• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آرایشگاه نسیم عقیلی پاسداران

۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #31
RE: نسیم عقیلی
یه سوال داشتم...نسیم کار ابرو رو هم انجام می ده؟ چطوره اونوقت کارش؟
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #32
وینی جون شما که پیش نسیم مو کوتاه کردی چقد راضی بودی؟بعد میشه برم اونجا کار کوتاهیشو ببینم؟
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ عصر توسط وینی.)
ارسال: #33

عزیزم خیلی دستش تنده و کلیپس اینا نمی ذاره چشمی سریع می زنه من قبلش دیدم یه خانم مویه کم پشتی داشت و گفت یه مدل برام بزن که پر پشت به نظر بیاد که در نهایت بعد از سشوار واقعا چهره اش خیلی بهتر شد . خودم میخواستم موهام از حالت لایر بره سمت یکدست شدن و خب با یک جلسه نمی شه ولی اون چیزی که در نهایت انجام داد من کاملا راضی ام . راستش نمی دونم که میزاره ببینی یا نه از منشی اش بپرس دوستم .

(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ عصر)Nafi3 نوشته است:  یه سوال داشتم...نسیم کار ابرو رو هم انجام می ده؟ چطوره اونوقت کارش؟

بله عزیزم توضیح دادم صفحات قبل البته برای تتو هم که رفتم یکی قبل از من وقت ابرو داشت و به نظرم اونم خیلی تمیز برداشت . خودم بر نداشتم .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنم
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #34
من امروز رفتم برای ابرو پیش نسیم...می خواستم ابرومو پهن و صاف بردارم..اونجا که نشسته بودم عکسای عروساشو می دیدم همه ابروهاشون دمش کوتاه بود و تقریبا نازک...یه نیم ساعتی نشسته بودم تا نوبتم بشه ترسیدم خواستم پاشم برم که نوبتم شد...بهش گفتم چی می خوام...خیلی خوب برداشت..خوشم اومد از کارش..خیلی هم خوش اخلاق بود برخلاف چیزی که راجع بهش تو پارس پرنسس شنیده بودم...ولی راستش سبک عروساشو نپسندیدم خیلی
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ صبح
ارسال: #35
سلام بچه ها! من برای بله برونم میخوام برم پیش نسیم جون، دعا کنید خوجل موجل شم Big Grin
فقط یه سوال داشتم اونم اینکه کسی از عروسا تو این سالن کاشت ناخن انجام داده؟ کارشون تو این زمینه خوبه؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #36
[quote='bahar.Ha' pid='1023978' dateline='1357941208']
سلام بچه ها! من برای بله برونم میخوام برم پیش نسیم جون، دعا کنید خوجل موجل شم Big Grin
فقط یه سوال داشتم اونم اینکه کسی از عروسا تو این سالن کاشت ناخن انجام داده؟ کارشون تو این زمینه خوبه؟
[/quotتبریک عزیزم.اگر میشه بعد بیا تعریف کن چطور بود میکاپ و موتBig Grin

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar.Ha
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #37
باشه یاسی جون حتمن Smile عکس چشمامم میزارم Smile
فقط به نظرتون برای کاشت ناخن هم برم همینجا؟! ٥شنبه مراسمه هنوز تصمیم نگرفتم Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط yac
۲۹-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #38
بهار جون من منتظرتم.Big Grin

سیندرلا عروس شد قصه ما شروع شدTongue
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #39
دوستای خوبم غیر از یاسی جون کسی تازگیا عروس نسیم عقیلی نبوده اطلاعات به روز به من بده؟مرسییییییییییی!!!
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #40
دوستم تو ابان ماه امسال عروسش بود ارایشش تمیز بود کرم هم رو صورتش خوب خوابیده بود ولی خیلی خاص نبود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام