاپیک بحث راه نندازید

ممنون از همکاریه تک تک اتون New1New1New1

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
 سپاس شده توسط sadsadsad ، Maedeh.Khanoom
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #19
(۳-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ صبح)mahtab72 نوشته است:  سارا جون آریا چهر چقدر میگیره واسه عقد؟؟آرایش همراهش چقدره ؟؟؟ مرسی گلم

مهتاب جان عقدو 350 تا 450. البته اگه الان تغییرش نداده باشه!!همراهی هم بستگی داره چه مدلی باشه مو اضاف میشه نمیشه...ولی فکر میکنم 150 تا 250 باشه شینیون و مکاپش. بستگی داره چه جشنی می خوای بری بهش می گی که کمتر می خوام هزینه کنم شاید کمترهم حساب کرد...نمیدونم...ولی درکل خوش سلیقست...
نورا کارش شیک و جدیده به نظر من که بازهم سلیقه ایه ...باید از نزدیک ببینید.من اولین بار نمونه کارشو اتلیه رمانتیک البومش و دیدم خیلی شیک و زیبا بود...
لی لی هم کارش خوبه .ولی با سلیقه من جور نیست و شینیون هاشو دوست نداشتم.واسم شینیون خیلی مهمه .تاثیر زیادی داره توچهره...
 سپاس شده توسط mahtab72
۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #20
ممنونم سارا جونم میشه آدرسش رو هم لطف کنی مرسی عزیزم
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام